Bulvár

Renée Zellwegerové zachránily život punčocháče


Herečka Renée Zellwegerová (39) se stala neoficiální velvyslankyní firmy Hanes, vyrábějící spodní prádlo. Trvá na tom, že jí punčocháče od této značky zachránily život při natáčení nového filmu, které probíhalo ve velmi mrazivém počasí.

Renée Zellwegerová natáčela film New In Town spolu se zpěvákem a hercem Harrym Connickem ml. (41). Natáčelo se ve Winnipegu v Kanadě a Zellwegerová se nechala slyšet, že na takový mráz si musela tvrdě zvykat.

„Do té doby jsem takovou zimu neznala, byla to pro mě nová zkušenost. Musela jsem v sobě vybudovat úplně nové schopnosti k přežití,“ tvrdí Zellwegerová. „Kdo by býval tušil, že punčocháče by mohly být tak důležité. Měla jsem na sobě troje i čtvery najednou.“

I přes takový mráz se Zellwegerová nemůže dočkat, až se do Winnipegu.zase vrátí.

„Byla to opravdu dobrá zábava. Na tom místě bylo tolik úžasných věcí. Milovala jsem ledové sochy, které stály ve městě. A ráda jsem čekala na dobrý sníh, až napadá a ztuhne - to zabralo vždy asi tak třicet minut. Bylo to fantastické. Vytrvalost místních lidí byla prostě ohromně působivá,“ dodává herečka.

   
20.01.2009 - Společnost - autor: Korzo

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme