.

Redakční testování - Se Somatem radost sama

Testy

Redakční testování - Se Somatem radost sama

Tablety Somat Gold se pyšní titulem nejúčinnějšími tabletami na trhu (Zdroj: Tensioconsult podle metody IKW Standard, květen 2015), a tak jsme se pustily do testování na vlastní kůži. Tedy spíš na vlastní myčky.

„Zlaté“ tablety Somat mají snad všechny možné vychytávky. Umí ochránit sklo i dekor, dodá lesk nerezovému nádobí, rychle se rozpouští, zaschlé jídlo zvládne odmočit a působí už při 40 stupních. Těch super schopností by se našlo jistě více. A v reálu se osvědčily skvěle. Zapomněla jsem totiž před odjezdem na víkend zapnout myčku a v neděli večer byly trochu pochybnosti. Zbytečné.

Somat

Co osobně hodně oceňuji je Somat čistič myčky, který můžete přidat i do plné myčky. Zároveň myjete nádobí i čistíte spotřebič. Šikovné! Na podobný čistič jsem ještě nenarazila a ani nemohla. Je na trhu jediný. Prázdnou myčku v naší domácnosti najdete totiž málokdy... A použití? Přidáte na dno myčky před klasickým mytím. Výsledek čistění si můžete prohlédnout na fotkách.

Takto vypadala myčka před čistěním. Čisticí tabletu dáte jednoduše na dno myčky a přidáte klasickou tabletu.

Somat

A tady je již po čištění. Čisté nádobí i myčka.

Somat

Jednou za dva tři měsíce výrobci myček doporučují i důkladné čistění - vnitřek myčky se zanáší mastnotou, vodním kamenem a jinými nečistotami. Některé části sice můžete vyjmout a omýt ručně, ale u některých to nejde. Na recenzi Somat čistič myčky 3x čistící síla si ale budete muset počkat. Myčka se již teď leskne díky předešlému přípravku.

Více na www.somat.cz.

Čtěte také:

   
22.06.2016 - Testy - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] Boros [*]

  Tu myšku na obrázku jsme měli také a opustila nás po 8 letech věrné služby. na tu nynější si těžce zvykám.

  superkarma: 0 22.06.2016, 12:42:39
 2. [2] Andreadornova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 22.06.2016, 08:04:10
 3. [1] bobani [*]

  jen se třpytí

  superkarma: 0 22.06.2016, 07:29:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie