Minulý víkend padly teplotní rekordy. Horko jako v tropech, počasí ovlivnilo víkendový program. Když jsme se v pátek bavily s kolegyněmi, co budou dělat, nebylo to žádné koupání  a válení se ve stínu.

Klára Wimmerová se chystala obléct do těsného koženého oděvu s helmou s tím, že pojede na výlet se svým muanželem na motorce. Lucka Paličková se také chystala s dětmi na pěší výlet a já jsem sobotní horké dopoledne strávila ve Stromovce, kde jsme s výherkyněmi soutěže cvičily spolu s cvičitelkou Radkou Vandasovou.  Musím poděkovat značce Rexona a Dove za dárky pro tyto výherkyně – všechny získaly balíčky s třemi výrobky, které jsem jim vše rozdala ještě před cvičením a doporučila hned aplikovat a vyzkoušet.

Rexonu testují naše čtenářky,  brzy vám přineseme jejich výsledky. Nyní jsme se  i my v redakci zapojily, abychom otestovaly novou Rexonu – Maximum Protection.

Rexona

Víkendová vedra nás přepadla teplotami, které atakovaly čtyřicítku, a tak jsme se shodly na tom, že to bude pro Rexonu skvělá zátěžová zkouška. Hroké počasí, kdy se pořádně zapotíme a to doslova!  Jak obstála Rexona  v našem testu?

Lucka Paličková:

lucRexona antiperspirant roll-on

Antiperspiranty používám hodně často, více než deodoranty. S Rexonou už nějaké zkušenosti mám, tentokrát jsem vyzkoušela nový druh -  Rexona Women aloe vera Fresh. Používala jsem ho během tropického víkendu a fungoval velmi dobře, v podpaží jsem se nepotila, a tím pádem jsem neměla ani vlhké skvrny na oblečení. A to je to, co na antiperspirantu považuju za nejdůležitější. Kromě toho mi vyhovuje vůně, která je svěží a není příliš intenzivní, plusové body má Rexona i za to, že antiperspirant není v podpaží vidět (některé jiné zanechávají bílé chuchvalce).

Rexona tuhý antiperspirant

Účinky má stejné jako roll-on, stejně jako vůni.

Celkově se dá říct, že jsem byla s výrobky Rexona spokojená, víc mi vyhovuje antiperspirant typu roll-on.

Klára Křížová – horká sobota a cvičení na louce ve Stromovce

klaAntiperspiranty střídám, patří do mé každodenní hygieny. Často ale cvičím, běhám a pak jsem zpocená tak, že ze mě prostě „leje“, a to tak, že mám mokré i vlasy. Takže při takovém zápřahu nemůžu dost dobře poznat, zda mám suché podpaží. Nicméně to, že „nesmrdím“ potem, díky Rexoně funguje. Při normálním pocení – chůze po městě, cestování ve vedru v MHD, pobyt v práci, pocit horka… je antiperspirant nutností. Rexonu hodnotím dobře. Ochránila, a to dlouho.

Vyzkoušela jsem ji v náročné situaci – horko a hodinové cvičení v přírodě.

Klára Wimmerová: Rexona uspěla v testu největším – 40 stupňů, výlet na motorce i koupání

klawZnačky antiperspirantů, které používám, docela střídám. Rexonu pochopitelně znám a považuju ji za jednu z lepších a kvalitnějších značek na trhu. Antiperspiranty této značky tedy používám celkem často a na úplnou novinku jsem byla zvědavá.
Tuto sobotu, kdy teploty vyšplhaly až k exotické čtyřicítce, jsme s manželem vyrazili na motorku. Výlet byl plánovaný delší dobu, a přece se nenecháme odradit nějakým vedrem! Použila jsem tedy novou Rexonu, navlékla na sebe motorkářskou výbavu a vyrazili jsme. Cestou jsme se ještě stavili v obchodě pro motorkáře, kde jsem si zcela sadomasochisticky chtěla vyzkoušet novou koženou kombinézu. V obchodě pod střechou nebyla klimatizace a všichni omdlévali horkem, z manžela pot tekl potůčkem… a já jsem se v kabince převlékala. Nemůžu říct, že jsem se nepotila, ale fleky v podpaží na podvlékacím tričku byly kupodivu nepatrné. Kombinézu jsme sice nezakoupili, ale výletu jsme se nevzdali, jen jsme ho trochu zkrátili a zakončili ho u manželových rodičů v bazénu na zahradě. Koupání bylo skvěle osvěžující. A já jsem si všimla, že i po dlouhém máchání se v bazénu antiperspirant pořád funguje, nepotila jsem se ani po koupání a podpaží pořád hezky vonělo až do večerní sprchy. Nová Rexona MaxPro tedy v mých očích obstála skvěle. Jediné, co bych jí vytkla, je zbytečně velký obal – vzhledem k obsahu náplně by mohl být menší a skladnější. (Na motorce řešíte každý centimetr čtvereční místa. :))

Čtěte také:


Pro všechny, kteří chtějí jednou provždy vyřešit svůj boj s pocením a nepříjemným zápachem, nabízí Rexona revolučními antiperspiranty Rexona Maximum Protection, které zaručují 2x větší ochranu v porovnání s běžným antiperspirantem Rexona ve spreji. S novou Rexonou z řady Maximum Protection tak už není nutné skrývat svoji osobnost a zažívat trapné pocity. Díky speciální technologii TRIsolidTM zaručují antiperspiranty Maximum Protection maximální ochranu před pocením, a to i ve chvílích, kdy se potíme nadměrně, nebo nám běžné antiperspiranty nezabírají.

Nové antiperspiranty z řady Maximum Protection obsahují větší množství této aktivní složky než běžné antiperspiranty a díky tomu je Rexona neuvěřitelně účinná a poskytuje tak maximální ochranu proti pocení po celých 24 hodin! Pro ještě větší účinek pak doporučujeme aplikovat antiperspiranty Rexona Maximum Protection večer před spaním, protože potní žlázy jsou přes noc méně aktivní a antiperspirační látky se tak dokážou lépe vstřebat.

Tuto novinku od Rexony uvítá opravdu každý, kdo chce mít po ruce antiperspirant, u nějž bude mít jistotu, že se na něj může opravdu stoprocentně spolehnout ve všech situacích.

Více na www.rexona.cz

Reklama