Isaac Newton na to přišel, když odpočíval pod jabloní. Jako první objevil a popsal gravitaci. My jsme ti, kteří ji chytře využili v praxi. Značka Radox jako první a jediná přišla na geniální myšlenku. Nové kuličkové roll-ony otočila o 180°C, takže stojí na hlavě. K čemu je to dobré?

 

 

Radox vzhůru nohama

Radox kuličkový Deo roll-on je stále otočen aplikátorem směrem dolů, takže díky gravitaci voňavá tekutina přirozeně stéká dolů a antiperspirant je tak vždy připraven k okamžitému použití. Díky chytrému patentu kulička nikdy nevyschne a vypotřebujete ho skutečně do poslední kapky. Patentovaný uzávěr s pojistkou a nožičkami slouží jako praktický stojánek a zároveň zajistí, že Radox nikdy nevyteče. Můžete si ho jednoduše hodit do tašky a nemusíte se bát, že se víčko zakutálí, kulička vše umaže a když ji nejvíc potřebujete, bude beznadějně vyschlá.

 

Pryč s pověrami!

Překonejte zastaralé pověry a představy o kuličkových antiperspirantech! Kolumbovi ani Newtonovi zpočátku také nikdo nevěřil. Nový Radox roll-on je jiný nejen navenek. Zkuste si to sama! Vyzkoušejte na vlastní kůži jednu z neoblíbenějších vůní z řady Radox – dámský Vitamin & Care nebo Milk & Silk, či pánský roll-on For Men.

 

Geniální Radox

Radox kuličkový DEO roll-on antiperspirant se nelepí, neobsahuje alkohol a nedráždí pokožku. Zaručuje 24 hodinovou ochranu proti pocení bez bílých skvrn na oblečení. Na rozdíl od tuhého deosticku se nedrolí, nemastí a nestane se vám, že se v polovině zablokuje a musíte ho z lahvičky dostávat násilím. Zaoblená lahvička ve tvaru vajíčka padne přesně do ruky a může vás provázet na každém kroku. Obal z velmi pevného plastu se nedeformuje, nepraskne, nevadí mu dokonce ani sluníčko. Praktické 50 ml balení se vejde se bez problémů do malé dámské kabelky i do přeplněného šuplíku pracovního stolu.

 

Nový unikátní Radox je v prodeji od července 2006 v běžné síti drogerií (např. DM, Droxi, Rossmann) a v prodejnách Tesco za doporučenou MOC 79,90 Kč/50ml.

 

A na jaké vůně se můžete těšit?

Radox Milk & Vitamins kuličkový DEO roll-on  antiperspirant pro ženy a dívky, které milují svěží vůni ovoce.

Díky jemnému složení je vhodný pro normální i jemnou pokožku. Vůně ovoce, jahod a pomerančů vám pomůže překonat každou „horkou chvíli“. Jen tak se budete cítit svěží, v pohodě a sebejistá celý den. Kvalitní mléčné proteiny a vitamin E chrání pokožku před podrážděním a dodávají ji výživu.

  

 

 

 

 

Radox Milk & Silk kuličkový DEO roll-on antiperspirant pro ženy a dívky, které vyhledávají pocit dokonalé hebkosti a luxusu.

Vysoký obsah mléka chrání citlivou pokožku v podpaží a mikročástečky hedvábí jí dodají dokonalý mladistvý vzhled a jemnost. Je vhodný pro velmi citlivou pokožku nebo po holení.

 

 

  

  

 

 

For Men kuličkový DEO roll-on antiperspirant – jediná varianta pro pány a muže, kteří nechtějí být průměrní a obyčejní.

Vůni z bylinných výtažků oživenou o osobité kořeněné podtóny si oblíbí nezávislí, aktivní muži, kteří nechtějí být ničím svazováni. Je tak diskrétní, že se vejde do náprsní kapsy, tak silný, že vás ochrání  24 hodin a tak jemný, že ho můžete bez obav použít i na citlivou pokožku nebo po holení.

 

Více informací na www.radox.cz

Reklama