Pokud jste milovnice kávy, pak určitě zbystřete! My jsme s vybranými čtenářkami a bloggerkami testovaly dva kávovary KRUPS, protože máme rádi kávu a byly jsme zvědavé, jak nám bude z kávovaru chutnat.

Káva, mléčné kávové speciality, to jsou lahodné nápoje, které nepřináší jen relax, ale také velký požitek. Navíc je to společenská věc – zajít si na kávu, na návštěvu, popíjet kávu a dobře se bavit. Proto jsme toto testování uvítaly a moc jsme se na něj těšily.

Krups

Na našem setkání jsme důkladně testovaly dva přístroje – kávovary KRUPS. Po velmi zajímavém povídání o funkci a tvorbě skvělé kávy od zástupce značky KRUPS  jsme se vrhly do testování. Co nás nejvíce zajímalo? Jasně že na prvním místě bylo, jak nám chutná káva z těchto kávovarů. Dále jakou dokáže daný kávovar udělat mléčnou pěnu, aby káva latté či cappuccino byla lahodné a nadýchané. Také jsme si ale chtěly ověřit, jak složité je ovládání a obsluha kávovaru.

Vše jsme prozkoumaly a otestovaly, oba kávovary jen hučely a připravovaly kávu podle přání každé z nás... všude voněla káva – protože oba kávovary připravují kávu z čerstvě mleté kávy tak, jak je to nejlepší. Mléčná pěna byla bohatá a pěkně napěněná! Prostě to bylo lahodné a skvělé!

Jak dopadlo naše hodnocení? Myslím, že to shrnují slova kolegyně Věrky „Ach jo, já mám doma drahý kávovar od jiné značky a co mám teď dělat, když mi to kafe z těchto kávovarů chutná víc?“. Jedním slovem – byly jsme spokojené. Jen ještě mít doma ten kávovar... ne všichni mají doma přístroj na přípravu kávy – proto, pokud chcete inspiraci, vyberte si jeden z těch, který jsme testovaly a vyzkoušely. Můžeme doporučit.

Krups

Co napsala bloggerka Jana na svém blogu Janesmoments?

Minulý týden jsem přijala pozvání od Ženy-in, v jejíž společnosti je mi moc fajn. Vždy potkám zajímavé lidi a čtenářky. Tentokráte jsme se doslova sešly na dámském dýchánku nad šálkem kávy. Testovaly jsme totiž kávovary Krups, a dokonce jeden model se dostal na můj seznam přání, ano tento kávovar bych chtěla. Vlastně když tak přemýšlím, asi bych si jen tak kávovar nekoupila, musela bych jej prostě někde „osahat“ v provozu. Jenže ono možností moc není. Pokud mají vaši známí takový přístroj, můžete se zeptat na reference jich, pokud ne, jste odkázání na prodavače v obchodě. V lepším případě na pár předváděcích akcí v rámci prodejen, kde vás stejně nenechají ani dotknout se knoflíku. Proto si cením pozvání na eventy od redakcí, firem a dalších. Tam se můžete ptát na vše, dostat odpoveď od odborníka (většinou je tu produktový manažer) a  stisknout i to tlačítko. Chvíle, které Vám pomohou v rozhodování. Jaké je moje hodnocení? Více zde.

razítko

Testovaly jsme tyto dva typy kávovarů KRUPS:

KRUPS EA829D

KRUPS EA8165

Podívejte se na video a na fotky, jak jsme si testování užily!

Naše články:

Reklama