Bulvár

Richard Tesařík: Tvrďák, který miluje ryby a klid

 

Zpěvák Richard Tesařík (62) má image drsného chlapíka, rockera a milovníka tvrdého alkoholu, který nezkazí žádnou legraci. Málokdo ale ví, že ve skutečnosti je Richard velký romantik. Má rád klid, pohodu a nejvíce ze všeho miluje poklidné ráno na rybách.

Tesařík se celý rozzáří i tehdy, když přijde řeč na jeho zatím jedinou vnučku a domácí mazlíčky, kteří získávají cenné trofeje na mezinárodních psích výstavách po celém světě.

Možná mnohé překvapí, že se nejedná o psy žádného bojového plemene, ale o roztomilé bílé chlupaté kuličky rasy cotton de tolear, které s ním občas spí i v posteli.

„Nejprve jsem měli jen jednoho, patřil ženě, ale poté, co mi umřel můj pes, jsme si pořídili ještě stejnou fenku. Asi to byl osud. Podle rodokmenu jsme totiž zjistili, že jak vnučka, tak naše nová fena se narodily ve stejný den. Tak doufám, že se obě budou mít k světu," říká s úsměvem.

Spolu s mladším bratrem Vladimírem, od jehož tragické smrti uplynulo letos v létě pět let, Richard patřil k zakládajícím členům skupiny Yo Yo Band, která se na výsluní české populární hudby drží už od roku 1975. Proslavila se hity Rybitví, Kladno, Lehkou chůzí, či Karviná.

I když bratr Richardovi strašně chybí, skupina Yo Yo Band si udržuje stále svůj okruh posluchačů.

Po tragické události před pěti lety měli přátelé o Richarda velké obavy. Dnes však už s jistotou mohou potvrdit, že charismatický zpěvák, a tak trochu věčný rebel, má zhoubného démona - alkohol - pod kontrolou.

„Nejsem sice žádný abstinent, ale s různými excesy či pozdními příchody je konec," vysvětluje Tesařík.

   
01.12.2008 - Společnost - autor: Korzo

Komentáře:

  1. avatar
    [1] peknaholka [*]

    Plemeno Coton de Tuléar je nádherný plyšák!!!

    superkarma: 0 01.12.2008, 12:50:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Testování intimní kosmetiky pro ženy z ČR a Slovenska
Anketa: Pečete bábovky?
Jaké hračky kupujete svým vnoučatům?
Anketa pro maminky: Jaké kupujete hračky svým dětem?
Výzkum na téma kašel
Průzkum na téma finanční zajištění

Náš tip

Doporučujeme