Autan

První letní dny se blíží a vybízejí nás k nejrůznějším venkovním aktivitám. Nesmíme zapomenout, že s teplými dny se probouzí i všemi neoblíbený hmyz, jenž nám radovánky dokáže znepříjemnit nebo dokonce překazit. Rychlým a jednoduchým řešením jsou repelenty značky Autan, která se již přes padesát let specializuje na ochranné prostředky proti hmyzu. Nabízí několik možností šetrné a komplexní ochrany proti komárům, klíštatům a dalšímu hmyzu. Vysoce účinné repelenty Autan působí až osm hodin a jsou vhodné nejen pro dospělé, ale také pro děti od dvou let. Produktová řada Autan je k zakoupení v běžných drogériích, hypermaktech a lékárnách.

S příchodem hezkého počasí se v lidech probouzí chuť trávit většinu volného času venku. Jízda na kole, běhání či jiné outdoorové sporty jsou neodolatelným lákadlem pro hmyz, lidský pot ho totiž velmi přitahuje. Samozřejmě nejen při sportu bychom měli být opatrní. Příjemné posezení s rodinou při grilování či venkovní piknik s přáteli vyžaduje také správnou ochranu proti hmyzu. Autan nabízí několik variant repelentů, které vás bezpečně ochrání před nepříjemným hmyzem skoro v každé situaci. Vysoce účinné a kvalitní repelenty Autan jsou k dostání ve spreji nebo jako mechanický rozprašovač. Nejúčinnější volbou je nanést repelent Autan Protection Plus ještě doma na tělo případně i oblečení, a zajistit si tak ochranu až na osm hodin. Pokud plánujete delší pobyt venku, určitě si repelent přibalte s sebou a včas ho opět aplikujte.

Autan

Vysokému riziku jsou vystaveny hlavně děti, které mohou mít přecitlivělé reakce na hmyzí kousnutí. Nejnebezpečnější jsou klíštata a komáři, neboť jsou hlavními přenášeči závažné encefalitidy a boreliozy, proto je nutné se před nimi důkladně chránit. V minulém roce bylo v České republice nakaženo encefalitidou 861 lidí, což je druhý nejvyšší výskyt za posledních čtyřicet let. Zároveň se zvýšil i počet případů onemocnění boreliózou, celkem bylo zaznaménáno 4 834 nemocných a to znamená nárůst pacientů o 1 297 oproti předešlému roku. Obě nemoci není dobré podceňovat, protože nakaženého opravdu mohou ohrozit i na životě. Repelenty Autan jsou správnou cestou, jak těmto problémům předejít.

Značka Autan nabízí:

AUTAN® Protection Plus Spray

AutanRepelentní přípravek ve spreji zajišťuje efektivní ochranu kůže proti komárům až 6 hodin, tygřím komárům až 6 hodin, bodavým mouchám (ovádům) až 5 hodin a klíšťatům až 4 hodiny. Může být nanesen přímo na pokožku nebo na oblečení.
Objem: 100 ml
Cena: 129,90 Kč

AUTAN® Protection Plus rozprašovač

AutanRepelentní přípravek v mechanickém rozprašovači zajišťuje efektivní ochranu kůže proti komárům a tropickým komárům až 8 hodin, tygřím komárům až 6 hodin, bodavým mouchám (ovádům) až 5 hodin a klíšťatům až 4 hodiny. Může být nanesen přímo na pokožku nebo na oblečení.
Objem: 100 ml
Cena: 129,90 Kč

AUTAN® Protection Plus proti klíšťatům rozprašovač

AutanRepelentní krémový přípravek v mechanickém rozprašovači, zajišťuje efektivní ochranu kůže hlavně proti komárům až 7 hodin a klíšťatům až 4 hodiny. Nanáší se na pokožku.
Objem: 100 ml
Cena: 129,90 Kč

Celý sortiment je volně prodejný v běžných drogeriích, hypermarketech a lékárnách.

Reklama