Dívala jsem se z okna .Vidím, že zastavil trolejbus a zněho vystupuje můj syn.Jelikož si zapoměl klíče,tak si říkám bude muset zazvonit.Čekám za dveřmi v tom slyším výtah a zvonek a já za dveřmi se ptám"heslo"...ticho,tak znovu opakuji "heslo" zase ticho,říkám si sama pro sebe ,tak co ten David něco neřekne,tak opakuji"heslo dnešního dne".

V tom u nás napatře zastaví opět výtah a slyším jak syn vystupuje a říká "dobrý den".Otevřela jsem dveře a za nimi stála sousedka,která na mě koukala ,tak trochu jako na blázna,ale pak jsme se tomu všichni moc nasmáli.Ještě nyní ,když se potkáme, tak se mě ptá jaké máme dneska "heslo".

Pořiďte si špehýrku, může se příště hodit.

Zasmály jste se? Tak jedeme dál. Náš veselý den totiž bude pokračovat až do pozdních odpoledních hodin. Posílejte mi vtipy, vtipná videa, hlášky, obrázky, dokumenty nebo své příběhy ze života. Zkrátka vše, čím byste chtěla sebe i ostatní pobavit. Psát můžete už teď na známou adresu:

redakce@zena-in.cz

Pokud bude váš příspěvek stát za to, během dne ho zveřejníme. A ten, který nejvíc podráždí naše bránice, se může těšit na odměnu.

Reklama