Už je to 7 měsíců, co L´Oréal Professionnel přišel na trh s revolučními technologiemi Diarichesse a Dialight. Mezi kadeřníky se stali okamžitě oblíbenými nástroji pro barvení tón v tónu a vytváření speciálních efektů na barvených vlasech.

LorealDiarichesse, barva tón v tónu bez amoniaku, která kryje až do 70% bílých vlasů, je ideální jak pro krytí prvních bílých vlasů, tak i pro dodání zářivého lesku.

Dialight je první barvou tón v tónu od L´Oréal Professionnel založené na technologii acid. Tato inovativní technologie má pH blížící se přirozenému pH vlasového vlákna, proto vlas nezesvětluje, napomáhá uhlazovat povrch vlasového vlákna a zanechává vlas nádherně lesklý a hebký na dotek.

Každá klientka je jiná, no všechny touží po tom samém a tím je krásná zářivá barva vlasů, která je udělá jedinečnými. Diarichesse a Dialight jsou těmi vhodnými pomocníky pro Vás, jak docílit barevné výsledky na míru pro každou Vaši klientku. K dispozici máte 4 služby, ze kterých si vybere sebenáročnější klientka.

Moje Hravá Blond – pro jedinečné melíry, přesně na míru každé klientce

Závoj lesku – dlouhotrvající a výjimečný lesk i na přírodních vlasech

Color make-up – pro krytí prvních bílých vlasů

Magické odlesky – pro neomezené možnosti barevných odlesků

DIA COLORS v provedení  ambasadorů L ´Oréal Professionnel

Podzim je sezónou, kdy se všechno mění, začíná nový školní rok, uvádí se nové trendy v módě, účesech i v barvách a ženy jsou více otevřené změně a chtějí zkoušet nové věci. L´Oréal Professionnel s tím počítá a má řešení pro každou klientku. Nápadů a inspirací nikdy není dost, proto Vám  tentokrát pro inspiraci přináší kolekci inspirovanou barvami Diarichesse a Dialight od našich českých, slovenských a maďarských ambasadorů L´Oréal Professionnel.

Nechte se inspirovat, hrajte se s odlesky a vytvářejte klientkám nádherné barevné efekty na míru se službami tón v tónu.

Navíc je pro salony L´Oréal Professionnel připravena zajímavá akce pro finální zákazníčky, které když přijdou v listopadu a prosinci na služby Moje Hravá Blond a Magické odlesky, mají možnost získat dárkový poukaz na dvě tyto služby v lednu 2013, jednu pro sebe a jednu pro svojí kamarádku, se zaujímavou slevou, kterou jim nabídnou v salonu.

Loreal

Redakční tip:

Čtěte uveřejněné články o Ireně Vavruškové, která je Ambassador Loreal Professional, se kterou spolupracujeme:Vavruškovi

Irena Vavrušková

Prezident Haute Coiffure Francaise pro ČR

Ambassador Loreal professionnel
Vlasové studio Vavruškovi s.r.o
Na Hutích 2-Praha 6,160 00
www.vavruskovi.cz

Reklama