Záleží vám na vaší pleti? Pečujete o svou pokožku a dopřáváte ji vše, co potřebuje? Pak pro vás máme nedocenitelný tip! Retinol 3 TR, který získal Silver Esthetic Awards ve Velké Británii.

Retional

Co je to retinol?

Je to čistá a zároveň nejsilnější forma vitamínu A. Je prokázáno, že Retinol redukuje vrásky, zlepšuje strukturu pokožky, redukuje pigmentové skvrny a navyšuje hydrataci pokožky. Tento supervitamín objevený v roce 1913 proniká hluboko do pokožky a patří mezi nejlepší omlazovací látky.

Jaký je v tom „zázraku“ háček?

Retinol je velmi nestabilní látka. Podléhá oxidaci a reaguje také na světlo. Je rozpustný ve vodě. Vyšší a zároveň účinná koncentrace Retinolu bývá pro pokožku iritující a vyvolává její výrazné zčervenání, svědění a olupování.

Anglická značka Medik8 nyní přináší řešení, za které si vysloužila stříbrné ocenění Silver Esthetic Awards, světově uznávané ocenění pro výrobky z oblasti estetiky.

Účinná koncentrace

RetionalRetinol 3 TR obsahuje vysokou koncentraci vitamínu A, konkrétně 0,3%. Tato koncentrace dokáže výrazně redukovat vrásky a omlazovat pokožku.

Stabilita

Obsažený all-trans retinol je vitamín A ve formě správného izomeru, který jej udrží stabilní a účinný po celou dobu používání.

Nejvyšší bezpečnost

Patentovaný proces enkapsulace zajistí naprostou bezpečnost. Za normálních okolností by takto vysoká koncentrace Retinolu působila na pokožku jako obrovský „šleh“ a způsobila by její podráždění a poštípání. Díky enkapsulaci dochází k uvolňování účinku postupně po dobu několika hodin, což zaručí nejen efektivní redukci vrásek, ale také naprostou bezpečnost bez vzniku nežádoucího podráždění.

Sérum s Jojobovým olejem

Retinol při styku s vodou rychle ztrácí svou účinnost. Pokud se podíváte na složení jakéhokoliv krému, obsahuje z největší části vodu. Vitamín A nemůže být v krému dlouhodobě účinný. Proto je nosičem v Retinolu 3 TR jojobový olej. Jojobový olej dokáže účinky vitamínu zachovat a navíc pokožku vyživuje, patří totiž k nejkvalitnějším olejům pro topické použití.

Retinol 3 TR  lze zakoupit na Medaprex.cz
Společnost Medaprex je výhradním distributorem značky Medik8 pro ČR a SK.                                   

Reklama