Pěkný den, milé ženy-in,

nakonec jsem se rozhodla zapojit se také do dnešního tématu... moje setkání s partnerovými rodiči bylo netradiční :o).

S partnerem se známe pět let a z toho spolu chodíme čtyři a půl roku... půl roku za mnou jezdil a pak jsme spolu začali chodit. Po tom půl roce jsme spolu šli na pouť do Slavičína (to všichni známí už věděli, že s někým chodí, ale nevěděli s kým, a tak se i rodina dohodla na takové malé lsti). Poprvé jsem měla jeho rodiče šanci zahlédnout přímo na pouti v davu, prý kolem nás prošli, a to způsobem:

On: Jé, to jsou naši.
Já: Kde?
On: No tam!
Já: KDE?
On: Už přešli...

No uznejte, jak si mám všimnou někoho, koho jsem v životě neviděla. Tak tohle setkání jsem propásla... zato oni si nás všimli... auto jsme tenkrát parkovali před domem jeho strýce... a tam se sešla celá rodina a než jsme se vrátili, vypustili nám pneu u auta. Pak si počkali, až přijdeme, a pomalu ne nás, ale jenom mne, odtáhli dovnitř a toho mého nechali vyměnit pneu. Vevnitř mi přítelova sestra představila sebe, rodiče a dalších patnáct tetiček a strýčků a bratranců způsobem: Já sem Peťa, to je Majka, Milan, Petr, Eva... v paměti mi utkvělo jenom její jméno :o).

Za chvíli přispěchal můj miláček a už se nezmohl ani na slovo, prostě si k nám přisedl do obýváku a bylo. Bavili jsme se a bylo všechno fajn a v poho... tedy alespoň pro ně, já si z toho dne pamatovala jenom jeho sestru a jména ostatních... vůbec, až teď po pěti letech si je všechny pamatuju, a to mi tehdy představili jenom zlomek rodiny, jsou hodně rozvětvená rodina. :o)

A to, že to byla na nás lest, jsme se dozvěděli až nedávno... oni se nám to báli říct :o))))).

Helena


Milá Heleno,

zcela upřímně, nepoznat, že tohle bylo narafičené, vám zrovna moc nelichotí. :) Ještě méně to ovšem přidává body rodině, do které jste se přivdala. Ale kdo chce kam, pomozme mu tam a zdá se, že jste spokojená, takže asi nemá cenu řešit, že takhle se normální lidé často nechovají. :)

Máte podobně ztřeštěnou historku? Napište nám ji na adresu redakce@zena-in.cz!

 

Reklama