Dnes není žádnou výjimkou, že se herečky stávají tvářemi různých značek. Možná to bude tím, že jsou ženám a potenciálním zákaznicím bližší. Znají je z filmového plátna a dokážou se s nimi lépe ztotožnit než s „bezejmennými“ modelkami. Jak se své role zhostila půvabná  Reese Witherspoon?

Role modelky pro ni není nová. Jistě si ji pamatujete z reklamních kampaní kosmetické značky Avon. Tentokrát „změnila stáj“ a předvádí módu švédské značky Lindex.

reese

Proč si ji vybrali?

Reese Witherspoon je pozitivní, vřelá, plná energie a má fantastickou schopnost kombinovat bezstarostný styl a hollywoodský glamour. Proto se skvěle hodí k prezentaci podzimní kolekce, která je inspirována uvolněností a ženskostí 70. let. Spojuje různé vzory i materiály. Nezbytnou součástí tohoto trendy a bezstarostného podzimního looku je denim, kombinovaný s pletenými oděvy.

reese

A co na to Reese?

„Vždy jsem milovala denim a pletené oděvy, které lze vzájemně kombinovat a sladit. Tato móda dokonale vyhovuje mému stylu a je mi velkým potěšením být tváří této nové kolekce,“ říká Reese Witherspoon.

reese

reese

reese

reese

reese

 

O Reese Witherspoon

- pětatřicetiletá herečka a filmová producentka ze Spojených států

- svou filmovou dráhu zahájila ve čtrnácti letech filmem „The Man in the Moon“ (V měsíčním svitu)

- v roce 2006 získala Oscara za hlavní roli ve filmu „Walk the Line“

- naposledy hrála hlavní ženskou roli ve filmu „Water for Elephants“ (Voda pro slony)

- tento rok získala filmové ocenění MTV „Generation Award“, které se každoročně uděluje herci nebo herečce s širokým rozsahem rolí

 

Reklama