S našimi čtenářkami jsme se vrhly do úklidu a v pražském studiu Tančící kuchyně jsme otestovaly Vileda mop Easy Wring & Clean TURBO.

vileda

Pravidelné vytírání podlahy nám zaručí krásně čistou domácnost, a pokud zvolíte správného pomocníka, zabere vám to minimum času. Po naší zkušenosti z Tančící kuchyně, jsme se přesvědčily, že vytírání s mopem Easy Wring & Clean TURBO snadno a rychle zbaví podlahu nečistot.

Díky testování jsme zjistily, že bez vámi vyložené námahy se mop díky ždímacímu pedálu jednoduše vyždímá a vy se můžete vrhnout do vytírání. Vzhledem k tomu, že se blíží velké podzimní nebo vánoční úklidy, tak každá žena ocení, že s vytíráním nemusí strávit celé odpoledne.

Podívejte se na video a fotografie z akce a přesvědčte se, že vytírání může být i příjemnou činností:

 

A co na mop říkají naše čtenářky?

  • Ždímání přebytečné vody z mopu je velice snadné, bez námahy a ohýbání. Mop je po pár zatočení dobře vyždímaný. S mopem se skvěle vytírají i rohy. Podlaha je jen vlhká, takže brzy uschne. Kýbl má otvor na vylití vody, což je dobrý nápad. Celkově hodnotím velmi kladně.
  • Mop je pohodlný, krásně se s ním manipuluje a podlaha je krásně čistá. Je paráda, když člověk nemusí stále máčet ruce a ždímat.
  • Mop, který jsme mohly testovat, překvapil svou trojrozměrnou stěrkou s hebkými a kvalitními třásněmi. Stírání podlahy s ním je opravdu snadné a jednoduché. Všem doporučuji, jistě jeho koupí nikdo neudělá chybu, naopak bude nadšen.
  • Mop mě určitě oslovil. Je s ním skvělá manipulace a lehce klouže po podlaze. Každá hospodyňka si ho vyždímá podle potřeby. Moc se mi líbí.
  • Hezký design, lehký mop i kbelík. Ždímání na pedál a ryska na vodu je bonus. Mop má jemná i hrubá vlákna šitá na husto, která umožňují kvalitnější vytírání.
  • S mopem se moc dobře vytírá. Dobře ždímá a je lehký. Podobný mám doma a používám ho skoro každý den.
  • Hlavice mopu má trojúhelníkový tvar, který umožňuje vytírání i v těžko dostupných místech, skvěle vytírá také rohy. Ždímání bez bolestivého či namáhavého ohýbání – ždímací pedál s rotací.
  • Milé překvapení. Opravdu chválím a ne proto, že jsem vyhrála, ale že se s mopem opravdu dobře vytírá, ač to je jedna z mých nejneoblíbenějších domácích prací.
 

Třásňový mop s nezvykle velkou hlavicí od Viledy splňuje všechny požadavky pro úklid 21. století. Mop s hlavicí z mikrovláken velmi efektivně vyčistí vaši podlahu a díky vysoce praktickému ždímacímu pedálu bude hlavice mopu rychle vyždímaná a vy nebudete muset udělat ani jeden pohyb navíc. Stačí jednoduše sešlápnout a Easy Wring and Clean TURBO vyždímá mop do poslední kapky za vás. Dokonale vyždímaný mop zanechá vaší podlahu rychle suchou. Výborným pomocníkem je také pro seniory, kterým již pohyb přece jen dělá problémy. Mop od Viledy udělá všechnu práci za vás!

Easy Wring and Clean TURBO

Vileda pomocník se vyznačuje jedinečnou náhradou, která kombinuje dva druhy třásní: bílé třásně se skládají ze 100% mikrovlákna, které zaručují optimální savost mopu a jsou vynikající na úklid každodenní špíny. Červené třásně jsou vyrobené ze speciálního abrazivního materiálu, který umožnuje vyčistit i tu nejodolnější špínu jedním tahem. Třásně jsou abrazívnější a pevnější a poškrábání se tak bát nemusíte. Mycí návlek lze opakovaně prát v pračce až na 60 °C, náhradní hlavice je dostupná i samostatně a je snadné ji vyměnit. Trojúhelníkový tvar hlavice mopu  Easy Wring and Clean TURBO vám zajistí snadný úklid v rozích!

Lehký kbelík mopu Easy Wring and Clean TURBO má unikátní podélnou rukojeť pro vyváženou manipulaci a lepší stabilitu. Na rukojeti se nachází i praktický držák na tyč, který vám ulehčí přenos mopu. Chytrý tvar ždímače navíc zabrání vyšplouchnutí vody mimo kýbl. Nemusíte se tak obávat nevzhledných kaluží kolem. Kbelík je vybaven i integrovaným viditelným indikátorem maximální hladiny vody a čelním otvorem pro pohodlnější a intuitivní vyprázdnění kbelíku.

Mop je vybaven i kvalitní teleskopickou tyčí, která má nastavitelnou délku (max. délka je 125 cm).

 Easy Wring and Clean TURBO je vhodný na všechny typy podlah a k dostání je v běžných sítích hypermarketů/hobby marketů od 949 Kč.

Udržet si pořádek nikdy nebylo tak snadné!

Více informací najdete na www.vileda.cz

Čtěte také:

Reklama