V pátek 29. června se na parníku Europe konal již 7. ročník oblíbené WELLNESS PARTY, na kterou pořadatel Michael Zima - prezident Wellness Club, pozval 300 čestných hostů. Provozovatelů sport center, podnikatelů a manažerů. Generálním partnerem party byla OVB Allfinanz, největší nezávislá finanční, zprostředkovatelská a poradenská společnost. Martin Gardavský, člen představenstva OVB Allfinanz a česká miss Renata Langmannová v roli moderátorky, zahájili párty a parník Europe se vydal na plavbu romantickým centrem Prahy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na účastníky čekal pestrý doprovodný program, jako první přišel na řadu orientální tanec v podání nespoutané Anife Hassan Vyskočilové, která tančila jak na horní, tak dolní palubě. Exhibice úřadujících Miss & Mr. Wellness, Veroniky Saskové a Ládi Šulce se líbila též. Ale to už se hudby ujal DJ Honza Bažant, aby přítomné dostal do pohody a poté na taneční parket.

 

 

Módní show značky USA PRO, doplněná obuví BAŤA - Power a kolekcí hodinek celebrit AXCENT v podání sympatických modelek a vicemiss Lilien Sarah Fišerové, Míši Wostlové a Veroniky Chmelířové nenechala nikoho nepochybách, že nejhezčí holky jsou stále Češky. Ale na parníku se objevila také miss Diana Kobzanová, přišla s přítelem a řadou novinářů...

 

 

Wellness výstava výrobků a služeb účastníky rozhodně zaujala, vyzkoušeli si kyslíkový bar Airnergy, ajurvédské masáže, účinné zeštíhlovače postavy Corectia, wellness čaje Teekanne, stimulující nápoje Fromin Fly. Bioprodukty, doplňky výživy All Star, výborné víno Exclusive a multimédia DBS. Odvážlivci mohli z venkovních plus 30 stupňů celsia přejít do mínus 150 stupňů celsia, a to díky funkční CryoSauně, kterou si s chutí vyzkoušela miss Renata Langmanová. Kouzelník Pavel Kožíšek dal přednost přístroji VacuShape a pěkně se zapotil.

 

 

 

Blížila se desátá hodina večerní a na obloze se rozpoutal nádherný ohňostroj, který účastníci OVB Allfinanz WELLNESS PARTY rozhodně nečekali, a o to více je potěšil. Vystoupení barmanského mistra nadchlo každého, kdo se nebál létajících lahví a sršícího ohně. Co dodat, prostě kdo umí, ten umí. Přesvědčit jsme se o tom mohli hned poté, neboť na pomyslnou scénu nastoupila očekávaná hvězda, lamač dívčích srdcí, zpěvák Peter Nagy. Jen několik písní s kytarou mu stačilo k tomu, aby si s ním celý parník zpíval jeho nezapomenutelné hity.

 

 

 

Mistr DJ roztančil na parketu nadšené účastníky party, ale to už se schylovalo k závěrečnému losování tomboly. Každý, kdo si koupil lístek do tomboly za symbolických 20 korun, nejen že měl šanci vyhrát zajímavou cenu, ale podpořil také dobrou věc. Výtěžek z tomboly pořadatel akce Michael Zima - prezident Wellness Club předal občanskému sdružení CENTRUM PRO VŠECHNY, které pečuje o postižené děti z Nymburka a Poděbrad, byl to šek na 10.000 Kč. Překvapením bylo, když Martin Gardavský za OVB Allfinanz šek navýšil na 35.000 Kč!!

 

 

 

Závěrečná tombola byla pestrá a udělala radost hlavně těm, kdo vyhráli. Vítězství bylo o to sladší, že tombolu předávali mistr tance Vlasta Harapes, módní návrhářka Natali Ruden a samozřejmě nemohla chybět Anife Vyskočilová, která dokonce vyhrála jednu z cen tomboly. Na 300 účastníků OVB Allfinanz WELLNESS PARTY opouštělo parník s dobrým pocitem.

Reklama