Bulvár

Řídila jsem i kamion

O své řidičské zkušenosti se s vámi podělí čtenářka s nickem Jitulka. Za její příspěvek děkujeme

Krásný pondělní den. I já se řadím mezi řidiče/čky. Letos to bude 10let, co mám řidičský průkaz a za tu dobu, co jezdím, jsem vystřídala 3 autíčka. Ona mě vlastně donutila situace udělat si řidičák, protože jsem od narození dcery lítala po doktorech. Do té doby jsem byla závislá na manželovi, ale ten jakožto řidič z povolání není pořád doma, tak jsem se musela spolehnout především sama na sebe.

Hned po dokončení autoškoly jsem zasedla do staré Audiny, kde jsem pořádně neviděla, kde končí jak předek, tak i zadek. První zimu jsem chytla smyk na zledovatělé vozovce. Naštěstí to odneslo jen pravé světlo. A protože mám doma automechanika, nebyl problém to opravit. Po roce šlo auto z baráku a vystřídal ho červený  WV Golf-pro ženskou jako stvořený. To jsem měla téměř 5 let a nedala jsem na něj dopustit.

Nyní mám 4.rokem Citroena Xsara Picasso takové rodinné autíčko. Odpich sice nemá(není to žádný sporťák),ale co se týče pohodlí, jsem víc než spokojená.

Jaké největší auto jsem kdy řídila? No tak ne úplně sama, ale zkusila jsem řídit manželův kamion. Po 5 minutách jsem to vzdala, protože jsem neuměla řadit. Tam ty řadící půlky, to je něco......už nikdy více. A dodneška nechápu ženy profesionálky,co řídí kamion,autobus atd.

A co se týče mého snu, mám jeden, který by se mi mohl SNAD do budoucna splnit  a to je autíčko, do kterého jsme se s manželem na první pohled zamilovali Hyundai IX 35

Mějte se krásně.....já jdu snít :-))

Tak vám přeji, ať se váš sen stane brzy zkutečností

A co vy, milé ženy-in? Máte také nějaký řidičský sen? Nebo už jste si ho splnily? Napíšete nám o něm?

redakce@zena-in.cz

 

   
30.08.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme