Společnost ETA, a.s. na podzim přichází hned s několika novinkami. O radost z vysávání se postará robotický vysavač ETA Bolero, alergiky a majitele domácích mazlíčků zase nadchne tichý podlahový vysavač ETA Manoa. Jaké tyto vysavače jsou?

Robotický vysavač ETA Bolero – úklid domácnosti nebyl nikdy jednodušší více najdete na eta.cz/roboticky-vysavac-bolero.

ETAŠikovný robotický vysavač ETA Bolero vám ušetří moře času a vy tak budete moci získaný čas využít na příjemnější aktivity. Proč? Vysavač nejen, že sám vysává, ale navíc plní i funkci mopu, který je součástí balení. Dvojitý rotační kartáč velmi dobře uklidí samotné podlahy, dva postranní kartáčky si zase výborně poradí s okolím stěn. Robotický vysavač ETA Bolero se postará o maximálně vysokou úroveň čistoty, protože je extra vybavený vlastním textilním filtrem, který zachytí všechnu špínu. Model disponuje speciálními bezpečnostními senzory (tzv. elektronické závory), které zabraňují vysavači před pádem z výšky nebo ze schodů. Nechybí mu ani senzor míry znečištění, který nastaví a upraví jeho uklízecí režim. V nabídce jsou k dispozici dva programy – automatický a lokální. Můžete si stejně tak zvolit dvě rychlosti pohybu vysavače. Jednoduché nastavení na LCD displeji nebo pomocí dálkového ovládání je velmi intuitivní. Model umožňuje nastavení času nebo dne vysávání, kdy necháte vysavač Bolero samostatně pracovat. Po úklidu se sám vrátí do nabíjecí stanice, kterou můžete připevnit na stěnu. Nabitý vysavač pracuje 90 min. Na vysavač Bolero se vztahuje  prodloužená záruka 5 let.

Cena: 9 999 Kč

Podlahový vysavač ETA Manoa – pro alergiky a domácnosti se zvířecími mazlíčky

ETANovinka, vysavač ETA Manoa, je sáčkový vysavač, který disponuje vysoce úsporným a zároveň výkonným ECO motorem s příkonem 900 W. Součástí je také elektronická regulace sacího výkonu. O nadstandardní filtraci se stará účinný HEPA filtr třídy 12 s účinností 99,5%. Nečistoty se shromažďují v hygienickém prachovém sáčku ETA Unibag o objemu 3l. Výhodou je také velmi tichý chod 74 dB. Extrémně velký akční rádius až 11m umožní dosah i do vzdálenějších míst bez nutnosti přehazování napájecího kabelu, který se navíjí automaticky. Vysavač je k dispozici ve třech barevných provedeních – bílém, modrém a červeném, které se liší variabilitou příslušenství. Bílý model disponuje bohatou nadílkou ve výbavě. Kromě univerzální podlahové hubice s výsuvným kartáčkem a parketovou hubicí, obsahuje také speciální vzduchový turbokartáč, který ocení alergici nebo majitelé domácích mazlíčků. Praktické rozměr a nízká hmotnost vysavače umožňuje jednoduchou skladnost a manipulaci. Na motor modelu ETA Manoa poskytuje ETA prodlouženou záruku 5 let.

Cena:

ETA Manoa bílý – 3 299 Kč

ETA Manoa modrý – 2 799 Kč

ETA Manoa červený – 2 999 Kč

Více na www.eta.cz

Reklama