Nejoblíbenější řada NEW RELAX 140 DEN se vyznačuje dokonalou jemností. Světlé tělové odstíny s příjemným pololeskem a sníženými účinky statické elektřiny na syntetických vláknech, stejně jako nižší páratelnost, učinily z těchto punčoch doslova hit pro běžné nošení. Pro každodenní nošení jsou určeny i mimořádně tenké punčochy NEW RELAX 70 DEN, které na první pohled vypadají jako nejtenčí silonky. Obě řady mají speciální úpravu HIGH IQ, která lépe odvádí pot a snižuje statickou elektřinu na syntetických vláknech. Jsou k dispozici jako lýtkové a stehenní punčochy a jako punčochové kalhoty vždy ve dvou tělových odstínech a černé barvě. Vyspělý materiál umožňuje větší pružnost přes boky, což přispělo k zásadnímu vylepšení velikostní tabulky a přibyly velikosti vhodné i pro plnější postavy. Například ve velikosti XXL jsou určeny pro obvod boků až 130 cm.

Pro kompresivní punčochové výrobky je ovšem důležitý obvod nad kotníkem. Všechny typy těchto punčoch jsou vhodné pro postavy od 153 do 182 cm výšky (velikost S až XXL), s obvodem nad kotníkem od 18 do 32 cm. Zdravotní podpůrné punčochové výrobky RELAX mají odzkoušený gradient sestupu tlaku od kotníku směrem vzhůru. Vyvíjený tlak výrazně napomáhá cirkulaci krve v nohou a snižuje tak potíže počínající žilní nedostatečnosti – pocit únavy, tíhy a napětí v nohou, slouží jako účinná prevence proti rozvoji křečových žil či dokonce hlubokého zánětu žil, stejně jako například cestovní trombózy.

Zvláštní skupinu tvoří podkolenky se žebrovaným designem, s antibakteriální úpravou, v provedení RELAX 150 DEN a RELAX 280 DEN (280 obsahují navíc bavlnu). Komprese je anatomicky rozložená, speciální pletení v oblasti lýtka zajišťuje perfektní padnutí bez ohledu na tvar nohy. Podkolenky 150 DEN jsou vyrobeny z patentovaného speciálního materiálu O-SKIN, který má bakteriostatické vlastnosti, tzn. že brání množení bakterií a tím zabraňuje tvorbě zápachu a podráždění kůže. Cestovní lýtkové punčochy RELAX TRAVEL udržují žíly během dlouhých období sezení nebo stání v dobré kondici. Podporují přirozenou cirkulaci krve, takže krev namísto hromadění v nohách odtéká proti působení gravitace přirozeně zpět k srdci.


Určitě si mezi výrobky RELAX vyberete krásný a zdravý vánoční dárek. Můžete objednávat v e-shopu, ale rovněž osobně v concept store MEDI EXPERT v Praze (ZP Eliška, Slezská 13, Praha 2).
www.medi-expert.cz

Reklama