Extra tenké vložky Ria Intim poskytují každodenní pocit svěžesti a čistoty. Intimky Ria jsou diskrétní, spolehlivé a příjemné pro pokožku. Mají jemný povrch a zaručují pohodlné nošení každý den.

RiaVložky Ria Intim jsou tenké a prodyšné. Díky svému tvaru se přizpůsobí prádlu, které spolehlivě chrání. Varianta Ria Intim Air je bez fólie, pokožka tak může volně dýchat. Pro příjemný pocit svěžesti je tu varianta Ria Intim Deo. Jemná květinová vůně je nanesená na spodní ochranné fólii intimky, nehrozí tak podráždění pokožky nebo Riazdravotní komplikace. Je možné je používat v období mimo menstruaci, ale také na začátku nebo na konci periody, kdy je krvácení slabší. Intimka se hodí jako „pojistka“, když menstruace přijde nečekaně, ale také pro dodatečnou ochranu prádla při používání menstruačních tampónů. Ria Intim jsou k dostání po dvaceti kusech v úzké krabičce, která se hodí do každé kabelky, batohu nebo cestovního kufříku. Doporučená cena balení je 27,90 Kč.

RiaTip: Nyní můžete vyzkoušet také nové tampony Ria s řadou zlepšení. K nim patří například jednoduché otevírání „twist&open“ a hedvábně jemný povrch. Varianta Mini Comfort je speciálně přizpůsobená pro snazší zavádění.

Doporučená cena balení 8 ks tamponů Ria je k dostání za 29,90 Kč a balení se 16 ks za 39,90 Kč.

Reklama