Co dokázalo vytočit naši čtenářku s nickem Vodfon, že se nechovala jako dáma? Přečtěte si její příspěvek, za který děkujeme.

Krásný den. Tahle veselá ( smutná) příhoda se stala v době, kdy jsem ještě neměla mojí dietu a občas jsme si zašli s manželem do vietnamské restaurace.  Většinou chodíváme do restaurací a jídelen se najíst. Tentokrát jsme se nenajedli, ale řvali smíchy a vztekem zároveň.

Dali jsme si své oblíbené rizoto. Za pultíkem se objevila nová tvář. Dívenka, která zřejmě nepřivykla jazyku českému a s rozpaky přijímala objednávky. Trochu jsme znejistěli, ale pod tlakem hladu frontu přečkali.  Jakmile jsme přišli na řadu, požádali jsme o rizoto. Vietnamská slečna nepochopila. " Rizoto - rýže, zelenina a maso!" Zdůraznila pečlivou artikulací obsluze. " Giros? Nudle? Chranolki?" Atmosféra po dotazu prodavačky začala houstnout. "Jaký gyros? Co to pleteš? 'Rizoto ! " Už jsem křičela, jak se na správnou dámu nesluší. " "Kečup? Tatarka?"

Okamžiky nabývaly na dramatičností. " Už jsi někdy viděla tatarku, na rizotu?" mračila jsem se na vietnamskou obsluhu. "Chci rizoto - na obrázku, páté zleva, " ukázala jsem na celou nabídku. Vietnamka se přešťastně usmála." Nudle, chranolki ?"Pochopili jsme, že se nenajíme!  "Podívej, chci rizoto a za 15 minut si pro něj příjdu ", hladoví  jsme šli  ven. "Tvaset minut" , odpověděla obluha. Šli jsme se ven uklidnit, ale strach nám nedovolil se vrátit. Nevíme, co jsme tam nechali, ale myslím že rizoto to nebylo.

Vim, že tohleto  pravá dáma na veřejnosti nedělá, ale jednal za mě hlad. A ten byl velikánský!

Vodfon

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Hlad dokáže s člověkem divy. Já nesmím hladová sedat za volant. To jsem prý agresivní řidič.

Co dokáže vytočit vás, abyste ječela jak Viktorka a nechovala se jako dáma? Přiznáte se? Co jiného na svém chování můžete označit jako nevhodné? Byla jste svědkem toho, že se některá žena nechovala jako dáma? Co by podle vás dáma na veřejnosti dělat neměla? Dodržujete to i vy? Nebo se vám občas stane, že zásady slušného chování porušíte?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama