Styl

Řekněte dost mimickým vráskám kolem očí

 

Každá žena chce vypadat co nejdéle mladě a svěže. Snaží se mít krásnou pleť a jiskrný pohled. Právě v partiích kolem očí se jako první vytvářejí mimické vrásky a vějířky. Chcete oddálit vznik prvních vrásek a mimických rýh kolem očí? Nebo už máte hlubší vrásky kolem očí? Vyzkoušejte Rides Relax Regard od Payot. Nabízí vám naprosto šetrnou alternativu plastické chirurgie v oblasti řešení mimických vrásek a vějířků kolem očí. Vyhlazuje a zjemňuje oční kontury a očím dodává mladistvý třpyt.

 

 

 

Výsledky jsou vidět na první pohled:

·                                 -  zjemňuje, uvolňuje a koriguje mimické vrásky kolem očí

·                                 -  vrací hustotu a pevnost pleti v této choulostivé oblasti

·                                 -  rozjasňuje oční kontury

·                                 - omezuje otoky a tmavé kruhy pod očima

·                - stimuluje krevní mikrooběh a vrací pohledu energickou jiskru

 

Prohlubování vějířků kolem očí způsobují pohyby svalů kolem nich. Kolem očí je uložen nespočet obličejových svalů, které nám umožňují měnit výraz v obličeji. Bohužel právě pohyby těchto svalů vytvářejí mimické rýhy. V závislosti na naší náladě či na klimatických změnách se tyto vrásky stahují nebo uvolňují, napínají nebo vyhlazují. Extrémně jemný typ pleti kolem očí a pohyblivost víček – s 15.000 mrknutími za den – akcelerují tyto projevy. 

 

Proto Payot vyvinul high-tech péči o pleť, s vyšší koncentrací, než jakou má Rides Relax. Ta zaručuje zvýšení účinnosti ve specifické oblasti  očních kontur a vějířků. Laboratoř Payot zkombinovala nejlepší aktivní látky do pleťového přípravku s originálním trojím účinkem.

- korekce mimických vrásek. Bez mikroinjektáže. Díky třem jedinečným aktivním ingrediencím: Leuphasyl®, Myoxinol™ a Argireline®.

- relaxační efekt. Zklidňuje nervová zakončení s pomocí Glistin®u, který má antistresový efekt.

- protivráskový efekt. Zjemňuje nejhlubší vrásky způsobované stárnutím pleti s pomocí Vitanol®u.

 

 

 

 

 

 

Aktivní látky: 

 

- Leuphasyl® působí presynapticky na uvolňování neurotransmiterů. Účinkuje zároveň s Myoxinol™em a Argireline®m v potlačování svalových kontrakcí, zatímco chrání pleť před zničujícími účinky volných radikálů.

- Glistin® doplňuje toto působení o ochranu a zklidnění nervových zakončení. Jako neuroprotektor hraje protistárnoucí, antistresovou a antioxidační roli. Zklidňuje nervy na povrchu pleti, aby jemně uvolnil obličej.

- Vitanol®, alfalfa extrakt, stimuluje syntézu kolagenu I, chrání pojivová vlákna pokožky a podporuje obnovu  epidermy. Tím, že chrání a posiluje dermis a epidermis, viditelně pomáhá omlazovat pleť.

 

Dále ginkgo bilobu, koňský kaštan a vitamin PP proti otokům, vitamin C proti tmavým kruhům pod očima a světlo odrážející látky pro zakrytí vrásek.

 

 

Obsah: 15 ml se vzduchotěsným dávkovačem

Doporučovaná maloobchodní cena:  1755 Sk / 1420 Kč

   
17.07.2007 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [6] pastel.ka [*]

  sladkapusinka:Plastiku už bych nebrala. Mám to za sebou, je to tak na 1 rok.Potom se vrásky opět objevují. Loni jsem o tom napsala a poslala článek i s fotkama. Efekt velice rychle mizí....

  superkarma: 0 18.07.2007, 22:47:14
 2. [3] Rára [*]

  mě trápí spíš vrásky pod očima, kolem očí mi nevadí, jsou přirozené.

  superkarma: 0 17.07.2007, 12:37:50
 3. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Jemné mimické vrásky kolem očí se mi nedávno poprvé objevily a rozhodně je nebudu likvidovat. Konečně se svými svěšenými ústními koutky nevypadám jako kakabus, konečně je poznat, že se "směju očima".

  superkarma: 0 17.07.2007, 09:44:43

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme