Vaření

Redakce testuje nové Mentos Choco

V redakci máme rádi sladké, a proto nám nemohla uniknout novinka od Mentos. Místo ovocných a mentolových příchutí přišli s variantou čokoláda-karamel. Nám tato kombinace v redakci velmi chutná. Už brzy se můžete těšit na recenze i od čtenářek.

Mentos

Klára Křížová

Mentosky miluju. Ovocné u mě vedly, do té doby, než jsem ochutnala čokoládové novinky s karamelem. Teď nevím, které mi chutnají víc. Je to jedno, miluju je všechny. Když je rozkoušu a převaluji v puse. Je to taková malá milá sladká radost.

Vendula Kubalíková

Jaké jsou nové Mentos Choco? Musely jsme pro vás v redakci vyzkoušet. A takovéto testovačky na vlastní chuťové buňky máme nejraději. Zapomeňte na ovocnou chuť, připravte se na karamel a slaďoučkou čokoládu. Vlastně hned na dvě čokolády – bílou a klasickou hnědou. Chvíli si užijete karamelku a pak přijde náplň. V případě „bílé“ varianty opravdu krémově sladká, v druhé tmavší variantě pak v chuti horké čokolády. U mě vyhrává o fous tmavá náplň. Dietní bonbony rozhodně nejsou, ale dobré jsou moc…

Klára Tichá

Sladké miluju a Mentos Choco spojilo moje oblíbené příchutě – karamel a čokoládu. Oba dva druhy mají něco do sebe. Mentos s bílou čokoládou jsou jemné a dominuje jim karamel. Mentos s tmavou čokoládou dávají větší prostor čokoládové chuti a za mě osobně vedou.

Mentos

Jitka Turková

Nové varianty Mentos pro mě byly zajímavou změnou, miluji totiž čokoládu. U mě vítězí varianta karamel a tmavá čokoláda, která je pro mě příjemné rychlé potěšení.

Kristína Vodičková

S mojí velkou radostí se ke mně dostaly nové čokoládové Mentosky na testování chuti. Není možné, aby se na ochutnávku sladkostí hodil někdo víc, protože od doby, co jsem viděla první foto téhle čokobomby na Instagramu, tak jsem na ně měla chuť. Odmalička miluju karamelky, takže mojí jedničkou bude verze s mléčnou čokoládou – je totiž chuťově výraznější a není tak silně sladká, jako bílá. Ovšem hned mě napadají čtyři kamarádky, které by raději bílou a tak jim udělám radost (jejich dietnímu plánu tolik ne). Za mě rozhodně povedená verze, a pokud můžu Mentos ještě o něco poprosit, tak přidejte i verzi s hořkou čokoládou – to už bych asi nakoupila rovnou kartony!

Recenze od naší spřátelené blogerky Terezy www.chicoco.cz

Mentos

Nedávno jsem málem vrazila do takové té reklamní cedule, a když jsem se na ni mrkla zblízka, byly na ní tyto nové Choco mentosky. Musela jsem se na ni podívat ještě jednou a to pořádně, protože jsem nemohla uvěřit tomu, co vidím. V duchu jsem si říkala, co to je za kombinaci aneb jak mohou být mentosky čokoládové a nedalo mi to, abych je nevyzkoušela, kor když stojí pár korun. 

V obchodě je mají ve 2 variantách - mentos choco a mentos choco white. Řeknu vám, že je to opravdu nevšední chuťový zážitek. 

Mentosky jsou karamelové a uvnitř jsou plněné čokoládou a je to vážně mňamka. Přiznám se vám, že kdyby nebylo obalu, ani bych nepoznala, že se jedná o mentosky. Svojí chutí mi spíše připomínají nějaké karamelky nebo bonbónky z bonboniéry. Obě variace jsou dobré, takže je určitě vyzkoušejte. Pokud se vám za ně nechce utrácet penízky, mrkněte na tyto stránky, můžete tam oba druhy získat zdarma k vyzkoušení :-)

Čtete také:

   
25.02.2016 - Mlsání - autor: Klára Tichá

Komentáře:

 1. [9] RybkaL [*]

  Zatím jsem je v obchodě neviděla. Zkusím koupit a uvidíme, jaké budou... Když slyším Menthos tak se mi automaticky vybaví větrová chuť.

  superkarma: 0 25.02.2016, 17:28:47
 2. avatar
  [8] SNÍŽEK [*]

  lákají mne,zatím jsem je nekoupila,ale asi neoddolám Sml58

  superkarma: 0 25.02.2016, 15:52:32
 3. avatar
  [7] Lídy [*]

  Mentos mi chutnají ve všech příchutích Sml67 Tyhle nové jsem zatím neviděla.

  superkarma: 0 25.02.2016, 14:58:38
 4. [6] dadma [*]

  Zrovna dnes jsem koupila Mentos různé druhy v Kauflandu v akci.

  superkarma: 0 25.02.2016, 13:52:58
 5. [5] alenabl [*]

  taky bych chtěla otestovat, ale nikde u nás v krámu jsem je nevidělaSml15

  superkarma: 0 25.02.2016, 13:05:50
 6. [4] bouzina [*]

  Dcera je koupila vnucce a te moc chutnaji

  superkarma: 0 25.02.2016, 11:03:38
 7. [3] je.michaela [*]

  Úplně se mi sbíhají sliny, asi je brzo vyzkouším Sml16

  superkarma: 0 25.02.2016, 10:46:26
 8. [2] bobani [*]

  neláká mě to

  superkarma: 0 25.02.2016, 09:15:00
 9. [1] Luccilla [*]

  jsou to pro mě klasické karamelky jsem zklamaná,čekala jsem vice,například mentol a vevnitr cokolada:-(

  superkarma: 1 25.02.2016, 08:16:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme