Na naší čtenářské akci spojené s úklidem jsme si vyzkoušely vysávání s novým vysavačem od Electroluxu. Vysávání s bezšňůrovým vysavačem Ergorapido Animal Care 2 v 1 ocení nejedna majitelka zvířecích mazlíčků – na psí chlupy je totiž Ergorapido expert.

electrolux

Plánujete nákupy vánočních dárků a potřebuje někdo z vašich blízkých praktický vysavač, který velmi rychle zvládne vysátí koberce či podlahy? Pak pro vás naše reportáž může být inspirací! Přečtěte si recenze čtenářek, které vysavač na místě vyzkoušely a také se podívejte na videa, která jsme pro vás vložili do článku.

Přečtěte si, jak byly s vysavačem vysavačem Ergorapido Animal Care 2 v 1 spokojené naše čtenářky:

 • Dobře se s ním manipuluje, vyndávání ručního vysavače je jednoduché, rovněž i filtr se dobře vyndá, skvělé je odstraňování vlasů z kartáče. Největší plus je speciální hubice na zvířecí srst. Celkově hodnotím velmi kladně.

 

 • Vysavač je elegantní, lehký, dobře ovladatelný. Výhoda je, že se nemusím starat o kabel. Malý a šikovný – vždy při ruce.

 

 • Vysavač Elektrolux mne překvapil a nadchl svou lehkostí a snadností vysávání. Tento model jistě ocení všichni majitelé domácích mazlíčků. Jako pomocník do domácnosti je ideální.

 

 • Perfektní ovládání a hlavně velice snadné. Není potřeba se namáhat, snadno jezdí po podlaze, k ovládání stačí jen jedna ruka. Baterie vydrží 45 minut, takže na běžné vysátí tato doba určitě stačí. Vzhled vysavače je líbivý. Na první pohled mě upoutal.

 

 • Vysavač je ruční, pohodlný, lehký a pohyblivý do všech úhlů. Nástavec pro vysávání chlupů mazlíčků je výkonnější obsahující drsný povlak, který lépe přilne k povrchu. Vkusný design a stojan, který nezabere místo. Je vždy po ruce. Vysavač pomocí zabudovaného nože sám odstraní namotané vlasy.

 

 • Designově nádherný. Praktický pro každou domácnost. Funkci animal využiji po návštěvě sousedky se psem. Tichý a na manipulaci nenáročný. Nízká spotřeba. Čištění namotaných vlasů je úžasné.

 

 • Vysavač má krásný vzhled a dobře se s ním pracuje. Velké výhody  jsou – 2v1, systém na odstranění vlasů a adaptér na zvířecí chlupy.

 

 • Vysavač je snadný na užívání, je lehký a snadno se s ním manipuluje. Má moderní design. Moc se mi líbí funkce 2v1. Myslím, že ho zvládnou používat i děti. Využila bych ho jako vysavač do auta. Je skladný. Poprvé jsem viděla možnost, že nože vysavače rozdrtí nečistoty.

 

 • Snadná manipulace, snadný přechod z povrchu na povrch, odnímatelný ruční vysavač, lze rychle a čistě vyčistit, všestranné využití, vysává i zásuvky a poličky, světlo, které umožňuje vysávání i v tmavých prostorách / pod skříní /, žádné tahání vlasů a chlupů z kartáče – jednoduše je odstraní zabudovaný nůž, který nečistoty rozdrtí na menší části a nástavec určený pro zvířecí srst, ze kterého však musíme veškeré nečistoty ručně vybírat.

 

 • S vysavačem se mi luxovalo velice dobře. Líbilo se mi, že vysavač je 2 v 1. Zvláště „ srdce vysavače“ čili malý vysavač.

 

 • S vysavačem se dá krásně manipulovat. Líbí se mi, že si ho mohu vzít i do auta a pohodlně vyluxuji i psí chlupy. Snadno se dá čistit. Spokojenost.

 

 • Na vysavači se mi v první řadě líbí jednoduché ovládání a práce s ním. Dále to, že je 2 v 1. Malý i velký vysavač. Skvělou vychytávkou je světlo, díky kterému lépe vidím nečistoty. Je elegantní, lehký, pro ženu ideální společník při domácí práci.

 

 • Vysavač Ergorapido mám doma už asi 3 roky a nedám na něj dopustit! Parádní pomocník, který je neustále k ruce. Nový typ Animal mě nadchnul. Oproti mému „ starému“ ER má několik skvělých nových prvků a vychytávek. Stojí i v prostoru / nejen v nabíjecí stanici /, baterie má delší výdrž a kartáč se dá čistit bezdotykově. Vysavač ER jsme koupili mým i manželovým rodičům a jeho koupi bych doporučila každému. Už si bez něj nedovedu představit ani jeden den v domácnosti.

 

 • ERGORAPIDO mě nadchlo, protože nemáme doma žádné koberce – pouze dřevo, dlažbu a plovoucí podlahu. Nyní máme doma klasický vysavač, obtěžuje mě neustále krátká šňůra a přepínání do zásuvek. U tohoto vysavače se mi líbí jednoduchá manipulace, snadné čištění nádoby na smetí, vysávání na stůl i do auta na čalounění. A nakonec má krásný design, nedělá ostudu v bytě.

 

 • Vysavač ERGORAPIDO je krásný kousek, funkční ozdoba bytu, svádí k vyzkoušení. Má plno šikovných vychytávek, nadchl mě nůž na namotané nečistoty, nemusím je odstraňovat ručně, ale sešlápnu, nožík je přeseká a následně se vyluxují. Velice šikovná je funkce 2 v 1, kdy se z velkého vysavače vyndá menší strojek, kterým se dají vysát drobky ze stolu a s dalšími nástavci třeba sedací souprava, autopotahy, šatstvo…. Vysavač bych chtěla sama, ale i pro moji maminku, aby nemusela vyndávat ten velký při každé příležitosti. Na začátku prezentace jsem úplně zajásala, protože mám chatu, kde není elektrický proud a stojím před problémem jak tam vyluxovat. Myslím, že by šlo ho doma nabít, pak hodinu převoz a vyluxovat si chatu. To bych ho šla hned koupit. Tak to prý jde – hurá!

grafika

 

Bezaňůrovvač ErgorapidoJaký vysavač jsme testovaly?

Bezšňůrový vysavač Ergorapido Animal Care 2 v 1 ZB3230P disponuje flexibilní odnímatelnou částí, na kterou lze nasadit motorizovanou hubici Animal Care, jež si bez námahy poradí s jakýmkoli typem chlupů od psa či kočky. Dokonce i s těmi, které se neustále zadrhávají do sedačky a které je pak velmi obtížné vytáhnout.

Součástí vysavače je i unikátní patentovaná technologie BrushRollClean™, jež umožňuje snadné čištění kartáče od zachycených vláken a chlupů pouhým sešlápnutím pedálu.

Navíc díky systému EasySteer™ můžete s vysavačem snadno otáčet o 180° manipulovat pouhým otočením rukojeti. Ergonomický design a důmyslná hubice zajišťují při vysávání na všech typech podlah potřebnou flexibilitu a bezproblémový pohyb i otáčení.

www.electrolux.cz

Čtěte také:

Reklama