Pokud chodíte do obchodů SPAR, pak jste určitě zaznamenali nové výrobky oblíbené řady Beauty Kiss, o kterých jsme vás v září informovali.
Privátní značka Beauty Kiss, která je synonymem vysoce kvalitních produktů za velmi dostupné ceny, uvedla na trh šestnáct novinek. Rozšířením stávající nabídky se řada Beauty Kiss stala mnohem komplexnější a ucelenější zaměřila se také na muže.

Kiss

My jsme měli v redakci možnost některé produkty vyzkoušet, jak testování dopadlo?

Klára Wimmerová
Testovala jsem dvě tekutá mýdla. Tekuté mýdlo s vůní maracuji mě okamžitě zaujalo svojí svěží vůní, dala jsem ho do sprchového koutu a ubývalo hodně rychle, oblíbil si ho i manžel. Konzistence je tak akorát, chválím pumpičku, kterou se mýdlo lépe dávkuje.

Druhé tekuté mýdlo, které jsem testovala, bylo Krémové mýdlo Sensual. V krémové konzistenci se příjemně promítla i typická, tlumenější mýdlová vůně. Opět bylo pohodlné dávkování přes pumpičku.

U obou mýdel oceňuji především poměr kvalita a cena – a kvalita je srovnatelná s mýdly daleko dražšími.

Manžel je navíc atopik, takže to byl taky trochu test pro jeho kůži, ale dopadlo to dobře, obě mýdla mu vyhovovala, nevysušovala.

Dana Haklová
Měla jsem možnost otestovat sprchový gel s výtažky z granátového jablka a musím říct, že nemá chybu. A to jsem náročná. Přípravky na očistu těla se u mě moc dlouho neohřejí, protože se sprchuji dvakrát denně. Tím pádem si vybírám kvalitní výrobky, které nevysušují kůži, což Beauty Kiss s výtažkem z garnátových jablek splňuje. Prostě je to krásný růžový polibek pro mou pleť.

Sprchové gely si vybírám nejen podle složení, ale samozřejmě i podle vůně. Tenhle sprchový gel voní velmi příjemně po ovoci, což bylo dalším milým překvapením, neboť přípravky od Beauty Kiss jsem vyzkoušela na vlastní kůži poprvé.

Určitě bych pochválila ocenila i praktický dávkovač. Jedno zmáčknutí a máte v dlani tolik potřebného gelu, který vám vystačí na jedno umytí.

Lucie Paličková
Testovala jsem několik výrobků Beauty Kiss. Jako první jsem vyzkoušela pěnu na holení pro ženy Beauty Kiss women. Docela hezky voní, spíš nenápadně, ale to mi vyhovuje. Pěna se roztírala dobře a po holení mi na kůži nezůstaly žádné škrábance ani pupínky, jako se mi to stává u některých jiných pěn na holení.

Dále jsem zkoušela tužící gel - x-tra styling gel, extra strong. Mám jemné, ale ne rovné vlasy, takže mi po natužení držely přirozeně zvlněné. Zkusila jsem si dát gel do vlasů večer  - a ještě ráno to bylo znát. Po použití gelu se sice vlasy trošku hůř rozčesávají, ale jinak jsem byla spokojená. Nakonec jsem zkusila krémová mýdla na ruce, konkrétně mýdlo sensual a mýdlo s kokosovou vůní. Příjemně voní (i když jinak kokos moc nemusím), není potřeba použít mýdla moc a smyje i mastnou špínu. Výrobky Beauty Kiss mě příjemně překvapily. Jsou srovnatelné s jinými, dražšími výrobky, ale stojí mnohem méně.

Saša Stušková
Já jsem otestovala výrobky pro ženy a mému manželovi jsem věnovala přípravky pro něho.

Už samotný název Kiss – polibek, evokuje to, že tato kosmetika by vás měla políbit.

A tak se i stalo. Manžel vyzkoušel pěnu na holení (Kiss Beauty modrá)i balzám po holení (Kiss Beauty modrá). Polibek od něj pak byl voňavý a sladký. :)
Sám tvrdí, že obojí, jak pěna, tak i balzám jsou velmi příjemné a osvěžující.

Co se týče laků na vlasy z řady Kiss Beauty, líbí se mi, že jsou zvlášť laky na barvené vlasy, zvlášť na normální, zvlášť na světlé i na tmavé.
Laky příjemně voní a vlasy drží svůj tvar.

Maximálně jsem spokojena s tekutým mýdlem Kiss Beauty (hlavně růžovým), mýdlo je velmi příjemné na ruce, které jsou pak hebké a už se ani nemusí natírat žádným krémem.

Ještě zbývá vyzkoušet koupelovou pěnu, ale jelikož nemáme vanu, jen sprchový kout, tak jsem přípravek dala kamarádce.

Jitka Turková
Měla jsem možnost vyzkoušet tekuté mýdlo s vůní kokosu. Mám ráda tuto exotickou vůni, protože příjemně voní. Také jsem testovala stylingový gel a lak na vlasy. Vlasové přípravky mne příjemně překvapily. Lak krásně zafixoval účes a stylingový gel mi pomohl účes vytvarovat – účes úspěšně držel celý den. Mýdlo s kokosem jsem si minulý týden koupila znovu, když jsem byla na nákupu v obchodě SPAR.

Více informací na: www.interspar.cz či na www.facebook.com/Interspar.cz.

Reklama