O tomto víkendu, v sobotu krátce po 13. Hodině si řekli svá ANO naše malá Klárka a její snoubenec Jakub. Gratulujeme.

Klárka Milošová byla naše korektorka, moje zástupkyně, redakční centrála FBI i CIA, výborná vařička kávy a produkční. Už ji nemáme. V sobotu si ji vzal ten, který ji před více jak dvěma lety vrátil do očí jiskru a do tváře úsměv.

Nyní máme Klárku Wimmerovou. Stejně jako ona si budeme muset na její nové jméno zvykat.

A jak se to stalo?

Nás páteční příjezd do hotelu v  zámku v Čejkovicích sledoval ze zrajícího vinohradu párek zamilovaných sýkorek.

Nevěsta se v rodné vsi připravovala na velký den a její nastávající na zámku v doprovodu svých nejbližších trénoval své ANO.

V sobotu ráno se nevěsta i svědkyně a maminky odebraly ke kadeřnici a kosmetičce.

svatba

 

Muži až na ženicha vyrazili ochutnávat čerstvý burčák. Ženich stále trénoval své ANO.

V 13.00 za zvuků svatební písně písní přivedla nejdříve maminka pana Jakuba Wimmera před oddávající, hned vzápětí tatínek přivedl nevěstu Kláru Milošovou. Oba splnili všechny předpoklady a slíbili si věrnost, řekli svá ano a stvrdili to podpisem.

svatba

Od oltáře již odcházeli manželé Wimmerovi.

Nevěsta byla krásná, ženich sebevědomý a  statečný. Maminky dojaté a tatínci hrdí. A pak se to spustilo.

svatba

Rozbíjení talířů, zametání střepů…

Moravská svatba se vším všudy. Výborná knedlíčková polévka, skvělá svíčková a co tři hodiny jiný raut. K pití úžasná vína od pana Grmolce a k poslechu cimbálovka.

Den se zlomil ve večer a já stále čekal, až se něco semele. A věřte, nebo ne. Na této svatbě vše proběhlo bez nehod a problémů. Žádná rvačka, žádný průšvih.

Tatínci moudře pohovořili, mládež halekala a tančila. Maminky se nechaly vyvést na parket, |Hodně se pilo a jedlo. A záchody byly znečištěny až po půlnoci. Personál hotelu byl velmi chápavý a nikoho nikam nevyháněl.

Přibral jsem asi tak 5 kilo.

Klárko a Jakube, děkuji za pozvání na úžasnou svatbu a přeji vám hodně štěstí do života. Bylo to skvělé a vy jste byli krásní!

Užijte si svatební cestu!

P.S. Klárko, až se budeš příště vdávat, neříkej svému nastávajícímu při focení svatebních fotografií, že až se budeš příště vdávat, tak jen v malém počtu lidí :)

Reklama