Terraké

Terraké je luxusní francouzská kosmetika inspirovaná zrozením planety Země. Čtyři řady evokují jednotlivé elementy Země:

ZEMĚ, VODA, VZDUCH A ROSTLINY.

Výjimečná ošetření a výrobky pro péči o obličej i tělo jsou svými účinky i prožitky v dokonalé harmonii s každým z těchto elementů. Terraké je luxusní ošetření působící na všechny smysly. Je určeno pro nejprestižnější spa světa. Název Terraké pochází z francouzského slova „terraqué“, které znamená „stvořen ze země a vody“.

Před 5 miliardami let, když vznikla planeta Země, byl zde jen oheň a láva, které se poté zahalili do deště a bouřek. Z tohoto kapalného světa, z prvotního oceánu, se uvolňoval kyslík a obklopil tento nový svět. Ve stejné době vytvořily bakterie úžasnou věc: díky chlorofylu zhmotnily sluneční energii a přeměnily ji na svou výživu. Pomocí vzduchu a světla tak vznikla vegetace a stala se první známkou života.

Tyto 4 světy - země, voda, vegetace a vzduch - jsou silami Země. Společně vytvořily jedinečné mikroklima, které umožnilo život na naší planetě.

Magická Země (Terra Magica)

Terraké

Zemina ztvrdlá, popraskaná a vysušená sluncem. Šedá, červená nebo narůžovělá hlína. Úrodná půda, obrovské kamenné kvádry, mocná energie vulkánů, drahé kameny...

Terraké

  • zpevnění
  • formování
  • remineralizace

Ošetření těla:

TerrakéSíla minerálů:
Ošetření pro vytvarování a vyrýsování postavy a vypnutí pokožky. Součástí ošetření je peeling celého těla s vonným krémem s pískem z Bora Bora, dále intenzivní hloubková masáž a zábal ze zpevňujícího geologického bahna.

Rituál Probuzení na Zemi:
Po peelingu vyhlazujícím pískem následuje tvarující masáž protistresovým jílem a dále tvarující masáž horkými lávovými kameny. Ušlechtilé kameny přináší tělu regeneraci a minerální látky obnovují imunitu.

Ošetření pleti:

Ošetření Vzácná země na vrásky:
Masáž vzácnými polodrahokamy (růžovými rodochrozity) napomáhá pronikání aktivních látek kosmetických přípravků, které obsahují extrakty ušlechtilých kamenů. Toto ošetření obnovuje energii buněk a viditelně vyhlazuje pleť a redukuje vrásky.

Prvotní vody (Primordial Waters)

Terraké

Prameny z ledovců nebo hloubi Země. Letní deště, obrovský oceán nebo klidné moře. Bystřina vinoucí se mezi horami... Voda ve všech svých podobách.

Terraké

  • hydratace
  • energie

Ošetření těla:

Mořská vlna
je jako opravdová koupel v průzračné mořské vodě v hydromasážní vaně. Po peelingu vyhlazující perletí je vaše tělo zahaleno do bohatého balzámu s duhovými odlesky, který se ve styku s vodou mění v hydratační mléko s výtažkem z červené řasy. Součástí procedury je manuální masáž speciálními dešťovými paličkami, která povzbuzuje cirkulaci energie v těle.

TerrakéRelaxační vody
Speciální rituál pod vichy sprchou. Nechejte se masírovat kapkami vody a poté i manuálně vodním masážním balzámem. Zbavte se stresu antistresujícím zábalem s vůní vodního mintu a ponořte se do podvodního světa a relaxace.

Modrá laguna
Relaxační masáž aromatickým olejem doplněna masáží s paličkami evokující padající kapky deště nebo silný proud řeky. Zábal proti stresu vás zanese mimo realitu do světa relaxace.

Ošetření pleti:

Ošetření Původ moře:
Hydratační ošetření s maskou s výtažky z červené řasy a mořskými extrakty z Antarktidy. Vaše pleť bude hydratovaná a postupně se obnoví její schopnost udržet si svoji hydrataci.

Ze vzduchu a světla (Of Air and Light)

Terraké

Paprsek jarního slunce protínající závoj mlhy. Závan svěžího horského vzduchu. Čistota nebe bez mraků, svoboda hladivého vánku, potěšení z blahodárného tepla...

Terraké

  • detoxikace
  • okysličení

Ošetření těla:

TerrakéSněhový vánek:
Detoxikační ošetření se speciálním peelingem s gomážními vločkami. Vychutnejte si hřejivé a chladivé pocity díky vonnému detoxikačnímu zábalu. Součástí ošetření je manuální masáž kombinovaná s technikou se štětci připomínající pohlazení vánku. Budete se cítit jako po procházce na svěžím horském vzduchu.

Ošetření pleti:

Okysličující ošetření pleti:
Vychutnejte si hřejivé vločky a následný ledový efekt masky pro okysličení vaší pleti. Bude dokonale hydratovaná, zbavená toxinů a chráněná před znečištěním. Její vzhled bude svěží a zářivý jako po dlouhé horské túře.

Luxusní život rostlin (Luxuriant Plant Life)

Terraké

Bohatá džungle, jemná vodní lilie. Napůl otevřené poupě plné mízy, květy v celé své kráse, barevné a krásně vonící. Obrovské stoleté stromy tyčící se k nebi...

Terraké

  • celulitida
  • konturování
  • výživa

Ošetření těla:

TerrakéKonturovací ošetření těla Liána:
Peeling hnědým cukrem s esenciálními oleji je následován důkladnou konturovací a zeštíhlující masáží a poté zeštíhlujícím zábalem z červené liány z Peru. Pro postavu štíhlou a ohebnou jako liána.

Výživné vonné ošetření:
Peeling hnědým cukrem s esenciálními oleji a masáž je následována bohatým vonným zábalem s obsahem vlákniny a ovocného másla. Po zábalu bude pokožka jemná a hebká. Součástí ošetření je protahovací masáž celého těla liánovou stuhou v kombinaci s manuální masáží.

Ošetření pleti:

Ošetření Vonné esence:
Jedinečná kombinace masky z bambusu s ovocným máslem a květinovým voskem vyživuje a hydratuje vaši pleť. Ta bude po ošetření zářivá a plná energie.

Reklama