.

Redakce testovala Vanish GOLD Oxi Action

Testy

Redakce testovala Vanish GOLD Oxi Action

Vyzkoušely jsme v redakci novinky Vanish GOLD Oxi Action a jsme spokojené! Se vzniklými skvrnami si Vanish skvěle poradil a Vanish GOLD Oxi Action na bílé prádlo nám krásně rozjasnil staré ručníky nebo trička.

vanish testovani novinek

Klára T.

Vanish GOLD Oxi Action jsem vystavila těžké zkoušce a uspěl v ní na jedničku! Vybrala jsem si bílé tričko, na které jsem rozmazala čokoládu v tubě a do druhého dne jsem skvrnu nechala zaschnout. Ráno jsem se potom vrhla na její odstranění. Nejprve jsem na skvrnu vylila 20 ml Vanishe, chvíli jsem to drhla a sledovala, jak skvrna postupně pouští. Poté jsem tričko nechala chvíli namočené a pak ho běžně vyprala. Skvrna byla skutečně pryč a tričko se stalo mnohem bělejším.  

vanish bily skvrna testovani skvrna testovani vanish

testovani vanish tricko

Míša M.

Testovala jsem Vanish GOLD Oxi Action + zářivě bílá a opravdu jsem ho nešetřila a připravila jsem mu docela oříšek - původně bílé ručníky a nyní po letech používání zašedlé, které jsem chtěla vyhodit. Dle návodu jsem je namočila na pár hodin do roztoku jedné odměrky Vanishe a 4 l vody a po té dala do pračky a přidala Vanish.

Výsledek mne překvapil. Ručníky vyhazovat určitě nebudu. Pro názornost přikládám foto. Vanish GOLD bude mít v naší domácnosti vždy své místo.

testovani vanish rucniky

Klára K.

Testovala jsem oba produkty Vanish GOLD Oxi Action. Můj syn přijel z tábora, takže všechno prádlo bylo špinavé od hlíny, trávy, skvrny na tričkách podivného původu... prostě děti se s tím, zda se zamažou, moc nezabývají. Použila jsem ho tedy na odstranění skvrn od trávy a hlíny. Zaměřila jsem se hlavně na kraťasy, kde zejména zadní část byla velmi znečištěná. Podle návodu jsem nalila tekutý Vanish GOLD Oxi Action přímo na skvrny, pak jsem ho nalila ještě do odměrky a vložila do pracího procesu. Jsem spokojená, skvrny se velmi dobře vypraly. Vanish pro bílé prádlo jsem použila na košile, ručníky a trička. Mám ráda bílé věci, ale mrzí mne, že se rychle „zaperou“ a zešednou. Využila jsem způsob použití namáčení, několik hodin bylo prádlo v lavoru s odměřenou dávkou Vanishe, pak jsem vše dala do pračky. Ano, bílá se vybělila, rozzářila.

Myslím, že tyto pomocníky je dobré mít stále mezi pracími prostředky, protože skvrny vznikají nahodile a je dobré je hned „řešit“ a odstranit. Ideálně přípravkem, který bezvadně funguje.

testovani vanish kalhoty testovani vanish pouziti gelu

testovani vanish bily testovani vanish skvrna na bilem pradle

Více informací najdete na www.vanishinfo.cz

Čtěte také:

   
12.08.2016 - Testy - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [8] misicka2008 [*]

  Mohu potvrdit s těmi ručníky, měla jsem pár takových zašlých, ale po použití Vanishe byly zase krásně bílé, takže za mě určitě doporučuji.

  superkarma: 0 22.08.2016, 23:49:19
 2. [7] babos [*]

  používám a jsem spokojená Sml16

  superkarma: 0 12.08.2016, 20:09:55
 3. [6] Andreadornova [*]

  Používám také a stejná spokojenost

  superkarma: 0 12.08.2016, 18:47:10
 4. [5] dadma [*]

  Již několikrát jsem ho v obchodě držela v ruce,ale pak jsem si to rozmylslela. Dnes se reklamuje hodně věcí a většinou nesplňují to co slibují a Vanish není zrovna levný.Po vaší dobré zkušenosti ho tedy také vyzkouším.

  superkarma: 0 12.08.2016, 14:50:14
 5. [4] bobani [*]

  těch značek dnes je

  superkarma: 0 12.08.2016, 09:28:07
 6. avatar
  [3] Eva_CZ [*]

  Sml80 ja si porad pamatuji otazku ze zakladky : proc je vyprane pradlo zasedle, je-li nedostatecne vymachano? Pridavam 2.machani a pradlo mam hezke, na skvrny nebo obarveni pridam k prani program ,,para". Sml67

  superkarma: 0 12.08.2016, 08:17:24
 7. avatar
  [2] vladka321 [*]

  Vanish je dobrý produkt, stále se vylepšuje Sml67, a nám usnadňuje práci. Kde jsou ty doby, kdy jsem drbala ponožky na valše Sml58

  superkarma: 0 12.08.2016, 07:58:31
 8. [1] Darmovzalova [*]

  Tak to musím někdy vyzkoušet.

  superkarma: 0 12.08.2016, 07:32:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie