.

Redakční anketa: Jaký dopravní prostředek jste (ne)měly v dětství rády?

Cestování

Redakční anketa: Jaký dopravní prostředek jste (ne)měly v dětství rády?

A jak na tom byla s cestováním v dětství  naše redakce Ženy-IN?

Klára Milošová

V dětství jsem cestovala hlavně autem s rodiči, takže vlak nebo autobus, to bylo zpestření, ale auto bylo určitě nejoblíbenější. Letadlem jsem letěla poprvé tuším v jedenácti letech, neměla jsem vůbec strach a dneska létám moc ráda (ovšem velice výjimečně, tak jednou za dva roky na dovolenou :)).

Že bych nějaký dopravní prostředek v dětství nesnášela, si nepamatuji. Bydlela jsem na malém městě, všude se dalo dojít pěšky, proto pro mě bylo cestování záležitostí víkendovou a sváteční a bavilo mě stejně, jako mě baví dnes – pokud to ovšem není to každodenní ranní za prací. :)

Michaela Kudláčková

Ze všeho nejraději jsem cestovala na kole. A to i přes desítky centimetrů sedřené kůže, urvané podrážky, boule či naštípnuté údy. Dále jsem zkusila kolečkové brusle, na něž mi budiž navždy krásnou vzpomínkou trvalé revma ve vykloubeném levém rameni.

S ohledem na lahodnou klaustrofobii dnes, v dospělosti, nesnáším vyjma auta všechny dopravní prostředky, snad kromě loďky. :)

Zuzana Sommerová

Já vždycky vlak – možnost pohybu, romantika. A zůstalo mi to.

Odjakživa nesnáším metro – přijde mi takové moc kontaktní a příšerné žluté světlo, všichni vypadají jako mrtvoly.

Eva Dömény

V dětství jsem nesnášela autobus. V něm se mi dělalo neuvěřitelně špatně. Bez zvracení se to obešlo jen zřídka. Špatně se mi dělalo občas i v autě, ale dnes je to v pohodě. Mí rodiče dodnes dávají k dobru, že když mě jeli vyzvednout k autobusu ze školy v přírodě, nejdříve šel sáček a teprve potom já. :-) Naopak nejraději jsem měla cestování vlakem. Vždycky jsem stála s bráchou na chodbě, stáhli jsme okýnko a nechali si proudit vzduch do obličeje.

   
14.03.2011 - Doma - autor: Eva Dömény

Komentáře:

 1. avatar
  [4] femme [*]

  byla jsem na tom stejně jako Eva Sml22 nikdy nezapomenu, jak jsem to na cestě na lyžák nestihla a pozvracela jsem si v buse teplý zimní rolák Sml80 dva moji spolužáci dostali pověření mě pak venku vzít za ruce a tahat mě po břiše po sněhu, až jsem měla svetr "vypraný" Sml52

  superkarma: 0 14.03.2011, 18:59:54
 2. [3] dadma [*]

  V době mého dětství jsme jezdili vlakem, autobusem a tramvají.Pro mě byl nejhorší autobus.Jako dítěti mě bývalo špatně.

  superkarma: 0 14.03.2011, 16:48:22
 3. [2] ula [*]

  Nesnášela jsem autobusy, vždy mi bylo zle.Sml15

  superkarma: 0 14.03.2011, 15:25:12
 4. avatar
  [1] enka1 [*]

  Když jsem si to pročetla- neznám dopravní prostředek, který by mi vadil. Naopak mám ráda všechny, jen na zámořské lodi jsem nebyla, ale že by se mi projevila mořská nemoc, pochybujiSml24

  superkarma: 0 14.03.2011, 15:09:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme