Diskuze

regálové systémy

Ahoj, 

chtěla bych svému muži zařídit výbavu do garáže s malou dílnou - je domácí kutil:) Ale má hodně věcí, které ke svému koníčku potřebuje a mě napadlo, že bych mu objednala nějaký regálový systém, který bych nechala umístit po polovině obvodu garáže...tím pádem bych jej asi musela objednat na míru. Nemáte některá z vás zkušenosti s podobnou objednávkou? Díky moc:)

30.04.2013 - Diskuse o všem možném - autor: karenina08

Nutná registrace

Pro přispívání do diskuzí je nutná registrace.

Příspěvky:

 1. [3] ALA1970 [*]

  Nějaké regály jsem viděla od Begu. Ale nevím jestli dělají menší do bytu. Vetšinou jsem viděla nějaké knihovný a sklady. Ale mají na webu aji fotečky regálů do kanceláře, takže by mohli mít i do garáže.

  superkarma: 0 23.03.2016, 15:49:56
 2. [2] adrianka02 [*]

  AhojSml16

  já měla podobný problém, manžel měl zcela zarovnanou garáž a ani auto už tam nešlo zaparkovat.Sml30 Tak jsem mu pořídila systém regálů zde http://www.magmacold.eu/regaly.html a já i manžel si to moc pochvalujeme. Lze k nim pořídit i řadu doplňků jako jsou dřátěné koše, háčky apod. Bezvadné jsou i regály do rohu místnosti, které jsou velmi praktické a lze tak využít roh místnosti, který by jinak zůstal prázdný.Sml67

  Zuzka

  superkarma: 0 10.10.2014, 10:26:33
 3. [1] katl7954 [*]

  Dobrý den,

  já jsem si kvůli objednávce regálu do mého obchodu objednala zakázku u firmy profiregaly.cz. Byli spolehliví, rychlí a na dnešní poměry i levní. Mohu je vřele doporučit. Ale být vámi, tak se ještě zkusím porozhlédnout jinde...Nemyslím si, že by ve vašem případě byla nutnost regálů na míru.

  superkarma: 0 30.04.2013, 23:28:45

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Rubrika: Ostatní

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Nejdiskutovanější

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme