Chtěla bych vědět, jestli je možné zbavit se nálepky, kterou vám společnost dá.

Ale začnu od začátku: bývala jsem oblíbená u kluků, vyhledávaná ale jenom jako kamarádka. To se mi samozřejmě nelíbilo, a tak jsem začala pracovat na tom, aby mě kluci brali i jinak. Začala jsem se víc malovat, lépe oblékat, zhubla jsem a kluci už mě začali brát jinak. Ale problém je v tom, že i když jsem třeba měla přítele, tak jsem flirtovala s jinými. Ale jenom proto, abych si zvedla sebevědomí. Pořád to ale bylo tak nějak v mezích normy, protože to bylo jenom flirtování, ale časem se to přeneslo až na líbání, a to už můj přítel nepřetrpěl a rozešli jsme se.

A pak to začalo. S tímhle přítelem jsem byla 3 roky, ale po rozchodu jsem v každém vztahu vydržela max. týden, ale byl to vždycky vztah se vším všudy.

Jenom během tohoto roku jsem měla 15 kluků, a tak se o mně začalo řikat, že jsem děvka, coura a nevím co ještě, ale mně to ani tak nějak nevadilo. Pořád jsem si chtěla užívat, ale problém nastal, když jsem už chtěla někoho na delší chození.

Zájemců bylo dost, ale brali to tak jenom jako úlet, protože si mysleli, že to tak chci, jenže když se tak koukám kolem sebe, mí vrstevníci už mají dlouhodobé vztahy a já jsem pořád na místě. Taky bych chtěla mít v někom oporu a věřit mu, ale nemám.

Včera jsem začala chodit s vysněným klukem, všechno bylo o.k do tý doby, než mu jeho kamarádi řekli, co se o mně říká. A bylo po chození, on se totiž bojí, abych ho neměla jenom jako hračku, kterou použiju a vyhodím, ale neví, že pokaždé se se mnou rozešel kluk, ne já s ním.

Vím, že mě má rád, ale dá i na to, co se říká, ale já ho nechci kvůli tomu ztratit, poradíte??

Reklama