Naše pokožka je nemilosrdná a „vrací“ nám svým vzhledem a stavem vše, čemu my ji vystavujeme: stresu, kouření, znečištěnému životnímu prostředí, pobytu v klimatizovaných prostorách, nedokonalé péči...

Výsledkem všech jmenovaných jevů je „přepracovanost“ kožních buněk, které nezvládají účinnou obnovu, a v důsledku toho pleť předčasně stárne. Nadměrná činnost kožních buněk vede k buněčné dysfunkci a metabolickému kolapsu. Při hyperaktivitě kožních buněk ztrácí pokožka schopnost regenerace.

Matis

MATIS Paris sází na chronobiologii - vědní obor, zabývající se periodickými procesy probíhajícími v živých organismech. Z jejích poznatků dospěla k potvrzení, že nejúčinnější dobou pro intenzivní regeneraci je noc, kdy je pokožka ve větším klidu, a proto ji lze účinněji stimulovat k regeneraci.

Klíčem k pravidelné buněčné obnově jsou kmenové buňky, které mají nezastupitelný vliv na kvalitu pokožky. Běžně dochází k jejich obnově po 2 - 4 týdnech, ale s přibývajícím věkem se frekvence regenerace snižuje.

Proto přichází MATIS Paris s novým CELL EXPERTTM - sérem vhodným pro všechny věkové kategorie i všechny typy pleti. Sérum proniká hluboko do pokožky, kde začíná působit exkluzivní, čistě rostlinná ingredience matiStem CC získaná z kmenových buněk bílé růže. Aktivní látka nové generace působí příznivě na dva hlavní protivráskové mechanismy:

  • vytváří příznivé klima pro působení kmenových buněk, čímž násobí jejich schopnost obnovit proces regenerace pokožky
  • působí jako mimořádně účinný antioxidant a pomáhá bránit pleť proti negativním vlivům volných radikálů

MatisPři testech, které po dobu 4 týdnů absolvovalo 27 dobrovolníků (22 žen a 5 mužů ve věku 26 - 60 let) bylo prokázáno, že jejich pokožka je regenerovanější (81%), tónově sjednocená a zářivější (81%) a chráněna před negativními vlivy (96%). Celkové zlepšení stavu své pokožky zaznamenalo 81% respondentů.

CELL EXPERTTM má báječně jednoduché dávkování: díky pipetě stačí nanést na dobře očištěnou pokožku obličeje a krku 1- 2 kapky. Lehká textura se během okamžiku dokonale vstřebává. Poté pokračujte v ošetření svým obvyklým krémem. Pomocí CELL EXPERT je pokožka vyživená, rozjasněná a den ode dne vypadá mladistvěji.

  • CELL EXPERTTM 30 ml 2 199 Kč
  • CELL EXPERTTM 50 ml 2 849 Kč

Sérum MATIS Paris s novým CELL EXPERTTM bude k dostání od konce října.

Reklama