V sobotu 7. 11. 2015  proběhla v pražské Tančící kuchyni skvělá akce spojená s vařením. V rámci této akce jsme spolu se čtenářkami a blogerkou Jane testovaly a vařily pokrmy s Tefal Cuisine Companion. Jak naše testování dopadlo?

Tefal

Univerzální přístroj Tefal Cuisine Companion v sobě spojuje unikátním způsobem um a techniku mnoha jiných přístrojů, které v kuchyni musíte denně používat. Multifunkční elektrický kuchyňský robot Tefal Cuisine Companion sám naseká, připraví a dokonce i uvaří širokou škálu pokrmů – od předkrmů až po dezerty.

Tefal

Abychom tento dokonalý robot pořádně otestovaly, uvařily jsme na naší akci celkem 3 pokrmy – dýňovou polévku, kuřecí maso připravené v páře s mrkví a s koriandrem a naprosto luxusní čokoládový puding z domácích ingrediencí.

Fotogalerie z akce:

Všechny účastnice akce s robotem pracovaly a sledovaly, co všechno umí. Ano, vypadá jako kouzelný hrnec, protože do něj dáte syrové suroviny a po ukončení činnosti dle zvoleného programu z něj vylijete parádní puding nebo hotové hlavní jídlo. 

Nemusíte se bát, že ovládání nezvládnete. Je naprosto intuitivní a snadné. Navíc, když máte originál kuchařku s mnoha recepty, kde je vše popsáno krok za krokem, kolik čeho do přístroje vložit, jaká tlačítka zmáčknout a za jak dlouho čekat výsledek. Jednoduché, lehké, luxusní, bez práce.

Prohlédněte si video z akce:

Testování bych shrnula jednoduše. Počáteční rozpaky nahradilo nadšení. To, že jsme si mohly samy vyzkoušet, jak vše funguje, nás utvrdilo v tom, že mít takový luxusní přístroj v kuchyni je snem každé z nás.

Všechny tři pokrmy, které jsme připravily, nám tuto skutečnost potvrdily. Podívejte se na fotografie a na video, jak akce probíhala a jak nás vaření s Tefal Cuisine Companion bavilo.

testováno

Více na  www.tefal.cz nebo v našem článku TEFAL Cuisine Companion: nový ideální společník do kuchyně.

Reklama