Reklama

Také uvažujete, že se necháte obdarovat k Vánocům něčím, co vás udělá ještě krásnější, či obdobným dárek plánujete koupit blízké ženě ve vašem okolí? Pak dlouze nepřemýšlejte, máme pro vás zaručený tip, kterým potěšíte nejedno ženské srdce.

Být krásná, to chce každá z nás. Jedním z nejvýraznějších rysů ženské krásy jsou dobře pěstěné ruce. Pokud vás ovšem nebaví chodit do kosmetických salonů a ráda byste o své ruce pečovala v pohodlí domova, pak neváhejte a pořiďte si domácí pekárnu na nehty Sally Hansen, budete z ní nadšená, mluvíme z vlastní zkušenosti.

vvv

O co se jedná?

Toužíte po domácí alternativě perfektního salónního vzhledu? Pořiďte si startovací set pro domácí gelovou manikúru Sally Hansen, která obsahuje LED lampu a vše potřebné pro 10 manikúr. Inovátoři značky Sally Hansen se zaměřili na perfektní salónní manikúru a přiblížili profesionální výsledky, které máte nyní se Sally Hansen na dosah ruky – unikátní systém Salon GelPolish™, se kterým máte vše potřebné k vytvoření bezchybné gelové manikúry. Přináší zrcadlový lesk a odolný povrch, to vše bez čekání na zaschnutí; navíc se vrstva neláme a vydrží perfektní až 14 dní

Profesionální výsledky v pohodlí domova

Pokud jste milovnicí osvědčené manikúry, ale jste připravena přestat navštěvovat nehtový salón a začít šetřit peníze, vyzkoušejte profesionálně hodnocenou technologii Salon GelPolish™, díky níž získáte možnost sama si vytvořit dokonalou gelovou manikúru v pohodlí domova. Vybírat můžete ze skvělé kolekce 12 exkluzivních odstínů. Tento systém, stejně jako u profesionálů, působí na  nehty užitím LED světla pro rychlou, dlouhotrvající gelovou manikúru bez zasychání. Stačí tři jednoduché kroky – aplikujte podkladový lak, barevný gel a vrchní gelovou vrstvu – tato technologie vám přinese salónní výsledky. Startovací kit/balíček zahrnuje vše, co potřebujete – podkladový gelový lak, barevný lak, vrchní gelový lak, čisticí ubrousky, odlakovač a pomerančové dřívko.

  • LED lampa s automatickým časovačem
  • Podkladový gelový lak
  • Barevný gelový lak
  • Vrchní gelový lak
  • 10 čistících ubrousků
  • Odlakovač gelových laků
  • Dřívko na nehtovou kůžičku, pilník a leštička

Jste připravena uchovat si perfektní barvu na vašich nehtech? Doplňte vaši gelovou manikúru o nezbytnou Startovací sadu, která zahrnuje vše, co potřebujete – podkladovou vrstvu, vrchní lak a čistící houbičky – za skvělou cenu!

ddd

Kolik za své pěstěné nehty dáte?

Startovací sada Salon GelPolish seženete exkluzivně v drogeriích DM za úžasné 2 999 Kč, což je opravdu skvělá částka, neboť ty z nás, které dříve docházely pravidelně na manikúru, tuto částku utratily za pouhé čtyři měsíce.  A to už se vyplatí, nemyslíte?

Pozor, soutěž!

Nemáte před Vánoci dostatek financí? Nevadí, svěřte své ruce do péče paní štěstěny a zasoutěžte si na Ženě- in o skvělou pekárnu Sally Hansen. Soutěž najdete ZDE.