Domácnost

Redakce testovala prací duokapsle Wansou. Jak testování dopadlo?

wans1Používáte na praní prací prášek, gel nebo kapsle? Která varianta vám přijde nejlepší? V redakci na celé čáře vyhrávají duokapsle! A jak dopadlo redakční testování pracích duokapslí  Wansou? Jak se nám v redakci při praní osvědčily?

Já se přiznám, že již delší dobu ráda používám prací duokapsle. I proto jsem velmi uvítala redakční testování pracích duokapslí  Wansou. Peru takřka každý den, protože mám dvě děti a věčně plný koš prádla. Varianta duokapslí mi velice vyhovuje, balení je malé a skladné. Jednoduchá manipulace s duokapslí je také super. Kapsli dám přímo do bubnu pračky, zavřu a peru. U gelů jsem musela hledat neustále odměrku. Duokapslím  Wansou dávám jedničku. Prádlo po vyprání krásně voní, je jemné a skvrny na prádle nezůstaly. A to ani mastné flíčky, které má můj syn takřka na každém tričku. Další velkou výhodou je cena kapslí. Určitě si duokapsle Wansou brzy koupím.
Věra Forejtová

Duokapsle Wansou jsou skvělé. Balení nezabere moc místa, manipulace je snadná a rychlá. Prádlo je dobře vyprané a krásně voní, i když nepoužijete aviváž. Cenově jsou také velmi zajímavé.
Jitka Turková

Tyto duokapsle jsem použila na barevné i bílé prádlo. Oblečení bylo vždy jemné a bezchybně vyprané. A když si vezmu jednoduchou manipulaci a malý rozměr balení, je to skvělá vychytávka. Určitě budu tyto kapsle používat nadále. Jsem spokojená.
Kristína Pelikánová

wans

Prací duokapsle Wansou jsou vhodné do všech praček, jejich účinek zůstane stejně silný při jakékoli teplotě. V jedné své části obsahují látky na odstranění nečistot a parfém, ve druhé pak navíc speciální složku zesilující účinnost vlastního pracího prostředku. Balení přitom zabere málo místa a váží minimum. Duokapsle Wansou stačí vložit přímo do bubnu a navolit prací program. Pak už si jen užijete svěží vůni čistého oblečení.

Dvoukomorové kapsle Wansou seženete za doporučenou akční cenu 99,90 Kč v síti nezávislých prodejců. Balení o 20 kusech vydrží 20 várek středně zašpiněného prádla. K dostání ve variantách Mountain sky a Color.

Pro více informací o produktech Wansou jděte na www.tomil.cz.

   
26.06.2015 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] bobani [*]

  vyzkouším

  superkarma: 0 09.07.2015, 14:58:02
 2. [2] bayerova [*]

  Kupuji tchýni a nemůže si je vynachválit, já jsem je ještě nevyzkoušela

  superkarma: 0 30.06.2015, 10:13:06
 3. [1] MarciZ [*]

  lákavé, ráda po této recenzi vyskouším Sml22

  superkarma: 0 29.06.2015, 16:32:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme