Na minulé akci se čtenářkami magazínu Žena-in, jsme dostaly k otestování čistící přípravky značky Real. Jak jsme byly s výrobky spokojené?

Real

Jak testovala přípravky Real naše redatorka rubriky Vaření a foodblogerka Alena www.bohynekuchyne.cz?

Testovat „creme gel“ tentokrát skoro nemělo cenu. Používám ho totiž už delší dobu. Hlavně na údržbu indukční sklokeramické desky. Jsem s ním moc spokojená. Naposledy zafungoval jako odstraňovač velice vlezlého připáleného fleku. Ten vypěstoval manžel na nerezovém hrnci nejoblíbenějším dětským jídlem – mlíkačkou. Teplé mléko se mu téměř vždycky připálí. Nejinak tomu bylo i teď. Real creme gel si však poradil celkem rychle. Nalili jsme ho na připálený flek a nechali asi deset minut odstát. Potom šla připálenina velice pěkně dolů.

gfg lok

Po vaření je u nás kuchyňská linka pravidelně jako u čuňat. Platí, že vaří celá rodina a nekoukáme, kde co stříkne a ukápne. Potom vždycky myjeme a leštíme, aby byla kuchyně zase v pořádku. Část kuchyňské linky mám z obkladaček a větší část ze dřeva. Potřebuji tedy prostředek, který se hodí pro oba povrchy. Jednou jsem si na dřevěné části udělala fleky, protože jsem použila čisticí prostředek, který nebyl vhodný na dřevo (ano, moje chyba). S Real přípravkem „odmašťovač a kuchyně“ by se mi to nestalo. Protože ten je vhodný na všechny povrchy. A čistí fakt dobře. V mé kuchyni si najde své stálé místo, protože už nebudu muset drhnout dřevěný povrch teplou vodou s trochou gelu na mytí nádobí.

Malujeme nyní jídelnu. Chci ji mít na svátky překrásnou. Už šest let se dívám na zelenou barvu, kterou už nemám moc ráda. A tak jsem si vybrala krásnou šedou a pozvala ty nejlepší malíře, které znám. Bylo po nich tak čisto, že skoro nešlo poznat, že se u nás malovalo. Před malováním vyloupali všechny vypínače a zásuvky. Přiznám se, že byly špinavé jako prase. Ještě od barvy, když jsem minule malovala já. Fuj. Napustila jsem si do dřezu teplou vodu, přidala Real mycí prostředek na nádobí a místo nádobí začala umývat rámečky na vypínače a vypínače i zásuvky samotné. Šlo to perfektně. Vůbec nešlo poznat, že barva se plastu drží několik let. Bylo hotovo za pár minut.

47

Poslední výzva? Podlaha. Myslela jsem, že budu mít po malování více práce a ukážu jak si Real maxi antistatic univerzální mycí prostředek poradí s fleky od barvy. No jenže malíři fakt udělali jen pár kapek a jinak čisto. Tak jsem umyla podlahu tak nějak běžně a navíc přitlačila u barevných kapek. Za chvíli nebylo co řešit a bylo uklizeno. Bonus navíc? Krásná vůně čisté podlahy. Ta je u Realu velice příjemná. Více na jejím blogu.

Klára Křížová:

Všechny čistící přípravky Real jsem použila při podzimním úklidu. Krémový gel je velmi účinný, vydrhla jsem s ním všechny napečené hrnce a pekáče, teď se lesknou jako nové! Velmi příjemně mne překvapil přípravek na nádobí. Má dobrou konzistenci a velmi příjemnou jemnou vůni. Nejvíc jsem zapojila do testování Real s vůní pomeranče. S Real přípravkem „odmašťovač a kuchyně“ jsem pěkně vyčistila kuchyňskou desku, digestoř, dveře od myčky a sporák. Všechny mastné skvrny byly ve chvíli pryč. Real maxi antistatic univerzální mycí prostředek jsem použila pro mytí podlahy. Za mne jsou věci od Realu spolehlivými pomocníky pro úklid.

Jak hodnotí přípravky Real blogerka Jana?

Testování prostředků Real: Zrovna se to krásně trefilo, neboť jsem potřebovala dokoupit čisticí prostředky. O Realu jsem slyšela, ale vlastně jsem jej nezkoušela a teď jej testuji. Sada obsahuje prostředek na nádobí Green clean, který mě potěšil velice jemnou vůní. Vlastně všechny produkty, dle mého názoru nádherně voní.

Real

U Green Cleanu mi vadí jen to, že není v průhledné lahvičce, ale je to síla zvyku. Má neutrální pH a je šetrný k přírodě. Na 4 l vody stačí jen 10 ml a přesto dobře odstraní mastnotu a vytvoří pěnu. Dále mám Maxi univerzal určený na podlahu. Vzhledem k tomu, že mám dlažbu i lino, je super, že je vhodný na všechny typy podlah... navíc květinová vůně, která vás dostane do ráje. Nádherně mi provoněla chodbu i koupelnu. Favoritem od této značky je Odmašťovač &  kuchyně, oranžová tekutina v lahvičce s rozprašovačem určená na dřevo, lamino, plast a nerez. Ihned jsem tento produkt testla na digestoři, protože s mastnotou právě na ní bojuji. Stačí jednou až dvakrát stříknout a otřít a mastnota je pryč. Ještě nedávno jsem musela doslova drhnout plochu digestoře, abych docílila úplného vyčištění, ale ted´jsem spokojena. Vůně mi připomíná nasládlé pomeranče a je moc příjemná. Za mě produkt číslo 1! Posledním produktem je „tekutý písek“, klasika, kterou zná každá hospodyňka. Tento produkt mám v domácnosti stále, ten od Realu se navíc hodí na indukci, což vím, že některé mé kamarádky řešily, takže holky, tento můžete použít!!!   Více zde.

Jitka Turková:

Real

Značku Real znám a občas používám. Tyto testované produkty ale byly pro mě trochu novinkou. Green Clean na nádobí je velmi příjemné vůně a co je naprosto skvělé, že je šetrný k přírodě. Kdo má doma čističku, ví, o čem mluvím. Real na podlahu je vhodný pro všechny typy podlah, opět příjemná vůně. Krémový gel je jistota pro šetrné čištění sklokeramické varné desky, ale i pro čištění hrnců. Odmašťovač s vůní pomeranče lze použít úplně na vše – kuchyňskou linku, digestoř, dřez…v praktickém balení, vždy při ruce, stačí jen lehce nastříkat a stáhnout hadříkem.

Real

Klára Tichá:

Se všemi čisticími prostředky značky Real jsem byla spokojená. Nejvíce ze všeho mě vyhovoval Real Cream gel, který používám na vanu, umyvadlo, dřez i vodovodní baterie. Real určený na podlahy příjemně voní, podlaha se leskne a je dokonale čistá, bez velké námahy. Real Green Clean na mytí nádobí si poradil i se zaschlou špínou a byl šetrný k mojí citlivé kůži. Produkty Real mě nadchly a značce zůstanu věrná.

Naše články:

Reklama