Novinky

Renicek: Popletené zásilky

Další příspěvek k dnešnímu tématu přišel od pisatelky s nickem Renicek. Ježíšek popletl zásilky, a jak to nakonec dopadlo, to se dozvíte, když si tento povedený příběh přečtete.

Celé roky u nás Vánoce probíhaly hladce, spokojeně, bez zklamání a nepříjemných překvapení. Až letos. A tím podivně obdarovaným jsem byla já. Můj manžel patří k těm, kterým nedělá problém nakoupit dárky pro manželku - tedy pro mě. Knížky, kosmetiku, drobnosti pro radost...Je šikovný a dá si s výběrem poměrně práci. Letos se také snažil. Chtěl být originální a udělat mi radost.

Loni jsme trošku opravovali chalupu a odkryli na půdě několik trámů krovu. Moc pěkně půdní prostor teď vypadá a mě hned napadlo, jak skvěle by se na trámy dala zavěsit houpací síť. I když to bylo řečeno začátkem léta, manžel si to zapamatoval a síť mi objednal přes e-obchod k vánocům. Nejednalo se klasickou, z jednotlivých ok splétanou síť, ale o hamak, plátěné zavěsné lůžko s lany na uvázání... pohodlná, stylová, krásná věcička.

Dárek byl doručen do místa, kde si zásilku můžete vyzvednout, zaplatit a odnést domů. Tak se také stalo. Bylo to poměrně těsně před štědrým dnem a tak ho manžel nerozbalil, jen krabici zabalil do vánočního papíru. Po večeři jsme se pustili do rozbalování. Radostné výkřiky jéééé a jůůůů provázely rozbalování jednotlivých balíčků... děti si to užívaly moc a my dospělí také. Pak přišla řada s balíčkem na mě. Poměrně velký balík, tak akorát těžký... důkladně zabalený... po odstranění papíru jsem zahlédla na kartonovém obalu obrázek traktoru. Vtipné, pomyslela jsem si.. a rozbalovala dál.. a hele.. uvnitř také traktor. Dětská, velká, pěkně vypracovaná hračka. Přesná napodobenina velkého. Traktor i s vyvažečem John Deere. Krásný..Fakt nádhera. Nikdo ani nepípnul. Manžel nechápavě zíral... přemýšlel.. Prohmatal dno krabice.. a našel dodací list na houpací lůžko v hodnotě několika stokorun. Tolik také zaplatil při převzetí. Traktor měl cenu mnohonásobně vyšší... Někdo se prostě v předvánočním shonu spletl!

Poslal dárek celkem dost drahý a účtoval cenu za objednanou síť. Majitel obchodu byl opravdu moc rád, že jsme se ozvali! Teď už je to vyřešené. Obchod, který zásilky popletl, poslal kurýra hned druhý den. Omluvil se, předal hamak a odvezl traktor. Moc se těším, až se na v létě pohoupu. Jen jsem si představila překvapení a nejspíš i zklamání kluka, který napsal Ježížkovi o pořádný traktor a dostal kus pestré látky s provázky.

Renicek.

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

___________________

Vy jste hodní, že jste to takhle vyřešili. Někdo by si možná traktůrek ponechal. Děkuji, že jste napsala, pěkný příspěvek.
A tu houpací síť Vám upřímně závidím ))
Krásný den
Saša

Téma dnešního dne: Nechtěné dárky

Napište nám, jestli jste někdy vy nebo někdo z vaší rodiny dostal nějaký nechtěný dárek.

 • Jak jste na něj reagovaly?
 • A co jste s ním nakonec udělaly?
 • Leží dodnes hluboko ve skříni?
 • Nebo je to dárek putovní?
 • A jste si vědoma toho, že jste vy sama někdy někoho obdarovala dárkem, který se nehodil, byl nevhodný?
 • Zažila jste i nějakou úsměvnou historku nebo trapas s nechtěným dárkem?
 • A jaké máte zkušenosti s výměnou a reklamací?

 

pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Nejlepší příspěvek odměníme pěkným dárkem: kosmetickým balíčkem Fa Shower + Lotion

kosmetika.

   
07.01.2014 - Čtenářské příspěvky - autor: Alexandra Stušková

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Barbucháč [*]

  jedna technická - je to ta hamaka, ne ten hamak

  superkarma: 0 07.01.2014, 13:21:00
 2. [4] Boros [*]

  Naše dítě koupilo svému milému křečkovi nějaké dobrotky a dalo mu je pod stromeček. Křeček se jmenuje Eržika a tak na balíčku bylo velké E. Ovšem tchyně se jmenuje Eva a tak sice dětí píšou B- babička, ale my dospělí píšeme E- Eva. Také se divila, když dostala dobrotky pro křečka s příchutí špenátu a mrkve.....

  superkarma: 0 07.01.2014, 13:05:42
 3. [3] overlooks [*]

  Mě by traktor asi také nepotěšil, ale jako příhoda pod stromečkem je to dobréSml16. Zvlášť, když to všechno nakonec dobře dopadlo.

  superkarma: 0 07.01.2014, 13:02:17
 4. [2] nealienka [*]

  To jste ještě zvládli dobře, k všeobecné spokojenosti... až na to dítě nebohé, které traktůrek čekalo marně Sml15

  superkarma: 0 07.01.2014, 12:43:59
 5. [1] lissey [*]

  No, to je vtipné Sml16Sml16

  superkarma: 0 07.01.2014, 12:42:57

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme