kinect

kinectPřesně takový je Kinect pro herní konzoli Xbox 360, který doslova promění vaše tělo v herní ovladač. Dávno uplynulé jsou časy, kdy jste vašeho dítko, přítele nebo manžela nechávaly vysedávat před televizní obrazovkou nebo počítačem shrbené s ovladačem v ruce. Právě teď se můžete při hraní videoher hýbat, na trhu je totiž technologie, která pohyb při hraní her přímo vyžaduje.

Kinect je čerstvě v prodeji a s ním také série skvělých her, u kterých žádný člen vaší rodiny nepřibere ani deko, a navíc se výborně pobavíte. Roztančete se s Dance Central, zapoťte s Kinect Sports, pomazlete se zvířátky v Kinectimals nebo sjeďte divokou řeku v Kinect Adventures. O zábavu bude postaráno a vy už nemusíte řešit, co s volným časem, když je venku nevlídné počasí.

Kinect je dostupnou zábavou pro každou věkovou kategorii a navíc nemá konkurenci. Ať padají třeba trakaře, vy máte doma Kinect a můžete tak vlastní obývák proměnit v taneční parket, sportoviště nebo džungli plnou dobrodružství, o zábavu nebude nouze, tak potěšte své blízké originálním dárkem.kinect

Více informací naleznete na www.xbox.com/cs-cz/kinect.

 

Reklama