Kdo to nezažil, asi si nedovede představit, že mu doktoři řeknou, nebudete mít děti. Čtenářka majka6277 to zažila, ale osud k ní byl milosrdný. A dnes má dceru. Je tedy jasné, jak odpověděla na dnešní otázku k tématu dne. Děkuji Vám majko6277 za příspěvek!

Moje holčička

Už jako malá jsem si přála mít velkou rodinu, ale osud mi zpočátku nepřál. Bylo mi řečeno, že bude zázrak, pokud se to někdy podaří. Naštěstí se ale lékaři spletli a mně se narodila dcera Lenička. Kdo zažil tu chvíli, když Vám lékaři nedávají žádnou naději, a pak se vše během vteřiny změní, určitě chápe, jak jsem byla šťastná.

Těhotenství nebylo nejlehčí, došlo na několik komplikací, ale vše se nakonec zvládlo. Když jsem ji poprvé spatřila, brečela jsem štěstím i vysílením z porodu. A ta chvíle, když jsem ji poprvé držela v náručí, je prostě k nezaplacení. Tomu se nic nevyrovná.

Moje dcera je pro mě tím nejkrásnějším, co mě v životě potkalo. Myslím, že každá matka to tak má a bude se mnou souhlasit. Chvíli, kdy se staly matkou, by určitě za nic na světě nevyměnily. Je to tak emotivní záležitost, která změní každou ženu.

Jsem proto moc ráda, že se mi nakonec splnil můj sen a mohla jsem na svět přivést svou milovanou dceru. Je to zázrak, za který jsem moc vděčná. 

Přeji všem maminkám hodně zdraví, štěstí a radostí s dětmi  :)

Vaše majka6277


Dnešní téma dne zní : Kdo je podle vás nejkrásnější na světě široširém?

Své texty, úvahy, povídky, názory, fotky, videa, prostě vše, co se dle vás k tomuto tématu vztahuje, posílejte neprodleně a okamžitě na redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

A já jednu z vás odměním. Překrásnou květinou doručenou až k vám domů. Ještě dnes!!! A pokud budete chtít v tom svém probudit osten žárlivosti, tak i s tajemným vzkazem… Aby i on věděl, kdo je opravdu na světě nejkrásnější…

Reklama