Rodina

Redakční test: Cereální tyčinky Nutrimama Profutura pro maminky

Naše čtenářky – maminky mohly testovat cereální tyčinky Nutrimama Profutura. Do testování se zapojila i naše redakce – tyčinky vyzkoušela budoucí maminka Klára Wimmerová.

Těhotenské chutě jsou nevyzpytatelné, slýchala jsem často, proto jsem byla zvědavá, jak se s nimi jednou vypořádám.

pregnancy

Příští týden začnu 9. měsíc těhotenství a musím říct, že ony chutě mě přepadaly hlavně na jeho úplném začátku – ve spojení s nevolnostmi to byla opravdu zajímavá kombinace. Pak se žaludek zklidnil a chutě se vytříbily, řekla bych velice dobře – měla jsem a stále mám potřebu konzumovat hodně ovoce a zeleniny a celkově vyhledávám spíše zdravou stravu –  tak nějak intuitivně.

Co mě ale neopustilo, jsou chutě na sladké, ty jsem ovšem mívala vždycky.

V posledním trimestru se, jak sama říkám, zvýšila moje energetická spotřeba a mám častěji hlad. Hodně řeším svačinky mezi „hlavními jídly“, která už nejsou tak velká, nezvládnu toho najednou sníst hodně.  Jím tedy menší porce a třeba i šestkrát denně.Nutri

Chuť na něco sladkého mě přepadá hlavně dopoledne po snídani a potom navečer. Sahala jsem většinou po nějaké té müsli tyčince, oblíbila jsem si také tzv. flapjacky – ovesné tyčinky s různými příchutěmi, občas jsem samozřejmě sáhla i po čokoládě nebo po sušenkách.

Možnost otestovat cereální tyčinky Nutrimama Profutura mě proto velmi potěšila a byla jsem zvědavá, jak mi budou chutnat. Nejdříve jsem zkusila verzi s čokoládou (brusinky a čokoláda). Ta mi okamžitě zachutnala, protože kombinaci ovoce a čokolády mám moc ráda. Myslela jsem, že druhá verze tyčinky (příchuť maliny a brusinky) mi tolik chutnat nebude, ale čokoláda mi kupodivu vůbec nescházela, protože ji nahradila sladká chuť malin.

Obě tyčinky mají pro mě jedno obrovské plus, a tím je jejich šťavnatost! Tou mě velmi mile překvapily a okamžitě si mě získaly. Mohu říct, že jsem se s takovou porcí „šťávy“ nesetkala u žádné jiné tyčinky, a že jsem jich vyzkoušela!

Chuť je celkově vyvážená, ovoce je krásně cítit. A maminky, které jsou pečlivé a chtějí přesně vědět, co jedí, stoprocentně ocení složení tyčinek, které jim dodají všechny potřebné živiny. Tyčinky jsou určeny pro kojící matky, proto si je rozhodně plánuju koupit už do porodnice. :) Upřímně si myslím, že se stanu jejich pravidelnou uživatelkou nejen kvůli jejich výborné šťavnaté chuti, ale také kvůli živinám, které dodají mně a především mému miminku.

Klára Wimmerová

Naše články:

Jaké jsou benefity těchto cereálních tyčinek? Obsahují:

 • DHA - dokosahexaenová mastná kyselina ze skupiny omega-3 přispívá k normálnímu vývoji mozku a zraku u Vašeho kojeného dítěte*
 • Železo, zinek a kyselina listová přispívají k správné funkci imunitního systému
 • Jód, biotin a vitamín B1 přispívají ke správnému energetickému metabolismu
 • Vitamín D přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů
 • Vitamíny B2, B6 přispívají ke snížení míry únavy 

Doplněk stravy. Není náhradou pestré a vyvážené stravy. Způsob použití a další informace naleznete na obalech. *Pozitivní účinky DHA jsou zajištěny při denním příjmu 200 mg DHA (1 porce) navíc k doporučenému dennímu příjmu omega-3 mastných kyselin pro dospělé, tj. 250 mg omega-3 mastných kyselin (DHA a EPA).

Více najdete na webových stránkách www.nutriklub.cz.

   
20.08.2015 - Těhotenství a porod - autor: Klára Wimmerová

Komentáře:

 1. [5] lhartman [*]

  no mě moc nechutnají

  superkarma: 0 17.11.2016, 11:22:40
 2. [4] ivets [*]

  prozatím jsem je neochutnala...

  superkarma: 0 20.11.2015, 20:09:08
 3. avatar
  [3] LudPa [*]

  Párkrát jsem je koupila dceři, prý se dají.

  superkarma: 0 20.08.2015, 19:25:12
 4. [2] bobani [*]

  Sml67

  superkarma: 0 20.08.2015, 19:23:59
 5. avatar
  [1] RenataMor [*]

  Sml67

  superkarma: 0 20.08.2015, 11:13:48

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme