Doplním si vzdělání, přestanu se trápit, začnu pravidelně cvičit, skoncuju s kouřením, už od příštího týdne, měsíce, roku…“ Kdo by tahle předsevzetí neznal?! Jak se ale blíží datum osudného zlomu, odhodlání vyprchává a v den „D“, v lepším případě pár dní poté, berou za své.

Vyvarovat se dalšího neúspěšného pokusu pomůže nový motivační diář RESTART 2015 profesionální koučky Lenky Černé. S pomocí přehledného kalendáře s praktickým návodem, jak rozvíjet svůj osobní růst, si uspořádáte nejen svou každodenní agendu, ale i životní priority.

lenekee

Přehledný plánovač s názvem Restart 2015 by měl sloužit všem, kteří na sobě chtějí pracovat v oblasti osobního růstu i zdraví. Čtenář v něm získá praktický návod, jak rozvíjet svou psychickou pohodu, dostane základní informace k tématu, stanoví si úkoly a na konci týdne je vyhodnotí.

diar

A protože na cestě k celkové spokojenosti není radno podceňovat ani stav tělesné schránky, nechybí užitečnérady k vylepšení fyzického zdraví. Motivační diář RESTART 2015 lze zakoupit za doporučenou cenu 299 korun na Alza.cz nebo ve vybraných knihkupectvích.

Zdroj: tisková zpráva

 

Reklama