Erotické hračky pokládám za zábavné a přímo by se dalo říct, že jsou nezbytnou součástí obsahu šuplíku mého nočního stolku. Kdykoli je vítán další přírůstek, protože potěšení všeobecně je tak málo na světě, že by bylo škoda nevyužít každou příležitost, jak tomu napomoci. Kromě toho taková pomůcka v rukou šikovného citlivého muže, majícího pochopení pro ženská přání a touhy, to je pro výbuch vášní velmi vhodná roznětka. Ovšem je třeba věnovat pozornost i prostředí a podmínkám, kde člověk hrátky provozuje, protože nejen zvědaví potomci mohou vnést rušivý prvek do erotické atmosféry.

V dávných dobách šťastného manželství jsme často pobývali na chalupě v malé severočeské vsi, a v tu dobu jsme měli jednak dva synky školního věku, druhak dva psy střední velikosti. Většina dveří v chalupě se vyznačovala poškozenými zámky i klikami, a tak jsme synkům vysvětlili, že pokud jsou tatínek a maminka spolu za zavřenými dveřmi, nebuší se do dveří jako hluchý do vrat, necloumá se jimi, nýbrž hodné děti si půjdou zatím někam hrát, třeba do dílny s nářadím, nebo u kamen se žhavými uhlíky. Potud vše OK.

Ale bohužel totéž se velmi obtížně vysvětlovalo psům. A tak se jednou přihodilo, že se náš pes vetřel do místnosti v okamžiku, kdy se odehrávaly dle jeho náhledu zajímavé věci, pod dekou se cosi hýbalo a hemžilo, což je důvod tam strčit čumák – a ukořistit vibrující předmět, s tímto v tlamě prchat před klejícím pánem nejprve na zahradu, a poté dírou v plotě na náves. Tam za ním pán a velitel nemohl vyběhnout, dokud si neoblékl alespoň kalhoty, což psovi poskytlo náskok a možnost si vybrat únikovou cestu, tam, kde to dobře znal a kam často s pánem chodíval – do místní vesnické hospody. Bohužel jsem neviděla na vlastní oči překvapení štamgastů, když do výčepu vstoupil německý ovčák s vrčícím vibrátorem v hubě… zato jsme pak s manželem mohli oba vybírat poplatky za osvětu, neboť větší část vesnice se chtěla poučit, co že to bylo za předmět a na co se to používá. Manžel v hospodě a já v místním obchůdku mezi ženskými – to bylo nějakých otázek, a též drsného žertování zemitých vesničanů. Více než 15 let ulynulo, ale občas v té vsi dodnes některý pamětník vzpomene…

Za všechny nynější své hračky ze šuplíku představím jednu:

IRIS je všestranně nadaná pomocnice – spanilá na pohled, avšak velice šikovná a výkonná v oblasti uspokojování vašich tužeb. Dva harmonicky spolupracují vibrační motorky Vám zajistí hlubokou a intenzivní rozkoš. Intuitivní ovládání citlivé na ten nejjemnější dotek zajistí přesnou kontrolu nad intensitou vibrací, zatím co se ergonomicky tvarované poupě IRIS bude věnovat Vašim nejintimnějším místům. IRIS je nabíjecí a 1 hodina nabíjení Vám zajistí až 90 minut slasti. Obdržíte jí v elegantním dárkovém balení s nabíječkou a saténovým pouzdrem pro stylové uschování.

iris

Rikina

Text nebyl redakcí upraven.

Zkusila jsem si to představit a slzím tu smíchy.

Dnes si povídáme o erotických hračkách a vy můžete ještě hodinku posílat své příspěvky na adresu

redakce@zena-in.cz

Reklama