„Nemůžeme pro vás tvořit, aniž bychom nerespektovali to, čím jste a čím byste ve skrytu duše chtěla být."

 

Bomton studio v Myslíkově 31 v Praze 1 nabízí exkluzivně inovační koncept MorphoCoiffure, který představuje zásadní zlom v účesové tvorbě. Jde o převratnou metodu francouzského kadeřníka Marca Dugasta, který své salony až dosud budoval pouze na území Francie.

Metoda je založena na vědeckém oboru morphopsychologie, kdy se účes vybírá a tvoří v souladu s každou osobností. Stejně jako z písma lze i podle obličeje a postavy poznat rysy vašeho vnitřního já a podle nich vybrat styl, který vás charakterizuje.

Na základě osmi základních tvarů obličeje se vyškolený odborník s pomocí speciálně vyvinutého diagnostického softwaru a umně vedeného rozhovoru dopracuje k výsledku. Zatímco vizážistika zůstává u vnější formy obličeje, Morphocoiffure sází na jeho komunikační symboly, které vyprávějí váš příběh. Člověk sám je zdrojem informací, na jejichž základě se vypracuje střih, který skutečně padne.

Jste blondýna s dlouhými vlasy a chcete být krátkovlasovou zrzkou? Počítač vám ukáže, jak byste mohla vypadat. Umožní vám prohlédnout si bez rizika změny, po kterých vaše duše touží, a nikdy jste se jich neodvážila.

I když je výběrový tým Bomtonu proškolen pro velmi přesnou technickou práci, hlavní slovo zde máte vy a vy rozhodujete. Vedle kvality vašich vlasů se tým odborníků zajímá o vše, co vás charakterizuje.

Ať jsou vaše rozmary jakékoliv, vždycky už tu pro vás bude první český tým Marca Dugasta s konceptem Morphocoiffure, a to v Bomton studiu v Myslíkově 31 v Praze 1, tel. +420 224 934 427.

 

 

www.bomton.cz

 

 

 

Popisky k obrázkům:

 

Který ze základních typů obličeje vlastníte právě vy, určí zcela přesně jen vyškolený kadeřník, který také doporučí správný střih a barvu. Objednejte se na konzultaci a dozvíte se o sobě více.

 

Oválný obličej

Osobnost: Vybíravá, introvertní, přecitlivělá. Nejlépe Vás charakterizuje smysl pro estetično, jemnost a delikátnost. Umíte se líbit, ale ne za jakoukoliv cenu…

 

 

 

 

 

 

 

Čtvercový obličej

Osobnost: Přímá, silná, konstruktivní a tajemná. Pokud se rozhodnete čelit problémům, nikdy se nevzdáte…

 

 

 

 

Kulatý obličej

Osobnost: Extrovertní, optimistická a požitkářská. Žijete přítomností, obklopeni přáteli, potřebujete okolo sebe široký prostor…

 

 

  

 

 

 

Prodloužený obličej

Osobnost: Vybíravá, idealistická, trochu introvertní, přecitlivělá. Pokud zůstáváte sama
sebou a udržujete si odstup…

 

 

 

 

 

Trojúhelníkový obličej

(špičkou nahoru)

Osobnost: Instinktivní a blízká přírodě. Máte ráda jednoduché věci…

 

 

 

 

 

Trojúhelníkový obličej

(špičkou dolu)

Osobnost: Intelektuální, přemýšlivá, se sklonem k duchovnu, zbožňujete duchaplnost. Někdy bezstarostná…

 

 

 

 

 

Šestiúhelníkový obličej

Osobnost: Citlivá, vášnivá, přizpůsobivá. Žijete citem, neděláte než to, co se vám líbí…

 

 

 

 

 

Obdélníkový obličej

Osobnost: Střídmá, rozhodná, organizační typ. Rádi sestavujete projekty a vedete je do zdárného konce…

Reklama