Bulvár

Richard Tesařík by ze StarDance vyrazil Bosáka

 

Zpěvák a bývalý účastník taneční soutěže Bailando Richard Tesařík (63) vůbec nechápe, jak se fotbalový komentátor Jaromír Bosák mohl protancovat až ke branám finále StarDance III.

„Bosák je jako prkno a chodí po parketu jako fotbalista. Myslím si, že tam cvičí na spartakiádu. Děsím se toho, aby náhodou nevyhrál. Česká televize by ho klidně mohla protlačit," přiznává Korzu své obavy Tesařík.

Nejen podle názoru Tesaříka v soutěži excelují dvě dámy - Zuzana Norisová a Dana Batulková. Také Vladimír Kratina se zpěvákovi Yo Yo Bandu líbil. Tančil prý jako lázeňský švihák a bezesporu předvedl své taneční vlohy.

Tesařík soudí, že první řada StarDance byla nejkvalitnější. V té ho nejvíce překvapil Tomáš Dvořák. Ačkoliv nikdy nechodil ani do tanečních, předváděl navzdory své výšce a postavě velký talent. Ve StarDance II Tesaříka pro změnu překvapil Aleš Valenta. Ačkoli Valenta i Dvořák jsou bývalí vrcholoví sportovci, předchozí sportovní průprava podle Tesaříka podstatná není.

„Sám jsem dělal atletiku a vím, že tohle nemá se sportem skoro nic společného, jen fyzickou náročnost. Znám spoustu atletů, kteří nezatancují, ani kdyby čert na koze rajtoval. Aleš Valenta měl ve druhé sérii přece jen výhodu. Byl lyžařský akrobat. Ty figury se mu hodily," míní svitavský rodák.

Když Tesařík soutěžil v Bailandu, vypadl až v pátém kole, ačkoli mu tehdy bylo 62 let. Je přesvědčený, že Bailando bylo obtížnější, protože účastníci předváděli během jednoho večera dva tance po sobě. Ty se museli naučit během tří dní. Ve smlouvě měli dokonce uvedeno, že budou denně trénovat alespoň pět hodin.

   
09.12.2008 - Společnost - autor: Korzo

Komentáře:

 1. [3] hellerovka [*]

  Také nechápu, to je taneční soutež a ne fotbalovský komentatorský guláš.

  superkarma: 0 09.12.2008, 15:46:30
 2. [2] Anai [*]

  Já jsem nadšená hlavně ze Zuzany Norisové... Bosák je mi nesympatický a hlavně je to fakt poleno... Pan Kratina je zábavný.

  superkarma: 0 09.12.2008, 15:42:02
 3. avatar
  [1] OlgaMarie [*]

  Z paní Dany Batulkové jsem nadšená! Že vypadl pan Kratina mě také udivilo.

  superkarma: 0 09.12.2008, 15:18:18

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme