Magie

„Řekni, jakou mám auru?“

auraSchopnost prohlédnout si energetické pole a poznat například, jestli je člověk naštvaný nebo jestli se právě cítí dobře, není žádný model jen pro vyvolené. Dá se to naučit a není to tak těžké…

Je to taková jakoby záře kolem lidského těla. Nejlépe je vidět kolem hlavy. Popsala bych to jako zhuštěný vzduch, který se orientuje do nějaké barvy – nádechu barvy. Také jeho šířka nebo velikost je různá.

Viděla jsem děcko, které doslova zářilo – bylo to moc hezké.

Pokud se naučíte vnímat – vidět tohle pole kolem člověka, můžete se hodně dozvědět o jeho momentálním rozpoložení a také hlavně odhadnout jeho pravděpodobné reakce.

Lze například také poznat, jestli je člověk nemocný, nebo ne.

Tyhle věci jsem vnímala už jako dítě a hodně jsem tady o tom psala. Logicky jsem napřed vůbec netušila, o co jde, a moje matka si dokonce myslela, že mám vadu zraku. :)

Teď už se „dívám“ lidem kolem hlavy jen málokdy, jen když je to důležité.

Co lze poznat?

Psychicky vyčerpaný člověk má auru jakoby děravou. To pole vypadá trochu jako silnice s výtluky a také vnímáte auru jako slabou.  

Rozčilený člověk má v auře červenou barvu, která může být klidně i místy maličko do černa, nebo je jakoby špinavě červená.

Když pozorujeme dva lidi, kteří se například hádají, přesně je vidět, který se cítí slabý a kdo koho „válcuje“.

Ten, kdo má totiž energeticky navrch, ten jakoby požírá energetické pole druhého.On to neví, ten druhý také ne, ale oba to cítí. Jakmile se tohle stane, za chvilku ten slabší začne ustupovat. On se jako by zachraňuje, ale jedná při tom naprosto podvědomě.

Je to hodně zajímavé.

Nejhezčí je pohled na dva lidi, kteří jsou do sebe zamilovaní. Tehdy se ty dvě pole jako by propojují a zase rozpojují, září růžovo-žlutě, nebo někdy i žluto-bíle.

I kdyby to tajili, ten, kdo se dívá a vidí to pole, tomu je to jasné. Navíc je to moc hezký pohled.

Chcete to umět?

Každá hmota má nějakou auru - i kámen, ale bývá mnohem slabší. U zvířat ji například vůbec nevidím, ale přiznávám, že jsem to moc netrénovala.

Je ale zajímavé, že ji vidím například u starých obrazů a starožitných předmětů (třeba u starých klíčů). I když jinak než u lidí.

Prakticky neumím vysvětlit, čím se dívám, mám pocit, že prostě očima, ale nabízím vám, než vám vysvětlím, jak se to naučíte, i odbornější výklad.

Vidění aury, tak jako většina jasnozření, závisí na očích a vůbec normálním procesu vidění. Fyzikální a jasnozřivé vidění jsou velmi úzce svázány. Obě jsou formy percepce, které umožňují mozku přijímat energii různých typů jako obraz.
A. Normální vidění. Oči přijímají světlo - a světlo je formou energie. Oční čočka zaostřuje světelnou energii na světločivá nervová zakončení na sítnici, která je připojena na optický nerv. Sítnice ovšem přemění tuto energii světelnou na proud velmi složitých elektrických signálů a tyto signály jsou vedeny optickým nervem až do mozkového centra vidění. Mozek následně vyhodnotí tyto signály jako obraz - což obvykle nazýváme normálním viděním.
B. Vidění aury. Třetí oko (čelní čakra) přijímá mnohem subtilnější typ energie nežli světlo. Tento typ energie může být přijat právě jedině tímto centrem, tedy když je aktivováno a naladěno na percepci této energie. Čelní čakra je umístěna přesně mezi očima a je navázána na optické vidění. Energie, přijatá tímto centrem, je postoupena také centru vidění - tedy stejné části mozku jako normální zrak. Mozek pochopitelně všechno, co mu přijde do centra vidění, interpretuje jako obraz, tedy v našem případě jako barevnou vrstvu, obklopující viděný objekt.

Oba tyto orgány jsou umístěny na v podstatě stejném místě, tedy čelní čakra na čele, přímo mezi očima, což nabízí myšlenku, že spolu velice úzce souvisí, dokonce že jsou spojeny. Jakkoli je zde úzké spojení mezi normálním a jasnozřivým viděním, aura není světlo, ani žádná jeho forma. Při vidění aury vlastně vidíte mozkovou interpretaci reflektované energie, která vyzařuje z vašeho subjektu.

Tak to vysvětlují odborníci.

V zásadě to pochopíte – tím praktickým způsobem – nejlépe v momentě, když to sami spatříte. Ničeho se nelekejte, je to úplně normální.


Posaďte se tak, abyste (prozatím) měli jako pozadí bílou zeď. Pak si dejte před oči ukazováčky a dívejte se na ně. Úplně přirozeně mrkejte, abyste neslzeli.

Pokuste se ze začátku dívat tak, jako se umíte dívat na takové ty obrázky, ze kterých později vystupují jiné (znáte?).

Takhle naladěné vidění je důležité.

Za chvilku uvidíte kolem ukazováčků takovou mléčně bílou, asi centimetrovou „záři“.

Pomalu je dávejte od sebe. Vidíte, jak se ta záře najednou rozpojila, jako nějaká žvýkačka, a teď má každý ukazovák svou vlastní?

To je snadné, že?

Jestli se vám to napoprvé nepovede, tak je to normální a zkoušejte to. Jen málo lidí, kteří to se mnou zkoušeli, to hned uviděli, ale nepamatuji se, že by to později nezvládli.

Pak už to chce jenom trénovat.

Prohlížejte si zkraje kde koho. Chce to jen umět „přeřadit“ vidění. „Přepnout“. Když totiž nechcete, když se na to nenaladíte, nic nevidíte.

Později začnete vnímat tohle pole mnohem víc doširoka a také se zabarví. Zezačátku vidíte energetické pole – teprve pak auru.

Barva, která převládá, má svůj význam a u každého se mění.

Co znamenají jednotlivé barvy, bude v článku už zítra.

Tak co? Jak vám to jde?

   
26.05.2010 - Záhady současnosti - autor: Michaela Kudláčková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [45] Tanzi [*]

  Tanzánie — #27 http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-domaci/136721/islandska-sopka-zkazi-nam-letosni-leto.html

  superkarma: 0 27.05.2010, 09:50:38
 2. avatar
  [44] peetrax [*]

  Zkoušela jsem to, ale asi jsem příliš unavená na to, aby mi to šlo. Ale ruku na srdce - k čemu by mi bylo vidět barvy aury?

  superkarma: 0 26.05.2010, 19:32:54
 3. avatar
  [43] Eva_CZ [*]

  OlgaMarie — #42 no, hypsik ma tak krapet pravdu, ze jo, co si budeme namlouvat?Sml58Sml58Sml58Sml24

  superkarma: 0 26.05.2010, 18:08:20
 4. avatar
  [42] OlgaMarie [*]

  hypsik — #41 Sml79Sml79Sml79 hypsik — #40Sml79Sml79 hypsik — #39 Sml79

  1. na komentář reaguje Eva_Fl — #43
  superkarma: 0 26.05.2010, 16:58:23
 5. [41] hypsik [*]

  jo tak 2x to bejt nemělo, zast ak moc mě to neštve...

  1. na komentář reaguje OlgaMarie — #42
  superkarma: 0 26.05.2010, 14:52:33
 6. [40] hypsik [*]

  Ježiši, tak chvíli aury, chvíli horoskopy. Už nevíte, kterou hovadinou si nechat vymejt mozek? Btw. jsem taky vodnář...

  1. na komentář reaguje OlgaMarie — #42
  superkarma: 0 26.05.2010, 14:52:05
 7. [39] hypsik [*]

  Ježiši, tak chvíli aury, chvíli horoskopy. Už nevíte, kterou hovadinou si nechat vymejt mozek? Btw. jsem taky vodnář...

  1. na komentář reaguje OlgaMarie — #42
  superkarma: 0 26.05.2010, 14:52:04
 8. avatar
  [38] enka1 [*]

  OlgaMarie — #34 Takhle volím pokaždé,mám připravené 3(i jen 2),za plentou poslepu vytáhnu 1Sml16

  superkarma: 0 26.05.2010, 13:04:12
 9. avatar
  [37] Michaela Kudláčková [*]

  maje — #32 ..zase ale politická scéna je plná chlapů a chlap Vodnář je sice pokrokový, nebojí se inovovat a riskovat, ale také je nespolehlivý a přelétavý.

  V čele státu budu raději vidět Býka, Kozoroha, Pannu (dobře aspektovanou), ale i třeba Lva s asc. třeba v Rybách. Takový by byl čestný, ale nesobecký a skromný.

  Pokud Vodnář, tak hodně aspektovaný Pannou, nebo Býkem. Sml16 

  superkarma: 0 26.05.2010, 12:51:59
 10. avatar
  [36] Michaela Kudláčková [*]

  Saarah — #33 No bodejť, děti mají nejhezčí pole jaké znám.Sml16

  superkarma: 0 26.05.2010, 12:45:34
 11. avatar
  [35] Michaela Kudláčková [*]

  OlgaMarie — #31 ..v budoucnu nám stejně pomalu jiné síly nezbude, tedy trénujme - já souhlasím. :-)

  superkarma: 0 26.05.2010, 12:44:38
 12. avatar
  [34] OlgaMarie [*]

  maje — #32 Z volebních lístků vyřaď ty, které volit nechceš. Za plentou promíchej ty, ze kterých jsi ochotná volit, ale tak, abys ani ty neviděla, koho do obálky dáváš. Zbytek nekontroluj a v obálce pak vyhoď. Budeš mít klid! Já budu u nás volit stranu, jejíhož lídra znám a kroužkovat budu navíc dvojku, protože je to velmi mladý a velmi slušný kluk (jinak by se s ním mé děti nepřátelily).  

  1. na komentář reaguje enka1 — #38
  superkarma: 0 26.05.2010, 12:44:09
 13. avatar
  [33] Saarah [*]

  Michaela Kudláčková — #29 No, prý nějaké problémy měl v té době a léčil se, ale aby nám prý nepřidělával problémy, tak o tom s námi (dětmi) nechtěl mluvit a od jeho ženy jsme se taky v podstatě nic nedozvěděli. Snad by měl být už v pořádku. Když se ptám, odpoví, ať si s tím nelámu hlavu, že už je v poho.

  Je fakt, že od té doby jsem to zkoušela snad jen jednou, když byl syn malinký a spal, soustředila jsem se na něj a viděla jsem takové zářívé světlo. Bylo to zvláštní a docela hřejivé (myslím tím v mé dušičce).

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #36
  superkarma: 0 26.05.2010, 12:29:59
 14. avatar
  [32] maje [*]

  OlgaMarie — #31 neví náhodou někdo, jestli není lídr nějaké strany ve znamení vodnáře? pomohlo by to při rozhodováníSml58

  1. na komentář reaguje OlgaMarie — #34
  2. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #37
  superkarma: 0 26.05.2010, 12:27:15
 15. avatar
  [31] OlgaMarie [*]

  Tanzánie — #27 Michaela Kudláčková — #26 Země je ve znamení Vodnáře. Vodnář je Zeus trestající lidstvo zkázonosnými proudy vody nebo jim pomůže vodou životadárnou. Lidstvo mělo dost času si vybrat, zda půjde cestou tvůrčí nebo sebezničující než do tohoto znamení Země vstoupí. Stačí hledat, co je v antických bájích a pověstech. Nejsem náboženským pomatenstvem, pouze připouštím, že by se měly tyto báje brát jako reálné někdejší dění a tím i z nich odvozovat dění budoucí.

  Zvýšená prašnost v ovzduší vždy počasí ovlivní, ochladí se. Natož vysoká ze sopečného prachu. Všichni Vodnáři by měli urychleně začít vysílat. Vzpomeňte druidy ve válkách galských a jejich čáry na změnu počasí popsané Ceasarem.  Když nepomáhá věda, tak holt musí nastoupit síla ducha.Sml60

  1. na komentář reaguje maje — #32
  2. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #35
  superkarma: 0 26.05.2010, 12:19:46

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [30] Girasole [*]

  maje — #25 Sml59Sml59Sml59Sml59Sml59 a možná kdyby se přidali i ostatní nositelé znamení, šlo by to rychleji. Tedy volové by šli rychleji :-)

  superkarma: 0 26.05.2010, 12:19:40
 2. avatar
  [29] Michaela Kudláčková [*]

  Saarah — #28 ..ty barvy aury jsou v článku už na zítra, ale to, co jsi viděla může a také nemusí znamenat potíže.

  U nemocných orgánů - tedy alespoň já a také ne pokaždé - vidím spíš špinavě čevenou čmouhu, která z toho místa jakoby přerušovaně vychází.

  Hlavně, je potřeba přihlédnout k tomu, co má ten člověk na sobě, když nesleduješ výradně okolí hlavy. Barvy samy o sobě ovlivňují barvu energetického pole - teda jeho barevný nádech.

  No a má tatínek potíže se srdecm?

  1. na komentář reaguje Saarah — #33
  superkarma: 0 26.05.2010, 12:19:03
 3. avatar
  [28] Saarah [*]

  Ahoj Míšo. Mám takový zvláštní zážitek.Před lety jsem byla dost zoufalá a navštívila jsem jenoho našeho známého, který má řekněme "léčitelské" schopnosti. Zúčastnil se toho i můj otec. Po "léčení" jsem byla uvolněná a on mne navedl, abych se soustředila na otce a dívala se na něj, jestli něco uvidím. Otec se pohodlně usadil a uvolnil. Po nějaké čase soustředění na něj jsem viděla kolem srdíčka auru, ale byla černá. Řekla jsem, co jsem viděla a oba mi řekli, že otec má opravdu problémy se srdíčkem. Moc tomuto muži "léčiteli" už nevěřím. Vlastně vůbec a tak by mne zajímalo, zda to opravdu mohla být aura ukazující na problém. On mi tenkrát řekl, že kdybych se tomu intenzivněji věnovala, mohla bych zvládnout i víc. Jsem vodnář, tak možná v tom měl pravdu, ale jak říkám, nevěřím mu.

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #29
  superkarma: 0 26.05.2010, 12:12:38
 4. avatar
  [27] Tanzi [*]

  Michaela Kudláčková — #26 mě to řekl manžel, trochu se zajímá o letectví a tudíž i o tyhle přírodní jevy

  1. na komentář reaguje OlgaMarie — #31
  2. na komentář reaguje Tanzánie — #45
  superkarma: 0 26.05.2010, 11:47:39
 5. avatar
  [26] Michaela Kudláčková [*]

  Tanzánie — #24 ..a vidíš dobře...také jsem stála za tím pocitem, až jsem dnes cestou do práce slyšela v  rádiu, kterak to potvrdil i meteorolog.Sml67

  1. na komentář reaguje Tanzánie — #27
  2. na komentář reaguje OlgaMarie — #31
  superkarma: 0 26.05.2010, 11:39:15
 6. avatar
  [25] maje [*]

  OlgaMarie — #23 a pokud se nám to povede, tak zastavíme sopku. a pak vyzveme všechny voly, aby odešli Sml54- my jsme velcí humanisté, někdo by je chtěl přetáhnout, my je pouze vyzveme s heslem Děkujeme, odejděte. Protože teď máme díky vám holé ruceSml24Sml24

  1. na komentář reaguje Girasole — #30
  superkarma: 0 26.05.2010, 10:41:34
 7. avatar
  [24] Tanzi [*]

  OlgaMarie — #23 zastavit sopku také umí?Sml15

  vidím s tím deštěm souvislostSml68Sml16

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #26
  superkarma: 0 26.05.2010, 10:34:15
 8. avatar
  [23] OlgaMarie [*]

  Prosím věechny Vodnáře, aby si domluvili datum a hodinu, odešli na volné prostranství (nejlépe louku), soustředili se a se vzpaženýma pažema vyzvali déšť, aby ustal. Děkuji.

  (Jedná se také o rituál.)

  1. na komentář reaguje Tanzánie — #24
  2. na komentář reaguje maje — #25
  superkarma: 0 26.05.2010, 10:31:00
 9. avatar
  [22] koryna [*]

  maje — #20 Přesně tak to mám takySml22

  superkarma: 0 26.05.2010, 10:01:40
 10. avatar
  [21] Tanzi [*]

  Ráda bych znala svou auru a svého syna..to by mě fakt zajímalo.

  superkarma: 0 26.05.2010, 10:01:40
 11. avatar
  [20] maje [*]

  schnaxy — #14 jsem taky hrdý vodnář. a vodnáři mají opravdu ke všemu blízko, ale máloco dotáhnou do konce. včetně mě. všechno mě nadchne, já tomu propadnu a mezitím mě nadchne něco jiného a pořád dokola.

  1. na komentář reaguje koryna — #22
  superkarma: 0 26.05.2010, 09:55:21
 12. avatar
  [19] koryna [*]

  schnaxy — #18 Jo jo budu to zkoušet Sml16

  superkarma: 0 26.05.2010, 09:51:07
 13. [18] schnaxy [*]

  koryna — #15  17 je pro Tebe.

  1. na komentář reaguje koryna — #19
  superkarma: 0 26.05.2010, 09:46:27
 14. [17] schnaxy [*]

  Všechno chce svůj čas a trochu trpělivosti,budeš-li si to opravdu hodně moc přát,tak uvidíš ,že se to naučíš.Nejde to ovšem okamžitě hned.Sml25Sml25Sml25

  superkarma: 0 26.05.2010, 09:45:27
 15. avatar
  [16] Žábina [*]

  na tohle byla expert moje maminka, na ty obrázky co z nich vystupují jiné

  já v tom nikdy nic neviděla, takže na tohle určitě taky mít talent nebudu Sml30

  superkarma: 0 26.05.2010, 09:43:10
 16. avatar
  [15] koryna [*]

  schnaxy — #14 Taky jsem jsi myslela,že Vodnáři mají k tomuhle blízko ale já jsem jak poleno Sml30 nic takového mi nejdeSml80

  1. na komentář reaguje schnaxy — #18
  superkarma: 0 26.05.2010, 09:41:07
 17. [14] schnaxy [*]

  koryna — #12 já jsem také Vodnářka,právě vodnáři mají ke všemu,tak moc blízko.Sml25Sml25Sml25

  1. na komentář reaguje koryna — #15
  2. na komentář reaguje maje — #20
  superkarma: 0 26.05.2010, 09:35:23
 18. avatar
  [13] koryna [*]

  Dante Alighieri — #8 Tak to nejsem aspon sama Sml16 chtělo by to více trpělivosti ale tu já bohužel nemám Sml23

  superkarma: 0 26.05.2010, 09:34:38
 19. avatar
  [12] koryna [*]

  Michaela Kudláčková — #7 Přeju jsi to moc,jenom s tou výdrží je to u mne bída,no jo jsem vodnář,tak co bych taky chtěla Sml30 ale pokusím se Sml22

  1. na komentář reaguje schnaxy — #14
  superkarma: 0 26.05.2010, 09:29:18
 20. [11] schnaxy [*]

  OlgaMarie — #5 Kdysi jsem ten film viděla,hrál tam Werich ?Sml25Sml25Sml25

  superkarma: 0 26.05.2010, 09:21:23
 21. avatar
  [10] vladka006 [*]

  Dante Alighieri — #8 Zkus to s těma rukama a pak u lidí. Koukej se na oblast hlavy. Takhle jsem krátila nudné chvíle ve školní lavici. Dívala jsem se na učitele, jakou auru mají kolem hlavy :-D.

  superkarma: 0 26.05.2010, 09:20:33
 22. avatar
  [9] vladka006 [*]

  Aura jde i cítit. Jde vidět i se zavřenýma očima.

  superkarma: 0 26.05.2010, 09:19:36
 23. avatar
  [8] Dante Alighieri [*]

  koryna — #6 Mám to stejný jako ty. Kdyby se mi to poprvý nepovedlo, kašlu na to.

  1. na komentář reaguje vladka006 — #10
  2. na komentář reaguje koryna — #13
  superkarma: 0 26.05.2010, 09:19:31
 24. avatar
  [7] Michaela Kudláčková [*]

  koryna — #6 ...pokud si to přeješ, trénuj a zaručuji Ti, že to přijde. Není to nic těžkého :-)

  1. na komentář reaguje koryna — #12
  superkarma: 0 26.05.2010, 09:16:57
 25. avatar
  [6] koryna [*]

  Tak tohle mi fakt nejde už jsem to zkoušela a ted znovu a taky nic,nejhorší je,že já jsem netrpělivej člověk a jak mi něco nejde hned,tak od toho utíkám Sml15 moc bych jsi přála to umětSml22

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #7
  2. na komentář reaguje Dante Alighieri — #8
  superkarma: 0 26.05.2010, 09:15:03
 26. avatar
  [5] OlgaMarie [*]

  schnaxy — #4 Znáš film Vojtěcha Jasného Až přijde kocour?

  1. na komentář reaguje schnaxy — #11
  superkarma: 0 26.05.2010, 09:10:12
 27. [4] schnaxy [*]

  Mám výbornou knihu " AURA" jak ji vidět a rozumět,napsal Richard Webster.Moc jsem si to přála vidět auru lidí a rostlin,díky této knihy jsem se to naučila.Myslím si to.Sml25Sml25Sml25

  1. na komentář reaguje OlgaMarie — #5
  superkarma: 0 26.05.2010, 08:52:59
 28. [3] schnaxy [*]

  blesksoft — #1 Indigo je sice modrá barva, ale indigové dítě je úplně něco jiného.Sml25Sml25Sml25

  superkarma: 0 26.05.2010, 08:41:52
 29. avatar
  [2] OlgaMarie [*]

  Jak se učil a naučil vidět auru krásně popisuje Michael Crichton v knize Cesty. Mě se tam pak líbí kapitola, kde píše o pocitech při načechrávání aury.

  superkarma: 0 26.05.2010, 08:22:14
 30. avatar
  [1] blesksoft [*]

  moc bych to chtěla umět, protože prý mám indigové dítě a chtěla bych vidět tu její modrou Auru. Bohužel já ani na těch obrázcích nic nevidím. Je to možný tím že jsem tupozraká. Sml80

  1. na komentář reaguje schnaxy — #3
  superkarma: 0 26.05.2010, 08:19:30

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme