A už tu máme první příspěvek od čtenářky s nickem Renicek. Co by si pořídila za takový balík peněz? Přečtěte si.

Takový balík! Umím si představit, co to s člověkem udělá. Zvlášť s někým, kdo žil celý život skromně. Je to krásné fantazírování, co všechno by se za ty peníze dalo pořídit. Šaty od Blanky Matragi, výlet lodí po Středozemním moři na celé léto, ochutnat lanýže a pravý kaviár. Koupit si dům snů na břehu jezera, zaplatit si úžasnou omlazovací, zkrášlovací kúru.. krásné, zábavné snění. A něco z toho bych si určitě dopřála. Ale stejně bych se rozdělila.

Lázně pro nemocnou maminku, příspěvek do bráchovy rodiny, kde nemůžou sehnat práci…Je toho hodně co mě napadá. Zúčastnila jsem se přednášky o výcviku psů pro canisterapii… tam jsou obrovské možnosti jak uplatnit peníze, které přebývají a kdybych vyhrála já, koukala bych, jak udělat radost nejen sobě, ale také těm, kteří takové štěstí neměli.

Jak se k případu takové výhry vyjádřil psycholog. Někdo se dá na drogy, někdo na automaty, někdo nesmyslně investuje. Moc záleží na tom, komu se takové peníze dostanou do ruky. Jestli budou také pomáhat nebo nadělají spíše škodu.

Obojí je možné. Tak gratuluji výherci, chladnou hlavu, štědrou ruku a klidné spaní.

Renicek

pozn.red. Text nebyl redakčně upraven

_______________________

Krásné snění, viďte? Ale hezky byste s tím balíkem peněz naložila. Tak budeme zase jen snít a i bez milionů se krásně mít :)
Hezký den
Saša

Téma dnešního dne zní: Miliony

Pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

  • Zasněte se společně s námi.
  • Dejte průchod své fantazii!
  • Napište nám, co by, kdyby…
  • Co byste dělaly, kdybyste vyhrály 400 milionů?
    nebo i polovinu, čtvrtinu…
  • Zbláznily byste sem nebo zůstaly nohama na zemi?

Moc se těšíme na vaše příspěvky.

Jednu ze čtenářek odměníme „skromným“ dárkem, takovou pěknou cenou útěchy: kosmetikou Dove

darekkdovee

Reklama