Model Instapump Fury patří k ikonám módního průmyslu už od roku 1994. Jeho design vždy předbíhal svou dobu, je totiž ztvárněním dlouhodobé snahy značky Reebok o inovativní tvorbu. Tato bota je stvořena pro všechny, kteří chtějí na ulici vynikat a nepotřebují dělat kompromisy. V rámci kolekce Fall/Winter 16 uvádí Reebok model Instapump Fury Overbranded, který vznikl v rámci kreativního partnerství s rapperem Futurem a zdobí jej výrazné logo Reebok Vector.

boty

Hudebník pocházející z Atlanty je pro svou mimořádnou kreativitu označován za vizionáře. Nové trendy určuje jak unikátní hudbou, tak schopností kombinovat ji s jedinečným módním stylem. Svou tvorbou tedy neposouvá vpřed jen hudební průmysl, ale dalece přesahuje jeho hranice. Future zastává stejné hodnoty, jaké představuje originální design Instapump - je individuální, ikonický a bez zábran.

Unisex model Instapump Fury Overbranded nosil Future během nedávné Summer Sixteen tour a nyní je konečně dostupný také široké veřejnosti. Zdobí jej nadčasová černobílá kombinace, signifikantní exoskelet i technologie Pump, díky které se bota přizpůsobí jakémukoliv tvaru nohy.

boty

Instapump Fury Overbranded naleznete ve vybraných sneakers shopech

od 12. října. Zakoupit jej můžete v obchodech Footshop, Queens a Sneak-a-Venue.cz.

Pro více informací sledujte:

Reklama