Rodina

Rodič podle znamení? Takoví jste...

Povaha, tedy její základní rysy, se hodně promítají do přístupu toho kterého zrozence k potomkům. Je to logické, protože priority každého z dvanácti znamení zodiaku jsou vždy trochu jiné s ohledem na vládnoucí planetu. Sice v rovině obecné, ale zaškatulkovat je můžeme opravdu celkem snadno.

Jsou tu samozřejmě planety obývající jednotlivé domy, což už u každého stejné není - vždy platí, že „není Lev jako Lev", ovšem kupříkladu pohled na potomka konkrétně u Lva se bude velmi výrazně lišit například od takového Kozoroha, a to při jakémkoli rozmístění planet v domech i ascendentu. U žen to pak platí ještě o něco více.

 

Rodič KOZOROH

horoskopDěti rodičů z tohoto znamení to opravdu lehké nemají a mohli bychom směle politovat například potomka ve Lvu, Beranu či Vodnáři. Děti kozorožích rodičů budou za každých okolností mluvit pravdu i o tak ožehavých věcech, jako jsou známky na vysvědčení.

Vyžadují disciplinu a řád. Jídlo bude vždy ve dvanáct, spát se půjde v devět. Heslem rodiče Kozoroha bude „Tohle jsem řekl a tohle se stane." Nejsou nastaveni na kompromisy, i když jsou výjimky, kdy se nechá tvrdolín Kozoroh přemluvit. Vyžaduje to ovšem taktiku a strategii. Ta musí být založena spíše na něčem praktickém než na citových výlevech malých Ráčků nebo urputnosti malých Lvíčků.

V dospělém věku bude už ale rodič Kozoroh pro své děti spíše starším přítelem. Své mateřství si mnoho rohatých maminek začne naplno vychutnávat až u vnoučat, jimž bude skvělou a vynalézavou babičkou.

Rodič VODNÁŘ

horoskopPokud přijdou děti Vodnáře s problémem, bude jim sice ochotně naslouchat, ale zároveň jim vysvětlí, že jim sice může poradit, ale že by si své problémy měly řešit v první řadě samy. Školu a jejich úspěchy v ní nebude brát příliš vážně a reparát nebo pár horších známek na vysvědčení ho z míry nevyvede. Dobře totiž ví, že úspěchy v životě se odvíjejí od jiných záležitostí, než jsou tyto podružnosti. Klidně proto podepíše dítěti omluvenku a nebude trvat na tom, aby jedlo mrkev, kterou nesnáší.

Svým nekonvenčním přístupem vychová dítě, jež je stejně nekonvenční jako on sám, ale které se v životě velice dobře uplatní. Vodnáři rádi posunují hranice, pokud si vůbec nějaké připustí. U dítěte s oblibou zkoumají osobnost a vychovávají ho k odvaze. Jejich děti bývají samostatné a málokdy trpí komplexy. To proto, že Vodnáři nechávají dítěti obrovský prostor pro rozpoznání a uplatnění vlastních kvalit.

Rodič RYBA

horoskopCelý život Ryb je založen na spoustě snů, z nichž se jim samozřejmě některé nepodaří splnit. Když se jim potom narodí jejich vlastní dítě, je to jasné: Vše, co se nepodařilo jim, se jim podaří prostřednictvím jejich dětí - a to i v případě, kdy jsou tomu přirozené sklony dětí na hony vzdáleny.

Takové dítě Býk, které pro svůj život potřebuje pevné mantinely, bude z rodiče Rybky celý život poněkud vykolejené. Je bezvadné, pokud druhý rodič přísluší k zemi.

Ryba bytostně nesnáší omezování a hranice. Často nechápe, že se najde někdo, kdo potřebuje pravidelný denní režim a důslednost. Když se ale dítě dostane do pochybností o sobě samém a svém místě na světě, je Ryba ten nejlepší terapeut, který mu vysvětlí, jak je cenný pro ni a tím i pro celý svět.

Snad nikdo není schopen takové empatie jako právě Ryba. Pokud rodič Ryba trpí, zpravidla není schopen oddělit svůj problém od výchovy. Stává se někdy pro své dítě i zátěží. Není výjimkou, kdy se v tomto případě zemité dítě postaví do role rodiče svému rodiči.

Rodič BERAN

horoskopBude skvělým vychovatelem pro otevřené, energické a sportovně založené děti. Nedělá zbytečné problémy z drobných ran. Sám si dobře vzpomíná na své dětství, a proto má vždy dobře zásobenou domácí lékárničku a při ruce číslo nejbližšího chirurgického oddělení.

Někteří lidé si mohou myslet, že nemá mateřské srdce, protože rozhodně nevyskočí vždycky, když jeho dítě zapláče. Bude ale pracovat na vytváření jeho bojového ducha a naučí ho, aby se umělo bít za své oprávněné zájmy.

U beraních maminek je jediný problém. Pokud to přeženou, stanou se pro své dítě spíše trenérem než matkou, což kupříkladu taková Rybička nebo Ráček rozhodně nepotřebuje.

Mnoho matek v Beranu má tendenci poněkud přehlížet citový život svého potomka na úkor jeho pevného místa ve společnosti.

Rodič BÝK

horoskopJde o rodiče, pro kterého jsou děti nejenom smyslem života, ale i tím nejcennějším, co kdy dostal. Hodlá o ně taky pořádně pečovat. Bude dohlížet, aby jeho ratolesti chodily vždy hezky, vkusně a čistě oblečené, do školy jim bude připravovat svačinu a po návratu je bude čekat skvělé jídlo završené vynikající buchtou. S dětmi se sice mazlí, ale přesto dává pozor, aby se včas naučily pořádku a měly své věci vždycky ladně urovnané.

S tím, jak děti rostou, rostou i požadavky, které na ně má, a později může dojít i ke střetu vůlí, který může nepříjemně narušit rodinné ovzduší. Je paradoxní, že matky Býci nesnáší projevy odporu, a přitom si váží jenom těch lidí, kteří se jim dovedou postavit.

Když jim děti dokážou, že umí stát na svých nohách a postarat se o sebe, budou na ně opravdu hodně pyšné. Matka Býk by mohla mít problém s dítětem ve Lvu a Beranu. Ti totiž nesnáší autority z podstaty své bytosti a Býk JE autorita.

Rodič BLÍŽENEC

horoskopDěti jsou pro Blížence od peřinky těmi nejlepšími kamarády a tím, že rostou, se na stavu věcí nic nemění. Má spoustu zájmů a se všemi své potomky rád a s nadšením seznamuje. Učí je hledat krásu v dobrodružství, které se skrývá v lidském poznání, a stará se, aby děti měly dostatek výletů, kroužků a sportů, které je nasytí.

Matka z tohoto znamení obvykle velmi pomalu stárne, a proto bude s dětmi bez námahy sdílet nadšení pro jejich idoly, bude s nimi navštěvovat koncerty a ohnivě debatovat o jejich názorech.

Blíženci nemívají děti, které umí poslouchat na slovo. Po boku svého rodiče se totiž brzy naučily uvažovat a nebudou umět přijímat příkazy, které nejsou logicky zdůvodnitelné.

Jediným problémem by mohlo být, že Blíženec má zpravidla tolik vlastních zájmů a bere si na sebe tolik úkolů, že mnohdy může zcela přehlédnout, že jeho dítě MÁ PROBLÉM.

Rodič RAK

horoskopPatří k druhu rodičů, kteří potřebují mít přesný přehled o tom, co jejich děti právě dělají a kde jsou. Pokud ho nemají, udělají z malého opomenutí takový kravál, že si dítě jednou provždy zapamatuje, že se hlásit prostě musí.

Na to, aby na sobě děti měly šálu a rukavice, bude dohlížet i v době, kdy rodiče Raka už děti o hlavu přerostly. Když děti dorostou a vypraví se z rodného domu do zlého světa, bývá nejedna maminka v Raku smutná. Jediným lékem na její stresy a obavy jsou potom vnoučata, jejichž rozmazlování se věnuje se stejnou intenzitou, s jakou rozmazlovala jejich rodiče. Ne každá, ale některé račí maminky své děti v dobré víře doslova dusí a nenechají jim prostor pro vlastní vývoj.

Muže v Raku poznáte snadno - bude ňufinkat a pinožit se kolem svého potomka stejně infantilně jako žena. To proto, že Rak JE ŽENA, a to i v policejní uniformě nebo se zednickou lžící.

Rodič LEV

horoskop„Von ty děti nevychovává, von se jenom kouká.“ Tohle, nebo něco podobného, si o rodiči ve Lvu může klidně myslet třeba takový Kozoroh nebo Býk. Nemá ale pravdu. Lev není špatný rodič a z jeho pacek se do světa zpravidla vrhají zcela sebevědomé a sebevědomím napěchované děti.

Tak jako Lvice v přírodě, chová se i lidská matka v tomto znamení. Zdánlivý nezájem je dobře cílená akce. Leží si kliďánko pod stromem a zpovzdálí pozoruje své šelmičky, jak si hrají a sem tam utrží nějaký ten šrám. Proč by chodila a odklízela jim z cesty sebemenší překážky? V životě to také nikdo dělat nebude.

Sílu rodiče Lva poznáte ve chvíli, kdy hrozí opravdové nebezpečí. Snad nikdo není tak zlý, když se jedná o jeho „mládě", jako rodič ve Lvu. Vystartuje a ve vteřině je případný nepřítel zničen. To celé doprovázeno přímo královským řevem.

Lev chyby svých dětí nevidí (nechce). Jakmile na ně někdo upozorní, stává se jeho osobním nepřítelem. Na děti nebude litovat peněz. Své potomky učí Lev předně rovnému boji a cti. Matka Lvice je na své potomky až roztomile hrdá a hovoří o nich v superlativech.

Chcete si naklonit matku ve Lvu? Pochvalte její dítě, i kdybyste si to měli vymyslet. Lev je ve své podstatě naivní a zbožňuje obdiv. Přívržence své rodiny a své přátele brání Lev stejně srdnatě jako rodinu vlastní. Heslo: „Tohle je můj super kámoš - můj potomek.“

Rodič PANNA

horoskopPanna přistupuje ke svým dětem jako k jednomu z životních úkolů a hodlá je vychovávat důsledně a svědomitě. Stará se o to, aby její dítě bylo vždy bezvadně upravené, aby mělo všechno v nejlepším pořádku. Ochotně doprovází své dítě na kroužky vyšívání, jízdu na koni, housle a podobně. Nadbytek volného času, dle mínění Panny, vede jenom k neřestem.

Od útlého věku bude svého potomka vést k šetrnosti a k tomu, aby dítě neutrácelo zbytečně. Problém může nastat v období dospívání, kdy mohou mít děti Panen dojem, že je jejich rodič svazuje víc, než je třeba, a neposkytuje jim volnost, na kterou mají nárok. Panna není mazel.

Už jsem viděla hodně rodičů v tomto znamení, kteří ve chvíli, kdy drželi na klíně dítě, vypadali jako když vegetarián dostane do ruky husí stehno.

Panna je velmi disciplinovaný rodič, který svému dítěti dá všechno potřebné. Je neskutečně obětavá a pro děti dělá maximum, protože „Tak to má být - to je povinnost.“ Jen je trochu neohrabaná v oblasti emocí.

Rodič VÁHA

horoskopRodič Váha má pro své děti vždy otevřenou náruč a pytlík sladkostí. Ten pytlík slouží k navazování kontaktů a vyjadřuje základní motto, které zní: Když je po ruce kus čokolády, nic není tak zlé. Váha nemá ráda konflikty, a proto zpravidla nebude při výchově dětí zvyšovat hlas. Taková Lvice nebo „Beranice" s klidem řvoucí na svou ratolest může Váze připadat jako zloduch.

Váha bude spíše mistrem manipulací, kterým budou děti velmi těžko odolávat. Děti Vah bývají harmonické, protože harmonie a soulad je u Váhy životní potřebou.

Se špatným partnerem se Váha klidně rozejde právě kvůli citové vyrovnanosti svých dětí. Velmi brzy jí dojde, že pokud nebude v rodině soulad, nejvíc to odnesou právě děti.

Váhy zbožňují u svých dětí hudební talent. Matka Váha, která vychovala dítě v dominantním znamení, k němu v dospělosti klidně bude vzhlížet a řídit se jeho radami. V opačném případě jej bude vychovávat třeba ve čtyřiceti. Chcete-li oblažit rodiče ve Váhách, naučte se hrát na klavír.

Rodič ŠTÍR

horoskopO lásce moc mluvit neumí, a pokud okolí čeká, že ho to jeho dítě naučí, hluboce se mýlí. Štír patří k těm lidem, které k dětem odmala přistupují jako k dospělým a velmi vážně berou vše, co jim jejich ratolesti říkají.

Dětem většinou takové jednání lichotí, protože za ním vycítí skutečné a hluboké vnitřní spojení. Současně Štír očekává, že i jeho slova budou brána smrtelně vážně. O lásce rodiče Štíra nikdy nikdo nepochybuje.

Rodič Štír je na děti sice hodně náročný a nikdy se nespokojí s průměrem, když mají na víc, ale také nedovolí, aby talenty jeho ratolestí zakrněly jenom proto, že chyběla taková přízemní věc, jako jsou peníze. Štír je až sebedestruktivní, pokud mu o něco jde. Vzdělání považuje za nejlepší investici.

Matka ve Štíru vždy najde způsob, jak dát svým dětem, co potřebují, a je při tom nemilosrdná jak k sobě, tak někdy i k okolí. Ze svých dětí vychová lidi, kteří nebudou mluvit o tom, čemu nerozumí, ale pokud promluví, půjde o slova, která by se dala okamžitě tesat do kamene.

Rodič STŘELEC

horoskopObvykle srší optimismem, štiplavým humorem, vtípky a nadšením pro vše, co se kolem něho děje. Děti bude od nejútlejšího věku tahat všude, kam se jenom pohne, a ani mu nepřijde, že by měly mít nějaký pravidelný režim.

Díky svým nekonvenčním rodičům si sice užijí velice málo ukolébavek, ale ohnivé debaty na nejrůznější témata budou jejich denním chlebem. Střelec je z hloubi duše optimistický, a proto ho ani nenapadne, aby ze svých dětí vychovával tvory, kteří se něčeho bojí.

Život je pro Střelce pohádka s dobrým koncem a žije tak, aby to on a celá rodina jedním dechem potvrzovala.

Velký důraz klade tento rodič na vzdělání, ke kterému automaticky počítá pobyt v cizině. Pokud to jenom trochu jde, najde vhodný vzdělávací program a pošle dítě na vzdělání přes moře. Sám totiž velice rád cestuje a návštěva dítěte ve škole je pro podobnou akci vhodnou záminkou.

Matka Střelec bere děti jako součást sebe sama. „Co mám já, dopřeji i jim, a také obráceně“. Pokud zlobí, zpravidla je umí jednou větou tak zpražit, že mají pocit, že je právě praštila cihlou.

Poznáte se jako rodič? A co na to vaše dítě?

   
17.04.2009 - Děti - autor: Michaela Kudláčková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [87] abaka [*]

  jsem vodnář a mužskej štír a něco je opravdu pravda...jako by jste nás znalaSml30je to paráda,

  superkarma: 0 28.04.2009, 14:39:26
 2. avatar
  [86] Bela3 [*]

  Jsem střelec a fakt to sedí!!!

  superkarma: 0 27.04.2009, 09:41:29
 3. [85] FAXÍK [*]

  Sml69Sml44Sml74Sml73Sml77Sml75Sml62Sml3Sml2Sml70Sml63Sml71Sml51Sml50Sml66Sml29Sml74 to si hrála moje malá Nikolka

  superkarma: 0 26.04.2009, 10:45:51
 4. [84] jukl [*]

  taky jsem býk, docela to odpovídá. Mám syna lva a občas je problém...

  superkarma: 0 25.04.2009, 20:02:20
 5. avatar
  [83] Myškomedvídek [*]

  taky jsem býk a manžel beran,docela to sedí

  superkarma: 0 23.04.2009, 10:57:33
 6. [82] Leidy [*]

  tý jo na manžela to fakt sedí je beran. a já jsem býk a taky to celkem sedí ale víc na manžela.

  superkarma: 0 23.04.2009, 08:01:04
 7. [81] Broskvička [*]

  Tak ja jsem Lev a manžel Štír. Sedí to dobře. Myslím co se týka výchovy se i dobře doplňujem.

  superkarma: 0 22.04.2009, 23:37:09
 8. [80] Monika75k

  Jsme s manželem blíženci a ten horoskop perfektně sedí,až mě z toho zamrazilo.

  superkarma: 0 22.04.2009, 12:04:11
 9. avatar
  [79] carmi [*]

  Jsem beran a docela se to na mne hodí. vždycky jsem holky podporovala v jejich sportovních zálibách. Dokonce i s tou lékárničkou to sedí - brala jsem si ji i na neškodné výlety! ale u mne to bylo dané také tím, že jsem neustále trnula, že se něco stane.

  superkarma: 0 22.04.2009, 10:03:10
 10. avatar
  [78] denca18 [*]

  jej pekne ani som netusila,sedi to na mna xixi

  superkarma: 0 21.04.2009, 13:43:10
 11. [77] Deit [*]

  velmi zajímavé...možná něco na tom bude

  superkarma: 0 21.04.2009, 08:09:41
 12. [76] mudrenka [*]

  nee já jsem lev, ale co se týká dětí jsem spíše kvočna...

  superkarma: 0 20.04.2009, 21:25:43
 13. [75] FAXÍK [*]

  celkem ten horoskop na mne sedí

  superkarma: 0 20.04.2009, 17:53:04
 14. avatar
  [74] Mirly [*]

  Vychází to až neuvěřitelně  /v některých bodech bohužel/ pravdivě.

  superkarma: 0 20.04.2009, 16:26:15
 15. [73] Sahi [*]

  Na mě blížence to sedí,ale na manžela vodnáře tak na 50%.Nejdůležitější je v jaké jsme vyrůstali prostředí.

  superkarma: 0 20.04.2009, 11:19:05
 16. avatar
  [72] Bugy [*]

  Jsem blíženec a něco na té charakteristice je.

  S dcerou ale úplné kamarádky nejsme. V 15 letech odešla do školy a byla 4 roky na internátě, vracela v pátek večer a odpoledne v neděli zase odjížděla. Myslím, že v tu dobu jsme spolu ztratily blízký kontakt a dá se říct, že jsme se v těch nejdůležitějších létech odcizily.

  Po jejím návratu domů jsme se jakoby seznamovaly, ale ona už měla chlapce a svoje zájmy. Máme se rády, ale ne důvěrné kamarádky .

  superkarma: 0 20.04.2009, 10:04:45
 17. avatar
  [71] marcela-1 [*]

  tak moje znamení sedí na 100%

  superkarma: 0 20.04.2009, 09:36:39
 18. [70] Digy [*]

  Jsem RAk a bohužel je to pravda.Měla bych si dávat pozor, ať své dítě láskou neudusím.

  superkarma: 0 20.04.2009, 08:41:42
 19. avatar
  [69] Světýlko [*]

  Jsem kozorožka a děti jsem měla s kozorohem. Disciplína a řád u nás byly úplně v normálu (když jsme nestihli oběd ve 12:00, tak jsme jedli prostě později...), jediné pravidlo, které u nás fungovalo, když byly děti malé  "po Večerníčku do postele". Pravdu děti taky neříkaly vždycky, občas si zalhaly, ale jako dospěláci máme dobré kamarádské vztahy. Nemyslím si, že kozoroží (ani jiné) babičky si užívají vnoučata - většinou mají tu smůlu , že jsou ještě pracující.

  superkarma: 0 19.04.2009, 23:13:40
 20. avatar
  [68] edith1975 [*]

  Jsem rodič kozoroh a nějak mi pořád nesedí to, že jsem přísná a vyžaduji řád. Myslím , že jsem někdy až moc benevolentní, (to slovo vypadá hrozně,) a dost často dětem povolím . Typla bych se spíše na něco mezi střelcem a kozorohem. A to by odpovídalo i datu mého narození. Jsem těsně na hraně.

  superkarma: 0 19.04.2009, 19:15:36
 21. avatar
  [67] Michaela Kudláčková [*]

  Žábina — #51 Jasně napiš..

  superkarma: 0 19.04.2009, 14:45:23
 22. [66] Božena a Jakub [*]

  Teda Míšo,to je trefa.Já jsem ve znamení býka a dcera je ve znamení lva.To je síla jak to sedí.Mám s dcerou trochu problém,ach ta autorita...I u manžela to sedí.Zdravím tě Míšo.

  superkarma: 0 19.04.2009, 14:13:02
 23. avatar
  [65] OlgaMarie [*]

  Na mě i manžela to sedí. Dost mě to pobavilo.

  superkarma: 0 19.04.2009, 09:29:45
 24. avatar
  [64] cicinka [*]

  Tak já jsem střelec,ale jako rodič jsem asi marťan.To nejsem já.A manžel je lev,to by docela odpovídalo.Chtělo by to u mně asi jiný rozbor

  superkarma: 0 19.04.2009, 09:05:10
 25. avatar
  [63] Blueberry [*]

  Jsem rodic Blizenec a sedne to neuveritelne. Kluci ve me vidi kamosku a mame paradni vztah.

  superkarma: 0 18.04.2009, 21:59:42
 26. avatar
  [62] Zuzča [*]

  Už teď upřímě lituji dceru, protože jsem máma Rak. Po přečtení vím, že mě nemine syndrom prázného hnízda. To s tím dohledem je pravda. I s tím rozmazlováním

  A tatínek Rak svou dcerku zbožňuje a ona jeho a myslím, že to tak má i být

  superkarma: 0 18.04.2009, 08:57:39
 27. avatar
  [61] dajdada [*]

  Jsem  rak, ale s asc. ve střelci, mám to tak halb und halb. Stím studováním dětí v zahraničí, to je trefa do černého, nevyjímaje račici v policejní uniformě. Sice to moc nejde dohromady, ale to jsem celá já. Ach jo. Na vzdělání pro děti bych dala majlant, i kdybych měla sama žrát snad jen suchej chleba!

  superkarma: 0 17.04.2009, 20:03:34

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [60] kebulkaevulka [*]

  shb — #59    Máš nějaké nové kontenerové úlovky?

  superkarma: 0 17.04.2009, 18:09:16
 2. avatar
  [59] shb [*]

  kebulkaevulka — #58 tak tak :o) a hlavně když člověk skutečně umí něco, tak to může uplatnit kdekoli na světě, a to je taky terno :o)

  1. na tento komentář reaguje kebulkaevulka — #60
  superkarma: 0 17.04.2009, 16:55:52
 3. avatar
  [58] kebulkaevulka [*]

  shb — #56 Máš pravdu,řemeslníků je málo a ještě méně je těch,kdo se to řemeslo učí,podle mě jsou manipulováni rodiči,kteří si chtějí prostřednictvím svých dětí,plnit jakýsi jejich sen,to co sami nedokázali dokážou jejich děti.I já zastávám názor,at dělá to co ho bude bavit a uživí se tím,tak at klidně kartáčuje vrabce ve stromovce když ho to bude bavit

  1. na tento komentář reaguje shb — #59
  superkarma: 0 17.04.2009, 16:33:23
 4. avatar
  [57] Mylady [*]

  kareta — #52 moc se mi líbí, co jsi napsala.

  superkarma: 0 17.04.2009, 15:58:51
 5. avatar
  [56] shb [*]

  kareta — #55 tohle mi právě u našich chybělo víš, oni měli v hlavě zafixováno, že prostě musím studovat, a já válčila ....chtěla jsem být sestřičkou, ale to mi nějaká nablblá komise zatrhla- prý kvůli ekzému, ale ve finále jsem chemii vystudovala, takže laborkou a veškerou chemií obklopená no místo na sestru jsem šla na gympl a dodnes lituju že nemám řemeslo- to má totiž zlaté dno, teď jsem teoretik, v oboru se neuživím a dělám něco jiného...být tak automechanikem nebo tou sestrou nebo třeba kadeřnicí, prostě umět něco, to je základ, nebo tesař, to musí být super práce...teď akorát dělám kancelářskou práci a jsem závislá na ostatních- to s řemeslem nehrozí a v tom je ta síla

  1. na tento komentář reaguje kebulkaevulka — #58
  superkarma: 0 17.04.2009, 15:26:58
 6. avatar
  [55] kareta [*]

  shb — #54 je možný, že mě to v jejich pubertě přejde a začnu je liskat za dvojky, vymlouvajíc se na přechod. Ale díky za poklonu 

  1. na tento komentář reaguje shb — #56
  superkarma: 0 17.04.2009, 15:18:45
 7. avatar
  [54] shb [*]

  kareta — #52 jé ty seš šikovná máma :o) (chytrá )

  1. na tento komentář reaguje kareta — #55
  superkarma: 0 17.04.2009, 15:01:49
 8. avatar
  [53] kareta [*]

   Takže na mě sedí víc kozoroh než střelec.

  superkarma: 0 17.04.2009, 14:59:39
 9. avatar
  [52] kareta [*]

   na mě to teda nesedí- já vyžaduju od dětí disciplinu a režim měli, i když to na čas znamenalo vzdát se svých oblíbených aktivit. A vzdělání - mám jedinou ambici, ať dělají něco, co je bude bavit a necpou ze za každou cenu na střední nebo na VŠ.

  1. na tento komentář reaguje shb — #54
  2. na tento komentář reaguje Mylady — #57
  superkarma: 1 17.04.2009, 14:58:33
 10. avatar
  [51] Žábina [*]

  Michaela Kudláčková — #35 horoskop jsi dělala mému synovi Martinovi, byla bych moc ráda, kdybys mi ho udělala...prožívám teď i docela složité období, tak by se mi to hodilo...napíšu ti do vzkazíku své iniciály, až bys měla někdy čas...a předem moc děkuju

  1. na tento komentář reaguje Michaela Kudláčková — #67
  superkarma: 0 17.04.2009, 14:44:26
 11. [50] Rikina [*]

  Mno, můj exmanžel ve znamení Panny rozhodně disciplinovaný rodič nikdy nebyl. Ba naopak mu byly spíš na obtíž a nevěděl, co s nima. Dokud nevyrostly natolik, aby se s nimi mohl domluvit, což bylo právě kolem jejich puberty. Kroužky a to, jestli má potomstvo věci v pořádku, mu bylo celkem jedno, neb to nepokládal za důležité. Čili celkově opak výše psaného. Já jsem rodič Beran, a tu lékárničku jsem snad nikdy nepotřebovala, ba ani číslo na chirurgické oddělení, potomci neměli jediný úraz. Vytváření bojového ducha se taky nekonalo, neb jsem ratolestem vždycky říkala, že facka není argument, a že se nemají prát, leda v nouzi nejvyšší. Jsem v podstatě pacifista. Tak nevím, asi se hvězdy tentokrát minuly.

  superkarma: 0 17.04.2009, 14:19:12
 12. avatar
  [49] shb [*]

  ToraToraTora — #46 jo :o) a ještě jsem si vzpomněla jeden moderátor z 90tky na Barrandově- ten brýlatý

  superkarma: 0 17.04.2009, 14:18:19
 13. avatar
  [48] shb [*]

  Když tak přemýšlím o těch znameních....vím, je to různé, ale nějak si myslím, že ideální žena by byla kombinace Ryby a Lvice a chlap asi Kozoroh a Štír

  superkarma: 0 17.04.2009, 14:08:03
 14. avatar
  [47] Aja [*]

  ToraToraTora — #40

  Taky mám tchýni Raka...a asi to u nás bude v bleděmodrým jako u vás

  superkarma: 0 17.04.2009, 14:07:39
 15. avatar
  [46] ToraToraTora [*]

  shb — #42 ..Jeremy Irons

  1. na tento komentář reaguje shb — #49
  superkarma: 0 17.04.2009, 14:05:32
 16. avatar
  [45] kebulkaevulka [*]

  shb — #42 No,tak to nemohu sloužit,žádnou pannu chlapa neznám

  superkarma: 0 17.04.2009, 14:03:53
 17. avatar
  [44] Aja [*]

  Michaela Kudláčková — #38 Zařídila jsem, aby už vládla sama sobě

  superkarma: 0 17.04.2009, 13:57:01
 18. avatar
  [43] ToraToraTora [*]

  ToraToraTora — #40 ,,,za tou první větou měl být otazník

  superkarma: 0 17.04.2009, 13:56:38
 19. avatar
  [42] shb [*]

  Michaela.Kudláčková: Míšo a tím rodičem rybou- kámoška je Lvice a její máma je Ryba (táta s nimi nežije) , hele ta kámoška je v tý rodině otec, takže to je taky trefa do černého Řekla bych, že je té mámě veeelkou oporou, no vůbec celý rodině, ona je taková velká šikula :o) a myslím, že sourozenci v ní mají jako "druhou" mámu

  1. na tento komentář reaguje kebulkaevulka — #45
  2. na tento komentář reaguje ToraToraTora — #46
  superkarma: 0 17.04.2009, 13:55:42
 20. avatar
  [41] shb [*]

  Michaela Kudláčková — #35 myslím že jsi jí dělala ne tak dávno...možná se mýlím

  superkarma: 0 17.04.2009, 13:52:08
 21. avatar
  [40] ToraToraTora [*]

  Michaela Kudláčková: Funguje to i u prarodičů ve vztahu k vnoučatům.

  naše babička je Rak, žádnou roli nehraje, že je to má tchýně, bo ji s manželem od narození vnoučat nějak nemůžeme přijít na jméno oba. marně čtu všemožné horoskopy, abych ji nějak pochopila a našla si k ní cestu, ale nezabírá to.

  1. na tento komentář reaguje ToraToraTora — #43
  2. na tento komentář reaguje Aja — #47
  superkarma: 0 17.04.2009, 13:52:05
 22. avatar
  [39] shb [*]

  kebulkaevulka — #28 mně spíš zajímají teda chlapi panny :o)))

  superkarma: 0 17.04.2009, 13:51:07
 23. avatar
  [38] Michaela Kudláčková [*]

  Aja — #36  Věřím ráda. Vládnout vám všem jednou bude nejspíš dcera.

  1. na tento komentář reaguje Aja — #44
  superkarma: 0 17.04.2009, 13:48:31
 24. avatar
  [37] ToraToraTora [*]

  Quentinová z Montargis(Kentánová) — #33 ...já rezignovala na některé jeho myšlenkové pochody ještě než jsem věděla jakého je znamení

  superkarma: 0 17.04.2009, 13:48:24
 25. avatar
  [36] Aja [*]

  Já jsem Střelec, manžel Váhy, dcera Kozoroh a syn Štír...To ti teda, Míšo, povím, někdy je to nářez!

  1. na tento komentář reaguje Michaela Kudláčková — #38
  superkarma: 0 17.04.2009, 13:40:28
 26. avatar
  [35] Michaela Kudláčková [*]

  Žábina — #29 Ne často, ale někdy se stává, že člověk své sluneční zamení v reálu takzvaně nežije. Má třeba tak obsazené jiné planety, asc. v kontroverzním postavení a tak aktivovaný, že žije třeba právě ascendentní znamení. Takový Kozoroh jako Ty, může být třeba takzvaně latentní.....
  Dělala jsem Ti hrorskop?

  1. na tento komentář reaguje shb — #41
  2. na tento komentář reaguje Žábina — #51
  superkarma: 0 17.04.2009, 13:28:44
 27. avatar
  [34] Quentinová z Montargis(Kentánová) [*]

  ÉÉÉÉÉ....éééé.....to mělo být na dvacku Tora toru)))) kurnik i s číslíčkama místo se jménama

  superkarma: 0 17.04.2009, 13:26:04
 28. avatar
  [33] Quentinová z Montargis(Kentánová) [*]

  Quentinová z Montargis(Kentánová) — #19 ani tak Itálie moc né, ale muž je prostě vodnář, má pořád lebku někde v luftě a někdy nepochopim, že se dožil svého vysokého věku 35 let živ a zdráv, že ho někdo nezabil...?  Tak když nechápe, co já, kozoroh PŘESNĚ CHCI, a proč to tak chci a ujede mu huba, tak moje huba ujede okamžitě nazpátek a desetkrát tolik  Na jeho podíl ve výchově naší dcery nehledím už z přísna, dávno jsem rezignovala, že jí učí jen samé hovadinky a lumpárny, hlavně, že se s ním naše dcera ráda směje a nechodí ze zahrady oba dva od krve...

  1. na tento komentář reaguje ToraToraTora — #37
  superkarma: 0 17.04.2009, 13:24:48
 29. avatar
  [32] ToraToraTora [*]

  kebulkaevulka — #27 Z rodiny Vím, jak to vypadá, kdy se sejde Váha a Štír. Vždycky si vzpomenu, jak dopadly Pompeje

  superkarma: 0 17.04.2009, 13:20:17
 30. avatar
  [31] Michaela Kudláčková [*]

  kebulkaevulka — #27 Je to hodně o postavení celkového horoskopu. Jde tam o Venuši a také Mars. Kde a jak stojí planety vzájemně v pátém domě a podobně.

  Obecně lze ale říci, že je to stále lepší, než třeba Štír a Beran. Každopádně ten kdo se posadí je Váha. Štír ji aktivuje a vytváří závislost na sobě.

  superkarma: 0 17.04.2009, 13:17:55

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme