Vonné svíčky jsou u nás v redakci velmi oblíbené, a proto jsme možnost testování svíček PartyLite uvítaly s radostí. Přečtěte si hodnocení, do jakých vůní jsme se zamilovaly.

partylite

Klára Křížová

Svíčky PartyLite jsou skvělým dárkem a často je naděluji svým známým, občas udělám radost i sama sobě. Nejraději mám květinové a ovocné vůně. Svíčku Pink Guava od PartyLite je naprosto skvělá.

party5

 

Jitka Turková

Značku PartyLite mám moc ráda. Tato značka je dle mého sázka na jistotu. Když přemýšlím, čím obdarovat své blízké, kamarádky nebo přátele, vybírám z PartyLite a vždy má volba udělá velikou radost. 

Velké ovace sklízí elektrické aromalampy, kde se nepoužívají klasické svíčky, pouze volíte vosk ScentPlus. Výběr vůní vosků je tolik, že to pro mě bývá vždy těžké rozhodování, líbí se mi téměř všechny…

Jen malý kousek z vosku provoní domov opravdu na dlouho. Kdo má rád klasiku – svíčky, tak to je další „těžká volba“, výběr je obrovský a vůně je tak krásná a intenzivní, že já již jinou značku nehledám.

Zvlášť v tomto zimním čase kouzlo a vůně výrobků PartyLite má za mě velikou jedničku s hvězdičkou!

hvezda

Klára Tichá

Miluji vonné svíčky a několik druhů svíček PartyLite už jsem vyzkoušela. Tentokrát jsem ale testovala pro mě neznámé vanilkové votivky PartyLite, které mi připomínaly vůni mého oblíbeného jídla z dětství – buchtiček se šodó. Vůně byla velmi příjemná a svíčky vydržely hořet poměrně dlouho. K testovacím svíčkám jsem vyzkoušela i pěkné svícínky, do kterých votivky krásně zapadly.

partylite

Věra Forejtová

Miluji svíčky, vonné aromalampy, vůni františků... Vůně a světélka patří k pohodě a klidu. Svíčky používám celý rok, nejen v zimním období. Navíc na chalupě nemám elektřinu, tak každý večer do všech oken dávám svíčky ve skle a svítím celou noc. Na toto používám klasické svíčky. Pro pohodu doma používám vonné svíčky a aromalampy. Na testování jsem dostala PartyLite Esential Jar - vůni Geranium Citronella. Tato vůně je jemná a něžná. Její světle fialová barva se mi úžasně hodí do mého Provence stylu na chalupu. Už se moc těším, až si jí tam odvezu a provoním všechny místnosti. S produkty PartyLite mám bohaté zkušenosti, ať jde o svíčky nebo vosky do lamp, jsou naprosto skvělé. Provoní vám nejen jednu místnost, ale celou domácnost. Pokud si chci udělat radost, vždy si kupuji PartyLite. A nejen to, jako dárek jsem vždy potěšila všechny, kterým jsem PartyLite dala. A co víc si přát, než udělat někomu radost s dobře zvoleným dárkem.

bavlna

Reklama