Další příspěvek je od čtenářky Glady. Její babička vždycky říkala, že si má oblékat prádlo, za které se nemusí stydět. A tak se tou radou řídí.

Vaše babička byla určitě moudrá žena, milá Glady. Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Prádlo.

Slušivé, hezké prádlo je určitě doménou každé ženy.

Odjakživa se řídím tím, co mi kdysi kladla na srdce moje babička, která i přes svůj vysoký věk na sebe vždy pečlivě dbala. Podotýkám, že zemřela v 91 letech. Vždy mi říkala, že si mám obléknout takové spodní prádlo, abych se nemusela za něj stydět, když se svléknu. Tenkrát pochopitelně nemyslela na náhodné známosti a intimní chvilky s nima, ale na situaci, kdy například by člověk musel zavítat k lékaři při náhlé nevolnosti či nehodě.

Radami své babičky se řídím dodnes a to i při oblékání prádla. Pochopitelně jsem doplnila další kritéria při výběru prádla. Především se v prádle musím cítit dobře a pohodlně. Určitě už na sebe nevezmu tanga, které jsem mimochodem neměla v oblibě nikdy. Prádlo také volím podle toho, co si na sebe obléknu. Určitě si nevezmu tmavou podprsenku pod světlou halenku, i když to se někdy nosí.

Nebo si nevezmu vysokou podprsenku do velkého výstřihu, aby mi z něho trčela, nebo tmavé kalhotky pod bílé kalhoty a podobně.

Mám ráda pohodlné spodní prádlo, které zároveň mírně potlačí nedostatky postavy. Nemám ráda prádlo nikterak hojně zdobené krajkou, malá decentní kraječka postačí. V barevnosti u spodního prádla preferuji bílou, tělovou a pod tmavé oblečení černou barvu.

Za spodní prádlo, hlavně za podprsenku si neváhám připlatit. Ta prostě musí perfektně sedět a zároveň dotvarovat. Takže žádné kupování na tržištích ale v obchodech specializovaných na spodní prádlo.

Glady

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Máte prádlo ke speciálním příležitostem?

  • Jaké nosíte prádlo?
  • Jaké se vám líbí barvy?
  • Máte ráda jednoduché, nebo zdobené prádlo?
  • Nosíte korzety a podvazky?
  • Máte něco na speciální příležitosti?

Napište mi, těším se na vaše příspěvky. Jedna z vás získá tentokrát kosmetiku od AVONU (Třpytivé tělové mléko s minerály Skin So Soft a Vyhlazující peeling se zázvorem a bílým čajem Foot Works). Na vaše příspěvky se těším na adrese redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je PRÁDLO. Předem děkuju!

avo

Reklama