Vaření

Redakce testuje Werther´s Original

V redakci proběhlo další testování sladkostí, tentokrát se zkoušely bonbony Wertherʼs Original. Všechny jsme milovnice sladkého, takže naše hodnocení nemohlo dopadnout jinak, než kladně.

A co všechno jsme testovaly?

 • Werther´s Original: opravdu jedinečný krémový bonbon, který oslazuje lidem život již celé generace.
 • Werther 's Original Cream Toffees soft - měkké smetanové karamelky.
 • Werther 's Original Creamy Filling - smetanové bonbóny s karamelovou náplní.
 • Werther 's Original Chocolate Toffees - karamelové karamely v čokoládě.
 • Werther 's Original Sugar free - krémový, smetanový bonbón, bez cukru.

Karamelky Werther\\'s Original

Vendula Kubalíková

Karamelky Werther's Original mám spojené s dětstvím a zvláštními příležitostmi. Vozili jsme si je totiž po revoluci z Rakouska. Byla jsem příjemně překvapená, kolik druhů karamelek firma nově nabízí. Od známých tvrdých karamel, přes malé kapesní balení do kapsy po měkké čokoládové bonbony s karamelovou náplní uvnitř. A ty u mě vyhrály na plné čáře! Čokoláda a slaďoučký měkký karamel, skvělá kombinace.

Julie Hájková

Karamel, to je moje. A když se ještě spojí s máslem a smetanou, je těžké odolat. Testování bonbonů Wertherʼs Original jsem si tak vážně vychutnala. Ze všeho nejdřív mě překvapila široká nabídka – do té doby jsem netušila, kolik druhů karamelových dobrot tahle značka nabízí. Brzy jsem ale objevila jasného favorita, byť jsem si zpočátku myslela, že jím zůstanou klasické tvrdé bonbony, které mám ozkoušené. Na celé čáře u mě vyhrály karamely v čokoládě Werther 's Original Chocolate Toffees. Dobrá čokoláda navrchu a uvnitř ještě lepší karamel! Radost mi udělala i méně kalorická varianta bonbonů Werther 's Original Sugar free. Sice je na nich trochu znát, že jsou bez cukru, ale člověku pak jako zázrakem připadá, že sladký prohřešek vůči dietě není až tak velký.

Klára Křížová

Karamelky jsou jedny z mých oblíbených bonbonů a do tohoto testování jsem se vrhla s chutí. Chutnaly mi úplně všechny druhy a rozhodně mě přesvědčily o jejich dalším pořízení.

Kristína Vodičková

Aby se ke mně na testování dostaly mé odjakživa nejoblíbenější karamelky, bylo vždy mé přání, a to se mi teď splnilo. Asi od šesti let miluji Werther´s Original tvrdé cucací karamelky. Mám je spojené s prázdninami u prarodičů, kam je vždy někdo z rodiny jednou za čas vložil do misky se sladkostmi. Werthersky byly vždy to nejlepší a opravdu jsme je dostávali výjimečně a pro mě takové dodnes zůstaly - jen za odměnu. Z testovaných kousků jsou pro mě tyto klasické tvrdé opravdu to nejlepší a na druhé místo dávám měkké mléčné karamelky - ty jsou návykové, protože pytlíček jsem snědla na posezení. Takže doporučuji kupovat opravdu jen za odměnu, jinak nám do léta naroste pupek. :)

Klára Tichá

Karamel je jedna z mých oblíbených příchutí, ale Werther´s Original jsem ještě donedávna neochutnala. Jsem ráda, že tato značka vyrábí několik variant od měkkých karamelek, přes tvrdé až po kapesní balení bez cukru. Těžko ale říct, který druh je nejlepší, i když spojení čokolády a karamelu u mě asi vede nejvíc :)

   
04.03.2016 - Mlsání - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [9] AmeA [*]

  Sml59Sml59Sml67Sml59Sml59

  superkarma: 0 07.03.2016, 22:37:01
 2. [8] dadma [*]

  xdita — #4 Určitě palmový olej v jednom bonbonu nás nezabije,jenže dnes nacházím palmový olej skoro ve všem. Jsou to oplatky ,sušenky, nanuky, čokoláda, margaríny, listové těsto,některé brambůrky se smaží na palmovém oleji ,krekry ....atd....Zkuste si jednou pročíst složení výrobků.

  Rostlinné oleje prospívají zdraví více, než přemíra živočišných tuků. Ale existují i výjimky. Palmový olej obsahuje spíše nasycené mastné kyseliny, nežli nenasycené, a těch máme ve stravě obvykle dostatek. Existuje ovšem ještě vážnější důvod, proč se výrobkům jež palmový olej obsahují vyhnout. Plantážím palmy olejné, z níž se olej získává, padají za oběť poslední tropické pralesy především v Indonésii a postupně i v Africe a Jižní Americe. Při jejím pěstování pak tečou pesticidy proudem, zamořují půdu i vodu. Olej, na jehož neetické produkci vydělávají velké společnosti, je pro místní obyvatele i zvířata pohromou.

  superkarma: 0 06.03.2016, 13:48:44
 3. [7] Kistka [*]

  Sice jsem netestovala všechny druhy karamelek Werther's Original, ale již dlouho jsem na ně měla chuť, takže jsem ve čtvrtek neodolala a koupila si klasické tvrdé. A dnes se na mě ze sáčku smutně koukají poslední dvě Sml58

  superkarma: 0 05.03.2016, 16:55:32
 4. [6] Darmovzalova [*]

  Také jsem měla možnost testovat karamelky. Karamelky Werther´s Originál ve všech provedeních i chutě jsou skvělé a všem nám moc chutnali .Karamelky jsou prostě nejlepší mlsání atˇuž měkké nebo cucavé.

  superkarma: 0 05.03.2016, 12:26:11
 5. [5] 1anicka [*]

  moc sladké,brrrr

  superkarma: 0 04.03.2016, 22:01:17
 6. [4] xdita [*]

  Také jsem měla možnost testovat, všechny bonbonky byly dobré, ale měkké karamelky to ale vyhrály, ty byly naprosto úžasné !!!

  Složení jsem tedy nečetla...palmový olej mě tedy zaskočil, po přečtení, no ale malé množství nás snad nezabije :-)

  Ještě jednou děkuji Sml16

  1. na komentář reaguje dadma — #8
  superkarma: 0 04.03.2016, 19:46:35
 7. [3] dadma [*]

  I já jsem testovala. Cucavé Werther´s Original krémový bonbon, znám již více jak 50 let,protože jako dítě jsem je občas dostala z Německa. Nejvíce asi jako všem mě chutnaly čokoládové karamelky. Jinak i ostatní bonbony mě chutnaly ,protože mám raději bonbony sladké nebo ovocné ,ale nemusím pálivé.

  Jak jsem ,ale napsala i do hodnocení docela mě taková známá firma překvapila tím ,že ve složení je glukózový sirup a palmový olej. Glukozóvý sirup do sladkého prosím,ale palmový olej v původní receptuře určitě nebyl.

  superkarma: 0 04.03.2016, 15:43:13
 8. [2] Pavlína Süserová [*]

  Sml67

  superkarma: 0 04.03.2016, 13:48:49
 9. avatar
  [1] řeřicha [*]

  Taky jsem měla možnost je testovat a karamelky byly už dávno moje nejlepší mlsání a karamelky Werther´s Originál ve všech provedeních i chutě jsou skvělé a vrátila jsem se s nima do dětství Sml67

  superkarma: 0 04.03.2016, 13:21:19

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme