snid

Všední rána těch, kteří ráno vstávají do práce, jsou asi docela podobné. Se zazvoněním budíku rozlepit oči, vyskočit z postele a vklouznout do koupelny. Rychle něco hodit na sebe i do sebe a rychle do zaměstnání. Trochu jsme teď popustili uzdu své fantazii a pokusili jsme se popsat snídaně svých snů. Tady jsou.

Zuzana

Neumím snídat hned, jak vstanu. Proto obvykle snídám až v práci. Je jasné, že tady žádná „snídaně snů“ nehrozí. Nehrozí ani o víkendu doma, protože mě příprava jídla, a tudíž ani snídaně moc nebaví.
Moje snídaně snů se odehrává na dovolených. Nejlépe na dovolených all inclusive. Kolem 9 hodiny, s lidmi, se kterými je mi příjemně. Není to pětiminutová akce, ale hezké hodinové posezení, které odstartuje příjemný dovolenkový den. A je to snídaně se vším všudy - zdravé věci, jako jsou cereálie, ovoce, zelenina a stoprocentní džusy vystřídám s těmi méně zdravými, jako jsou vajíčka, opečená slanina nebo mini páreček. Prostě od všeho trochu - to je moje snídaně snů.

Jakub

Moje vysněná snídaně? Hm... těžké, neb jsem o snídaních nikdy nesnil. Když se nad tím zamýšlím, určitě nejde o nic konkrétního, spíš o náladu, která při takové snídani panuje. A ta by měla být vlídná a láskyplná, poklidná. Čili moje vysněná snídaně je bez toho hnusného každodenního marastu, špíny a stresu, který se na člověka v běžném týdnu povětšinou valí ze všech stran, jakmile rozlepí víčka. Br... dopřejme si, prosím, poklidné snídaně!

Klárka

Asi budu omílat jedno velké klišé, ale snídaně snů je pro mě ta, kterou nebudu muset chystat já. A je v podstatě jedno, co to bude - ráda mám spíše slanou variantu, ale se sladkou tečkou - klidně třeba na poslední sousto chleba s máslem si dám trochu medu, anebo snídani zakončím sladkou sušenkou, kterou si namáčím v čaji nebo kávě.
Nejvíc mi snídaně chutná na dovolené - když nemusím honem do práce a můžu si ji vychutnat, v kombinaci s tím, že ji sama nechystám a že si můžu vybrat ze spousty možností, pokud se jedná o „švédský stůl“.
V poslední době jsem začala uvažovat o tom, že si s partnerem pořídíme stolek s „nožičkami“ do postele. Sice to nebude záležitost všedního dne, ale o víkendech, kdy máme dlouhá, pomalá a klidná rána, se bude určitě hodit.

Eva

Já jsem prožitkář. Hrozně ráda si dlouze vychutnávám vše dobré a podle toho by měla vypadat i snídaně snů. Pokud mám zajít do detailů, moje snídaně snů by se odehrávala podle tohoto scénáře: Probudím se dosyta vyspalá (což bývá mezi devátou a desátou) ve svém přímořském sídle. Vstávám s pocitem, že nemusím do práce. Stejně jako jsem nemusela včera a nebudu muset ani zítra. Jsem totiž milionář. Vyklouznu z čistě povlečené voňavé postele, otevřu dveře na terasu a na svého probouzejícího se muže snů pustím trochu čerstvého mořského vzduchu.
Na terase už čeká (asi od našeho služebnictva) připravená lahodná snídaně. Čaj, káva i kakao. Stůl obložený všemožnými potravinami - zeleninová a ovocné mísy i saláty, jogurty, müsli, pár druhů čerstvého, křupavého a ještě teplého pečiva, šunky, sýry a pravé máslo. I méně zdravé neřesti jako klobásy, sladkosti vejce a podobně. Zobnu si od každého něco a budu mezitím přemýšlet, jak naložím s dalším bezstarostným dnem a kam večer vyrazíme.
Dobrá, trochu skromnější verzi si umím dopřát už teď. Když se probudím sama doma. Vyndám z lednice všechno, co najdu, rozložím to na stole v obýváku, pohodlně se usadím do křesla, pustím film a labužnicky si to vychutnávám. Třeba i dvě hodiny. Je jedno, co jím. Jen chci, aby to bylo dobré a bylo toho hodně. :)

Vyhrajte snídani snů!!!

Nyní se vám může splnit váš sen o krásném ráně. Chcete vyhrát snídani svých snů? Stačí se zapojit se do soutěže se sušenkami BeBe Dobré Ráno. Kupte jsi jakákoli balení sušenek BeBe Dobré ráno a pošlete během soutěžního období (do 24. 10. 2010) čárové kódy z obalů. Každý týden vyhrává deset soutěžících, kteří jich v daném období pošlou nejvíce (počítáno podle součtu gramáží zakopuených výrobků).

Podrobnosti najdete na stránkách www.ranosnu.cz nebo v článku ZDE.

Reklama